• Обновено
EastVita Милениче Pooper Scooper за Куче, Мачка Отворено Отпад Чистење Измет Отстранување Алатка

EastVita Милениче Pooper Scooper за Куче, Мачка Отворено Отпад Чистење Измет Отстранување Алатка

DEN 311.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Со голем дијаметар на забот во облик на сфати столче ритам】 : 10cm големи криви калибар, силна залак сила, силна потпора, без остатоци. 【Задебелена материјал】 : Трајни, задебелена заштита на животната средина ABS, корозија-отпорни и лесно да се чисти.Ергономски криви се справи,рака зафат отворање и затворање, удобен зафат, повеќе труд за заштеда. 【Изградена-во ѓубре торба складирање кутија】 : Внимателен дизајн, лесно да се користи со пик-ап, лесно да се заврши на столче, не добиете на вашите раце се валкани. 【Serrated отворање】 : На serrated отворање соработува со критична точка на измет кеса да ја раскинам брзо, уредно, и патување во еден цивилизиран начин, што го прави лесен за прошетка на кучето, удобен и труд за заштеда!И опремени со тока, може да се обеси насекаде, ја обеси на вашата торба или го тоа кога ќе одат надвор, и висат на ѕидот за дома чување, кои се многу удобен и практичен!. 【Пари гаранција за враќање на】 : имаме 100% наплата политика.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Опис: Производот категорија : Пет тоалет берач материјал : пластични Спецификации : 31*13*8cm Пакет Листа : 1*Pooper Scooper Забелешка : 1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења , ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

OUKEYI Куче Pooper Scooper, 24 Инчи Долго се Справи со Одење Poo Смена Грабител Берач за Исчисти Градина Ѓубре или Средни и Големи
  • Обновено

OUKEYI Куче Pooper Scooper, 24 Инчи Долго се Справи со Одење Poo Смена Грабител Берач за Исчисти Градина Ѓубре или Средни и Големи

DEN 359.76

Практичен, лесен за употреба и многу удобен отпад scooper.Карактеристики остар, грапав заби, идеален за scoopin

DIAOD Јама Берач, Лопата, Артефакт, Пет Измет, Клип, Измет Чистење, Измет Алатка, Домаќинство, домашни Миленичиња (Боја : Б)
  • Обновено

DIAOD Јама Берач, Лопата, Артефакт, Пет Измет, Клип, Измет Чистење, Измет Алатка, Домаќинство, домашни Миленичиња (Боја : Б)

DEN 271.20

Кажете збогум на рака зафат, лесен и удобен.На фатете ќе биде посилна и повеќе темелно, оставајќи ги без �

GPOL ПРОДАВНИЦА Куче Миленичиња Патување Свитлива Pooper Scooper Измет Лажичка Чиста ги Собереш Почисто со Отпад Decomposable Торба
  • Обновено

GPOL ПРОДАВНИЦА Куче Миленичиња Патување Свитлива Pooper Scooper Измет Лажичка Чиста ги Собереш Почисто со Отпад Decomposable Торба

DEN 335.76

Дизајниран за лесно, една рака pickup прозорци на сите површини Изработени од пластика со широк, удобен заф

NUZYZ Преносни Куче Scooper, Куче Отпад Санитарни ги Собереш,Без Допир Должност Куче Отпад Почисто со Торба Фармацевт Розова
  • Обновено

NUZYZ Преносни Куче Scooper, Куче Отпад Санитарни ги Собереш,Без Допир Должност Куче Отпад Почисто со Торба Фармацевт Розова

DEN 1651.20

Практичен и удобен : мали и удобен, лесно да се спроведе, лесно да се реши куче фекалии, елиминирање на пр�

TTYUIO Преносни Куче Pooper Scooper, Пет Измет Отпад ги Собереш Милениче Pooper Scooper со Торба Диспензерот за Тревници Трева Нечистотија
  • Обновено

TTYUIO Преносни Куче Pooper Scooper, Пет Измет Отпад ги Собереш Милениче Pooper Scooper со Торба Диспензерот за Тревници Трева Нечистотија

DEN 1617.60

【Pooper Scooper со Торба】куче pooper scooper со торба прилог, и тоа е многу погодно и чисти, не треба да се исчисти scoop

RHJKOK Милениче Pooper Scooper Тока Дизајн, Ергономски Дизајн, Пет Измет Отпад ги Собереш Багажник, Pooper Scooper Кучиња Heacy Должност
  • Обновено

RHJKOK Милениче Pooper Scooper Тока Дизајн, Ергономски Дизајн, Пет Измет Отпад ги Собереш Багажник, Pooper Scooper Кучиња Heacy Должност

DEN 1300.80

[Дизајн] специјални дизајнирани куче нешто што е изработен од ABS не држи материјал, па измет лажичка е зд�

POPETPOP 1 Сет Куче Измет Scooper Санитарни Куче Отпад ги Собереш Ѓубре Picke Куче Отпад Почисто со Торба Фармацевт Куче Поводник
  • Обновено

POPETPOP 1 Сет Куче Измет Scooper Санитарни Куче Отпад ги Собереш Ѓубре Picke Куче Отпад Почисто со Торба Фармацевт Куче Поводник

DEN 619.20

1 Сет Куче Измет Scooper Санитарни Куче Отпад ги Собереш Ѓубре Picke Куче Отпад Почисто со Торба Фармацевт Куч�

SLATIOM Јама Берач, Лопата, Артефакт, Пет Измет, Клип, Измет Чистење, Измет Алатка, Домаќинство, домашни Миленичиња (Боја : Б)
  • Обновено

SLATIOM Јама Берач, Лопата, Артефакт, Пет Измет, Клип, Измет Чистење, Измет Алатка, Домаќинство, домашни Миленичиња (Боја : Б)

DEN 1668.00

Кажете збогум на рака зафат, лесен и удобен.На фатете ќе биде посилна и повеќе темелно, оставајќи ги без �