• Обновено
Uxcell a13041000ux0022 Potentiometer Контрола на Копчиња, 5 Парче, Црна, Метал 6 мм Knurled Вратило Вметнете Дијаметар

Uxcell a13041000ux0022 Potentiometer Контрола на Копчиња, 5 Парче, Црна, Метал 6 мм Knurled Вратило Вметнете Дијаметар

DEN 153.12
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Име На Производ : Ротари Knob;Материјал : Пластични, Метални.Боја : Црна, Сребрена Тон;Одговара за Knurled Бунари со Дијаметар : 6mm/ 15/64".Вкупната Големина : 14 x 16mm/ 0.55" x 0.6"(D*H).Тежина : 12g.Пакет се Вклучени : 5 x Potentiometer Ротари Копчиња.Оваа Ротари Knob е направен од пластични материјали, одговара за 6mm Knurled Вратило, изграден во завртка направи тоа може да биде прилагодлива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WayinTop 5 Поставите 360 степени Ротари Енкодер Код Префрлете се Притисни на Копчето EC11 Дигитални Potentiometer со Switch 5 Pin
  • Обновено

WayinTop 5 Поставите 360 степени Ротари Енкодер Код Префрлете се Притисни на Копчето EC11 Дигитални Potentiometer со Switch 5 Pin

DEN 215.76

【Ротари Енкодер】Овие се континуирано ротари енкодер прекинувач; Тип : Енкодер код со Прекинувач; Прила