• Обновено
Жените Гроздобер Tassel Ранец Браун

Жените Гроздобер Tassel Ранец Браун

DEN 647.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Велур материјал надвор,tassel декорација.drawstring затворање.прилагодливи рамо, рака.Ширината на дното 28cm ,Висина 34cm, дебели 17cm, се справи со врвот 13cm.Повик,бонбони.Тип : Ранец Главен Материјал : Велур,стп кожа Големина : Ширината на Дното 28cm ,Висина 34cm, дебели 17cm, се справи со врвот 13cm рака : 2pc прилагодливи рамо, рака декорација : tassel.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Doughnut Колорадо Лукас Beaufort Серија 19L Кампување Торба Патување Отворено Авантура Пешачење Мода Обичните Daypack Ранец (Црна)
  • Обновено

Doughnut Колорадо Лукас Beaufort Серија 19L Кампување Торба Патување Отворено Авантура Пешачење Мода Обичните Daypack Ранец (Црна)

DEN 1917.60

Квалитет на материјалот : направен од 600 D REPREVE Полиестер, тоа е водоотпорен со рефлексивни водоотпорен zip

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Рака Подготвени Божиќ Бел Деца Торба со Странични Џебови
  • Обновено

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Рака Подготвени Божиќ Бел Деца Торба со Странични Џебови

DEN 575.76

Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Преубава, сим�

Црна И Бела Хексагонални Фудбалска Топка Ранец Водоотпорен Полиестер Кампусот Ранец Лесни Патување Daypack Голем Капацитет
  • Обновено

Црна И Бела Хексагонални Фудбалска Топка Ранец Водоотпорен Полиестер Кампусот Ранец Лесни Патување Daypack Голем Капацитет

DEN 743.76

Димензии : 14(L) x 7(W) x 19(H) инчи.Материјал : лесен водоотпорен антинула мека полиестер, најлон обвивка, дише з