• Обновено
Хаваи Aloha И Hibiscus Жени Секојдневно Торби за Патување Ранец за Womans

Хаваи Aloha И Hibiscus Жени Секојдневно Торби за Патување Ранец за Womans

DEN 863.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Материјал : парична Казна бисер плови, со висок квалитет, издржлив, лесен и водоотпорен.Големина : 17.3x13.7x5.5, голем капацитет, многу е удобен и сигурен торба за вас.Дизајн : Главни џеб со двојно-патент затворање, вклучувајќи 3 внатрешноста џебови, кои можат да ги организирате вашите мали нешта одделно.Пред zip џеб може да се стави вашиот компактен чадор, копчиња, ткиво, кармин,очила за сонце,приклучок за слушалки или други мали нешта.Прилагодливи Рамо, Рака : поместена засилен рамо, рака, без притисок на рамената.Погоден за колеџ училиште, секојдневен патување,пешачење, лаптоп, купување, работа и секојдневна употреба.Нашите торба е направен од високо квалитетни материјали, парична Казна бисер плови.Тоа е издржлив,, лесен и водоотпорен.Карактеристики:1.Голем Капацитет : 17.3x13.7x5.5, има доволно простор за вашите објекти, како лаптоп, книги,чанта, шише,чадор,итн. 2.Мулти-Џебови : 1 пространа главниот џеб со двојно-патент затворање +1 внатрешен скриен патент џеб +2 внатрешните џебови, како и 1 пред zip џеб.Празна торба може да застане исправен.3.Посебна Лаптоп Оддел : А поместена оддел за заштита на вашиот компјутер кој може да се одржи лаптоп до 15.6". 4.Прилагодливи Рамо, Рака : поместена засилен рамо, рака, удобно и без притисок на рамената.5.Мулти-Функции : тоа може да се користи како Дневен Ранец, Колеџ Училиште Книга Торба, Патна Торба, Шопинг&Пешачење, Ден Пак и Торба за Лаптоп.6.Висок Квалитет на Печатење : Убаво печати не само што ќе ви донесе светла расположение, исто така, направи да се извонредни во толпата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Doughnut Колорадо Лукас Beaufort Серија 19L Кампување Торба Патување Отворено Авантура Пешачење Мода Обичните Daypack Ранец (Црна)
  • Обновено

Doughnut Колорадо Лукас Beaufort Серија 19L Кампување Торба Патување Отворено Авантура Пешачење Мода Обичните Daypack Ранец (Црна)

DEN 1917.60

Квалитет на материјалот : направен од 600 D REPREVE Полиестер, тоа е водоотпорен со рефлексивни водоотпорен zip

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Рака Подготвени Божиќ Бел Деца Торба со Странични Џебови
  • Обновено

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Рака Подготвени Божиќ Бел Деца Торба со Странични Џебови

DEN 575.76

Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Преубава, сим�

Патот Графити на Ѕидот Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење
  • Обновено

Патот Графити на Ѕидот Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

DEN 599.76

Димензии : L X W X H 15.3*9.8*3.9 Инчи (39*25*10 См), Изберете Прашка Торба Голема Право Големина И Тежина Да Се Донесе �

Молња Грешка Туристички Ранец Чисто Спортска Торба Оксфорд ткаенина погодна За Проучување на Шопинг патување кампување
  • Обновено

Молња Грешка Туристички Ранец Чисто Спортска Торба Оксфорд ткаенина погодна За Проучување на Шопинг патување кампување

DEN 1170.96

Оксфорд ткаенина.Направени во САД или Увезуваат.Овој ранец е направени од издржлив Оксфорд ткаенина, ле

Уникатен Debora Обичај Отворено Рамената Торба Ткаенина Ранец Повеќенаменски Daypacks за Возрасни со Дизајн Кавер-Позадина Со Цвеќиња
  • Обновено

Уникатен Debora Обичај Отворено Рамената Торба Ткаенина Ранец Повеќенаменски Daypacks за Возрасни со Дизајн Кавер-Позадина Со Цвеќиња

DEN 695.76

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Црна И Бела Хексагонални Фудбалска Топка Ранец Водоотпорен Полиестер Кампусот Ранец Лесни Патување Daypack Голем Капацитет
  • Обновено

Црна И Бела Хексагонални Фудбалска Топка Ранец Водоотпорен Полиестер Кампусот Ранец Лесни Патување Daypack Голем Капацитет

DEN 743.76

Димензии : 14(L) x 7(W) x 19(H) инчи.Материјал : лесен водоотпорен антинула мека полиестер, најлон обвивка, дише з