• Обновено
Олимписки Прстени Алуминиум Хром Финиш Модерна Влезот Влез Комерцијални Канцеларија Продавница влезната Врата Handlesets Дрво Дрво Frameless Стакло Канцеларија Вратата П?

Олимписки Прстени Алуминиум Хром Финиш Модерна Влезот Влез Комерцијални Канцеларија Продавница влезната Врата Handlesets Дрво Дрво

DEN 19152.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Олимписки Прстени се Справува со : Имајте на ум дека овој производ не содржи latch или lock set.Нашите рачки може да биде инсталиран до 3.2 инчи дебела врати, Врати се прикажани на сликата не се вклучени во нашата цена.Само се справи со е за продажба.Секој ред дојде како Пар - двострано рачки (јас.e.тоа affixes за двете страни на вратата).Олимписки Прстени се справи со се дизајнирани од големиот симбол на Олимписките игри, кои се направени од Цврст Алуминиум Панел.Дршката дебелина е 15mm, дијаметарот на прстен е за 150mm, вкупната ширина 190mm.Тоа е се Повлече Справи со што го прави изјава за дома тоа украс.Само повеќето остроумниот купувачот би навистина го цениме убавината.Овој Современ дизајнер повлече справи со е голема археолошка карактеристика за вашиот главниот влез на вратата, големи внатрешни врати, вашата пред портата, дрво влезните врати, панел стакло врати, штала лизгачки врати и модерни стаклени врати.Кован од квалитетот 304 одделение од нерѓосувачки челик, за што е дизајниран да издржи елементи.Своите минималистички дизајн и антички заврши ќе се надополнуваат секој модерен деко.Нашите повлекува доаѓа во комплет со сите приклучоци, 3 групи на одредување на завртки : 1 сет за тенка мерач врати на другите за подебели мерач инсталации.Цените се наведени за 1 пар 2 рачки (грб со Грб, поправи) за една врата.За двојни врати, ќе треба цел 2 пара 4 рачки.Нашата цена е НЕ вклучувајќи какви било даноци или увозни давачки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кабинетот на Фиока се Справува со Авто-Стап Инстант Push Pull се Справува Помошник Шкафот Копчиња Без Вежба се Справи со Помошник
  • Обновено

Кабинетот на Фиока се Справува со Авто-Стап Инстант Push Pull се Справува Помошник Шкафот Копчиња Без Вежба се Справи со Помошник

DEN 239.76

【Човештвото Дизајн】на уникатен дизајн со рачки е и убав и многу погоден за туркање и влечење, донесе по

Cosmas 305-3.5 ББ Бранеа Месинг Кабинет Хардвер Евро Стил Бар се Справи со се Повлече - 3-1/2 Инчи (89mm) Дупка Центри, 5-7/8 Целокупната
  • Обновено

Cosmas 305-3.5 ББ Бранеа Месинг Кабинет Хардвер Евро Стил Бар се Справи со се Повлече - 3-1/2 Инчи (89mm) Дупка Центри, 5-7/8 Целокупната

DEN 51.60

Дупка Центри / Дупчење : 31 / 2" (89mm).Вкупна Должина : 5 7 / 8".Ширина : 1 / 2".Проекција : 1 3 / 8".Поединечно Polybagged со 1"

4 Парчиња Авто-Стап Смола Кабинет Копчиња Се Повлече Справи Со Сончогледово Форма Фиока Помошни Повлекува Справи Со Помошник Кујна
  • Обновено

4 Парчиња Авто-Стап Смола Кабинет Копчиња Се Повлече Справи Со Сончогледово Форма Фиока Помошни Повлекува Справи Со Помошник Кујна

DEN 311.76

Материјал : Смола.Гроздобер Моден Дизајн.Пакет Се Вклучени : 4 PushPull Knob Помошник.Дијаметар : 3.7 cm / 1.45 инчен,

Amerdeco 20 Пак Мат Црна Кабинет Повлекува 5 Инчен(128mm) Дупка Центри Кујната Кабинет се Справува со Хардвер Модерна Кујна Рачки
  • Обновено

Amerdeco 20 Пак Мат Црна Кабинет Повлекува 5 Инчен(128mm) Дупка Центри Кујната Кабинет се Справува со Хардвер Модерна Кујна Рачки

DEN 1751.76

Висок квалитет : направени од цврст цинк легура, силен, издржлив и лесен за инсталација.Исто така, има до�

Сојузничките Месинг СТР-407G-12SM Pacific Grove Колекција 12 Инчен Една Страна Groovy Акценти Туш Вратата се Повлече, Масло Протри
  • Обновено

Сојузничките Месинг СТР-407G-12SM Pacific Grove Колекција 12 Инчен Една Страна Groovy Акценти Туш Вратата се Повлече, Масло Протри

DEN 4034.16

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој еле

Век Кабинет се Повлече, Пакување од 1, 448 mm Дупка Центар, Кабинет се Справува со Фиока Вади, 11939F-WZC , Апаратот се Повлече
  • Обновено

Век Кабинет се Повлече, Пакување од 1, 448 mm Дупка Центар, Кабинет се Справува со Фиока Вади, 11939F-WZC , Апаратот се Повлече

DEN 786.00

18" (448mm) Дупка Центар, 181 / 8" Должина, 27 / 16" Проекција.Машина за миење садови или Штала Врата се Справи.Проек�

10 Парчиња goldenwarm Бранеа Месинг Кабинет Повлекува 3 инчен Злато Салон Фиока Рачки - LS201GD76 Кујната Кабинет се Повлече Рачки
  • Обновено

10 Парчиња goldenwarm Бранеа Месинг Кабинет Повлекува 3 инчен Злато Салон Фиока Рачки - LS201GD76 Кујната Кабинет се Повлече Рачки

DEN 455.76

МЕРЕЊЕ : Дупка Центри : 76mm(3"); Вкупната Должина на : 128mm(5"); Дијаметар : 12mm [ПАКЕТ] : ќе добиете пакет од 10 каби�

3 Инчен Фиока Вади Мат Црна Првенство Повлекува Дома Експерт Кујната Кабинет се Справува со Хардвер за Шкафот 10 Парчиња
  • Обновено

3 Инчен Фиока Вади Мат Црна Првенство Повлекува Дома Експерт Кујната Кабинет се Справува со Хардвер за Шкафот 10 Парчиња

DEN 383.76

Едноставни Линии вкупна Должина : 311 / 16 инчен; Width : 11 / 4 инчи.Супериорен Материјал : Овие црни кабинет прве

GlideRite 5-Инчен Завртка Проред Солидна Knurled Бар Повлече Кабинет Хардвер Рачка, Пакување од 25, Масло Протри Бронза, 4788-128-СЛОБОДАНКА-25
  • Обновено

GlideRite 5-Инчен Завртка Проред Солидна Knurled Бар Повлече Кабинет Хардвер Рачка, Пакување од 25, Масло Протри Бронза, 4788-128-СЛОБОДАНКА-25

DEN 643.20

51 / 2 инчи ДОЛГО x 9 / 16инчи ШИРИНА x 11 / 2инчен ПРОЕКЦИЈА x 5инчен ЗАВРТКА ПРОРЕД.Направени од Цврст Цинк со Ма