• Обновено
10 Парчиња во Прав Издувам за Шминка Лице во Прав Памук Velour Сатен, Плескавици, за Прав Фондацијата,со Рака, Спојувајќи за Лабава Прав Минерални Прав Тело во Прав

10 Парчиња во Прав Издувам за Шминка Лице во Прав Памук Velour Сатен, Плескавици, за Прав Фондацијата,со Рака, Спојувајќи за Лабава

DEN 119.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[ЛЕСЕН НАЧИН ЗА ФОНДАЦИЈАТА] - Тоа е брз и лесен начин за примена на фондацијата, совршено ја заменува вашата четка, допуштајќи вашите раце-слободни.Само треба да се држиме некои прав, и туп на твоето лице малку и рамномерно, и ќе заврши на фондацијата.Можете да се применуваат шминка on-the-go. [ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ во ПРАВ] - Се зема во прав и, што е одлично за било каков вид на лабава прав, телото прав или минерални во прав.Неверојатно оваа плескавици, нема да навлегувам премногу во прав, наместо која ќе ви помага да заштедите повеќе во прав. [МРСНА КОЖАТА Е ПОМОШНИК ] - памук текстура дава мазна на допир на вашата кожа, помага со базени на масло заедно мојот Т-зона, веднаш штом ќе се разбудам во утрото.И тоа го прави мазна кожа изгледа намерно glowy по примена на фондацијата. [NORMAL SIZE & ЗАДРЖЕТЕ ДОБРО] - Овој издувам е за 3.15 инчен, која е погодна за прстите, што е уште поважно, да постои рака низ издувам, ќе може да се одржи и кога за примена на фондацијата. [МЕКА ТЕКСТУРА & ПЕРАТ] - На кадифена-мека издувам делува како бариера против вашиот мрсна кожа е природниот тенденции.Уште повеќе, плескавици, се мие, се држи на издувам чисти, и само треба да ги споделите со тоа се исуши.Пакетот Вклучува : 10 Парчиња во Прав Плескавици, за Шминка на Лицето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Прав Издувам за Тело, Лице, или Бебето - крупните Џамбо Големина (5 инчи), Памук Velour и Сунѓерот Материјал со Сатен се Справи со,
  • Обновено

Прав Издувам за Тело, Лице, или Бебето - крупните Џамбо Големина (5 инчи), Памук Velour и Сунѓерот Материјал со Сатен се Справи со,

DEN 198.00

Џамбо лице и тело прав издувам мерки над 5 инчен дијаметар и 1.3 инчи дебела.Екстра дебели, мека памучна velo

12 Парчиња Козметички Прав Издувам,2.76 инчен Преносни Мек Сунѓер Поставување на Лице Puffs,Триаголник Сомот Прав Плескавици, со
  • Обновено

12 Парчиња Козметички Прав Издувам,2.76 инчен Преносни Мек Сунѓер Поставување на Лице Puffs,Триаголник Сомот Прав Плескавици, со

DEN 191.76

【Чиста Памучен Материјал】Нашите триаголен шминка издувам е направен од висок квалитет на чист памук li

30 Парчиња Чисто Прав Издувам Лице Мека Шминка Прав Издувам 3.15 Инчен Бела и Боја на Кожа Тело во Прав Издувам Перат Памук Шминка
  • Обновено

30 Парчиња Чисто Прав Издувам Лице Мека Шминка Прав Издувам 3.15 Инчен Бела и Боја на Кожа Тело во Прав Издувам Перат Памук Шминка

DEN 359.76

Доволно Количина : пакетот доаѓа со 30 парчиња на прав puffs во бела и боја на кожа, доволно доволно е износо�

7 PECS Macaroon Боја за Појавување на Прав Издувам,Плескавици, за Сува и Влажна во Прав Фондацијата,Плескавици со Рака,Спојувајќи
  • Обновено

7 PECS Macaroon Боја за Појавување на Прав Издувам,Плескавици, за Сува и Влажна во Прав Фондацијата,Плескавици со Рака,Спојувајќи

DEN 95.76

❤ЛЕСНО ШМИНКА : Тоа е брз и лесен начин за примена на прав основа,без оглед на сува или мокра прав фондац�