• Обновено
Круг на Децата Брзина Пречки, Количка за Фудбал Обука Пречки, Прилагодлив Комбинација и Составуваат Пречки

Круг на Децата Брзина Пречки, Количка за Фудбал Обука Пречки, Прилагодлив Комбинација и Составуваат Пречки

DEN 5280.72
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Децата обука опрема сет : Пречка брзина обука опрема е многу погодна како за обука алатка за деца или возрасни или да се практикуваат која било атлетски способности.Употреба на фудбалот им помогне на прачка, помага да се подобри скокање висина, координација и латерално движење.Подобрување на нозете, експлозивни брзина и агилност : Користење на агилност обука пречки е многу добар во подобрување на брзината, функционални core сила, динамичен флексибилноста, координацијата и рамнотежата, а со тоа се подобрува вашиот атлетските перформанси.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитетна ABS, мала тежина, трајни и водоотпорна.Развива брзо нозе, така што без разлика што вежба ќе се направи, можете да добиете најголема сила и нозете.Различни стилови : брзината тренер е погоден за спорт на сите возрасти.Прилагодлива висина дизајн, на висина може да бидат поставени според потребите за обука, широк спектар на употреба.Светли бои, различни бои, светли и око-фаќање, долг рок на траење, бои поддршка прилагодување.Погоден за сите спортови-без разлика за каков вид на спорт ќе се ангажирани во овие акцелератори се од суштинско значење за обука опрема.Многу погодна за фудбал обука опрема, фудбал, бејзбол обука, опрема за бокс тренинг опрема, кошарка обука опрема, одбојка обука, опрема, итн.Производ Description Agile пречки се високо-квалитетна обука пречки наменета за висок интензитет на чекор обука.Без разлика што спорт што се вклучени, може да ја зголеми коленото висина и скокање способност, подобрување на нозете, брзина и забрзување.функција : Прилагодлива висина design It може да бидат поставени според потребите за обука, лесно може да се сретнат различни потребите за обука, и има широк спектар на употреба.Компактен дизајн, лесен за чување, не заземаат space Stable материјал : Нашата огради се направени од високо-квалитетна ABS материјали, силни и издржливи професионални railings Explosive обука : да се Подобри брзина и агилност поефикасно низ најтешките пракса пречки.Во споредба со пократок производи, овие акцелератори се до 12.6 инчи, поттикнување на спортисти да се подигне колена повисоки за подобра флексибилност обука.повеќе colour Bright и око-фаќање, тоа може да се користи во сончев или врнежлив days Novel изглед design Strong стерео ефект и добра stability A прекрасен подарок за фудбал обука, фудбал или кошарка тренери, куче тренери, децата, спортистите или секој кој сака спортски тренинг!Големината на производот се мерени рачно, ве молиме споредете ја големината внимателно при купување.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3мм.Поради различни прикази и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Ви благодариме за вашето разбирање.Вашиот 100% задоволство е наш врвен приоритет.Ако можеме да преземе чекори за да ја подобрат вашето искуство, или ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш преку е-маил и ние ќе се потрудиме да се корегираат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пречка ABS Пречка Пречки, детска Градинка Пречки, Чувствителен Пречки, Фудбал Обука Опрема (Боја : Зелена Црвена 5pcs)
  • Обновено

Пречка ABS Пречка Пречки, детска Градинка Пречки, Чувствителен Пречки, Фудбал Обука Опрема (Боја : Зелена Црвена 5pcs)

DEN 295.20

Децата обука опрема сет : Пречка брзина обука опрема е многу погодна како за обука алатка за деца или воз

Круг на Децата со Пречки, Фудбал Обука сида, Прилагодлива Висина, Преносни Виткање Агилност бариери (Боја : Зелена 5pcs)
  • Обновено

Круг на Децата со Пречки, Фудбал Обука сида, Прилагодлива Висина, Преносни Виткање Агилност бариери (Боја : Зелена 5pcs)

DEN 883.20

Децата обука опрема сет : Пречка брзина обука опрема е многу погодна како за обука алатка за деца или воз