• Обновено
ПРЕМИЕРОТ ПРЕДИВО Приклучоци Предиво Мозаик

ПРЕМИЕРОТ ПРЕДИВО Приклучоци Предиво Мозаик

DEN 265.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Премиерот Предиво-Загатка Предиво.Мека, перат, гломазна тежина акрилик во спектакуларен бои-тоа е Загатка!Секоја топка е направен со 4 координирање на бои, кои се комбинираат за да се создаде постојано се менува, тивко се помеша ленти.Категорија тежина : 5. Содржина : 100% Акрил.Putup : 7oz/200g, 328yd/300 метри.Мерач : 15sx20r = 4in/10cm на големината US10/6mm игли за плетење.Предложи капчиња кука големина USJ/6mm.Dyelotted : ние се обиде, но не се секогаш во можност да натпревар dyelots.Нега : Машина за перење, машина за сува, железо, не кајгана, сува чиста користење на Стр растворувачи.Доаѓа во различни бои.Секој се продава одделно.Увезени.Премиерот Предиво-Загатка Предиво.Мека, перат, гломазна тежина акрилик во спектакуларен бои-тоа е Загатка!Секоја топка е направен со 4 координирање на бои, кои се комбинираат за да се создаде постојано се менува, тивко се помеша ленти.Категорија тежина : 5. Содржина : 100% Акрил.Putup : 7oz/200g, 328yd/300 метри.Мерач : 15sx20r = 4in/10cm на големината US10/6mm игли за плетење.Предложи капчиња кука големина USJ/6mm.Dyelotted : ние се обиде, но не се секогаш во можност да натпревар dyelots.Нега : Машина за перење, машина за сува, железо, не кајгана, сува чиста користење на Стр растворувачи.Доаѓа во различни бои.Секој се продава одделно.Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LABAICAI Кашмир Предиво + Кадифен Конец, Анти-Pilling Долго Кадифен Плетење Предиво за Crocheting, Бебе Работи за Шиење(816)
  • Обновено

LABAICAI Кашмир Предиво + Кадифен Конец, Анти-Pilling Долго Кадифен Плетење Предиво за Crocheting, Бебе Работи за Шиење(816)

DEN 190.32

100% нов бренд и висок квалитет.Направен од целосна кадифен ,екстра мек топло ,антиpilling.Совршен за да се об�

Мира Handcrafts 2180+ Дворови Акрилик Занает Предиво - Избрани Бои - Капчиња Плетење Занаети Комплет - Предиво Складирање Торба и
  • Обновено

Мира Handcrafts 2180+ Дворови Акрилик Занает Предиво - Избрани Бои - Капчиња Плетење Занаети Комплет - Предиво Складирање Торба и

DEN 1101.60

100 мини предиво skeins 100% акрил предиво, прибл 22 метри ( 0.35 мл.) по skein.Пакет производ 1 40 мини предиво skeins 100% �

Лили Шеќер 'N Крем Супер Големина Солидна Предиво, 4oz, Мерач 4 Медиум, Памук - Роуз Розова - Машина за Миење & Сува
  • Обновено

Лили Шеќер 'N Крем Супер Големина Солидна Предиво, 4oz, Мерач 4 Медиум, Памук - Роуз Розова - Машина за Миење & Сува

DEN 204.96

Мерач : 4 med Worsted, 100% САД Расте Памук.Капчиња Мерач : 13 кометал и 14 реда со 5 mm (U S H / 8) капчиња кука.Плетење Ме�

BoKa-продавница 2018 Ново!! Памук, Чипка Предиво Играчка Капчиња Предиво Рака-Плетени од Бебе Свила Тенок Конец За Плетење Материјали
  • Обновено

BoKa-продавница 2018 Ново!! Памук, Чипка Предиво Играчка Капчиња Предиво Рака-Плетени од Бебе Свила Тенок Конец За Плетење Материјали

DEN 1742.40

Партијата на Снабдување, уметнички и занаетчиски за шиење и DIY Украси вклучуваат : Чипка Лента, Sequins, DIY За

Предиво Крупни Волна, Дебели Еластична Core Предиво Crocheting Материјали за рачно изработени Марами Теписи (Боја : Плус Сомот Темно
  • Обновено

Предиво Крупни Волна, Дебели Еластична Core Предиво Crocheting Материјали за рачно изработени Марами Теписи (Боја : Плус Сомот Темно

DEN 1162.32

Можете да изберете боите за да одговара и сплетам според вашите потреби.Мека на допир, не е лесно да исче

Буци Поврзана Ќебе Сина, Перат Мека Топло Рачно Изработени Плетени со Тешки е Густо Предиво на Арм Плетени Фрли Гломазна Супер Knits
  • Обновено

Буци Поврзана Ќебе Сина, Перат Мека Топло Рачно Изработени Плетени со Тешки е Густо Предиво на Арм Плетени Фрли Гломазна Супер Knits

DEN 1053.60

Плетени од ултрамеки Жанила, совршен за завиткување себе си до кога релаксирачки или lounging.Неверојатно м

Houchu 1Roll/80M Жанила Сомот Предиво Плетење Волнени Плетење Конец Дебел Топло Капчиња Плетење Предиво Памук Рака-Плетени од Џемпер
  • Обновено

Houchu 1Roll/80M Жанила Сомот Предиво Плетење Волнени Плетење Конец Дебел Топло Капчиња Плетење Предиво Памук Рака-Плетени од Џемпер

DEN 203.28

Материјал : Полиестер Влакна.Предлог : игла за Плетење : 7.0 мм8.0 mm; капчиња игла : 4.0 mm5.0 mm.Функција : мека, уд�

2 Парчиња Skeins Мекото Крзно Предиво Fuzzy Крзно Предиво Буци Меки Faux Крзно Предиво Eyelash Предиво Крем Крзно Предиво за Капчиња
  • Обновено

2 Парчиња Skeins Мекото Крзно Предиво Fuzzy Крзно Предиво Буци Меки Faux Крзно Предиво Eyelash Предиво Крем Крзно Предиво за Капчиња

DEN 1620.00

Удобно материјал : направен од квалитетот полиестер faux крзно предиво, нашите мекото крзно предиво е мек�

chensong Двојно Плетење Злато Сомот Предиво Roving Шамија Поврзана Волна Предиво Топол Џемпер Шапка Домаќинство рачно изработени
  • Обновено

chensong Двојно Плетење Злато Сомот Предиво Roving Шамија Поврзана Волна Предиво Топол Џемпер Шапка Домаќинство рачно изработени

DEN 287.76

12 светла виножито боимултиобоени предиво се одлични за работа која го нагласува работа или предиво кои