• Обновено
Navitech Преносни DVD Плеер потпирачи за глава Автомобил Планината/футрола Компатибилен со Sykik 9.8 | Sykik SYDVD196 9.8 | Sykik SYDVD0116 10.1

Navitech Преносни DVD Плеер потпирачи за глава Автомобил Планината/футрола Компатибилен со Sykik 9.8 | Sykik SYDVD196 9.8 | Sykik

DEN 599.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Монтажни рака двојки како потпирачи за глава планината.Играчот secrued со прилагодливи ремени.Армирано-прстени за факултативна рамо, рака.Вграден-во сметководствената се справи.Кабел usb порт отворање.Конвертирање од носење во автомобил планината е брзо и лесно.На Прилагодливи тока прилог суспензија систем претвора од рамо, рака и безбедно месеци да било потпирачи за глава.Планината тоа помеѓу седиштата за споделено видео искуство или зад еден потпирачи за глава за лична гледање.Зголемената систем за брзо detaches, претварајќи ги во преносно за носење штом е потребно.На Здрав кука-n-циклус подигнат е изграден во главната преграда и обезбедува безбедно ќе DVD плеер додека се во употреба или складирани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DBPOWER 12 Преносни DVD Плеер со 5 Часа Батерија, 10 Вртливата Екран, SD/ USB Порт, со 1.8 m Автомобил Полнач, Моќ Адаптерот и Автомобил
  • Обновено

DBPOWER 12 Преносни DVD Плеер со 5 Часа Батерија, 10 Вртливата Екран, SD/ USB Порт, со 1.8 m Автомобил Полнач, Моќ Адаптерот и Автомобил

DEN 2399.76

Имаме 15 години искуство во оваа област и тоа ни помага да се разбере вашите потреби подобро.Но произведе

ZEFS--ESD Преносни DVD Плеер Преносни DVD Плеер за ТВ Поддршка USB Порт Компактни Мулти Регионот DVD/SVCD/CD/Cd Плеер со Далечински
  • Обновено

ZEFS--ESD Преносни DVD Плеер Преносни DVD Плеер за ТВ Поддршка USB Порт Компактни Мулти Регионот DVD/SVCD/CD/Cd Плеер со Далечински

DEN 3231.84

Нејзините AV влез и излез функција за лесно прегледување.Погоден за вашето семејство, за испраќање на по�