• Обновено
Клима уред Фан Кулер Батерија USB Биро Фан со 3 Брзини 7 Бои Светла Портабл клима за Соба Спална соба Канцеларија Dorm Кампување Дома Автомобил

Клима уред Фан Кулер Батерија USB Биро Фан со 3 Брзини 7 Бои Светла Портабл клима за Соба Спална соба Канцеларија Dorm Кампување

DEN 407.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

❅3 во 1 Портабл клима уред Фан : идеален лични клима уред, ладилник може да се користи како обична биро фан, кул-магла овлажнител, или како воздушен кулер фан со додавање на мраз и вода во резервоарот.Топло лето убиец, не посува на вашиот воздухот, уживајте во вашиот кул лето без фаќање на ладно. ❄ Преносни или Cordless : Мини преносни ac клима уред била изградена ,која може да работи континуирано за 3-5 часа кога целосно наполнета.Совршен за домови, канцеларии, исто така погоден за логорување и други активности на отворено.Полнење полнење преку USB порт може да се напојува со енергија банка, лаптоп и сл. ❄7 Бои Светлина или Ултра Тивок : клима уред со 7 бои промена ДОВЕДЕ ноќ светлина поддршка вклучите/исклучите осветлувањето копчето во секое време.Работни моќно на ниско ниво на бучава ви помогне да се чувствувате свежо морското ветре во секунди за да се создаде добар спиење средина и заспие подобро.Совршен подарок за секого. ❄ 3 Брзини Удобен Дизајн : Уникатен нагоре-надолу агол дизајн прилагодливи ветре со вас, 3 правец на брзина, за да изберете од.На atomization функција автоматски ќе биде исклучен кога водата се користи во 300 ML Голем резервоар за Вода, но дизајнот на резервоарот за вода на врвот се зголемува употребливоста на водата за вбризгување и да се избегне какво истекување. ❄ Совршен Подарок : На лесен, компактен и пренослив evaporative воздушен кулер е е повеќе погодна за лична ладење и совршен за спални соби, спални, канцеларии, сали за статистика, автомобили, отворено и патување.Тоа е совршен подарок за вас, вашето семејство и пријатели во текот на летото.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Портабл клима уред,десктоп клима уред,мини портабл клима уред,портабл клима уред фан,USB 3 Брзини мали портабл клима уред за мала
 • Обновено

Портабл клима уред,десктоп клима уред,мини портабл клима уред,портабл клима уред фан,USB 3 Брзини мали портабл клима уред за мала

DEN 672.00

❤【Личен Простор клима уред】 : 3во1 мултифункционален новиот дизајн на лични клима уред, ладилник, биро �

Лу Преносни Evaporative Воздушен Кулер, Далечински Управувач&5L Резервоарот за Вода, Мала Соба клима со Кочница Тркала, 3 Брзина
 • Обновено

Лу Преносни Evaporative Воздушен Кулер, Далечински Управувач&5L Резервоарот за Вода, Мала Соба клима со Кочница Тркала, 3 Брзина

DEN 549.60

✽ Воздухот регулаторот преносни врз основа на природна вода испарување технологија, можете да додадет

XZYB-lanqj Songmin Кошарка Обрачот Цел Нето Виси Кошарка Стојат Ѕид-Монтирани Отворен и Затворен Возрасни Младите Стандард Кошарка
 • Обновено

XZYB-lanqj Songmin Кошарка Обрачот Цел Нето Виси Кошарка Стојат Ѕид-Монтирани Отворен и Затворен Возрасни Младите Стандард Кошарка

DEN 3598.80

Играјќи кошарка подобрува сила и издржливост, вежби одговорност, increaseds тело флексибилност, им помага да

Портабл клима уред Evaporative Воздушен Кулер со Ладење & Овлажнител 3 Ветрот со Брзина се Справи со Портабл клима уред Фан 7 Боја
 • Обновено

Портабл клима уред Evaporative Воздушен Кулер со Ладење & Овлажнител 3 Ветрот со Брзина се Справи со Портабл клима уред Фан 7 Боја

DEN 2112.96

Оваа вентилаторот за ладење е мал во големина, лесен за носење, повеќе роман, и се решава проблемот на во�

QIQIZHANG Брзина Evaporative, Evap Воздушен Кулер, клима уред, Мобилен, Без Црева 3-во-1 Воздушен Кулер Вентилатор Фан Радијатор
 • Обновено

QIQIZHANG Брзина Evaporative, Evap Воздушен Кулер, клима уред, Мобилен, Без Црева 3-во-1 Воздушен Кулер Вентилатор Фан Радијатор

DEN 2179.20

WORKSPACE EVAPORATIVE ВОЗДУШЕН КУЛЕР : изработка на овој професионален кулер идеален за ладење работа области; Evapo

YOUANG 4-Во-1 Evaporative клима уред Фан Кулер, Батерија Портабл клима уред со 3 Брзини и 7 Бои за Статистика, Спална соба, Дневна
 • Обновено

YOUANG 4-Во-1 Evaporative клима уред Фан Кулер, Батерија Портабл клима уред со 3 Брзини и 7 Бои за Статистика, Спална соба, Дневна

DEN 306.24

{Моќна функција резерви} : Ова ладилникот има 4 во 1 функции на уредот, вклучувајќи ги и ладење, humidification, пр

TDONE Портабл клима уред Лични Воздушен Кулер со 5000mAh Батерија Управувана Вентилаторот за Ладење 800ML Вода Резервоарот, 1Ж/2H/4H/8H
 • Обновено

TDONE Портабл клима уред Лични Воздушен Кулер со 5000mAh Батерија Управувана Вентилаторот за Ладење 800ML Вода Резервоарот, 1Ж/2H/4H/8H

DEN 1199.76

Заштеда на Енергија и заштеда на Пари : за Разлика од традиционалните клима уред, оваа лични воздушен ку�

Midea Дуо 14,000 BTU(12,000 BTU SACC)Ултра Smart ТОЈ Инверторот Портабл клима уред со Грејач,Одвлажнување Фан Cools до 550 квадратни.ft.работи
 • Обновено

Midea Дуо 14,000 BTU(12,000 BTU SACC)Ултра Smart ТОЈ Инверторот Портабл клима уред со Грејач,Одвлажнување Фан Cools до 550 квадратни.ft.работи

DEN 1579.20

Иновативни Дуо Црево Дизајн Midea е индустријапрвиот снегвоцрево дизајн им овозможува на единицата да до

Airo Удобност Портабл клима уред 10,000 BTU – 6,000 SACC Тивка Климатизација Машина Cools До 350 Квадратни Метри Соба LED Дисплеј
 • Обновено

Airo Удобност Портабл клима уред 10,000 BTU – 6,000 SACC Тивка Климатизација Машина Cools До 350 Квадратни Метри Соба LED Дисплеј

DEN 928.80

[ Моќна и Ефикасна Кул клима уред] Кул вашиот простор, дома, спална соба, стан и канцеларија со Airo Удобнос�

Evaporative Воздушен Кулер - Лични Портабл клима уред, Мал Вентилатор кој Дува Ладен Воздух, 3 Брзини, 60°Осцилација, 7.5-Часовен
 • Обновено

Evaporative Воздушен Кулер - Лични Портабл клима уред, Мал Вентилатор кој Дува Ладен Воздух, 3 Брзини, 60°Осцилација, 7.5-Часовен

DEN 2368.80

【3 Правец на Брзини & 3 Ладење Режими】 Овој воздушен кулер е дизајниран со нормален / физичко / режим на с�

OVERMAL Портабл клима уред Фан, Личен Простор Мини Evaporative Воздушен Кулер Тивка Биро на Вентилатор, со Рачка, Овлажнител Misting
 • Обновено

OVERMAL Портабл клима уред Фан, Личен Простор Мини Evaporative Воздушен Кулер Тивка Биро на Вентилатор, со Рачка, Овлажнител Misting

DEN 1488.00

✔✔✔【Cordless клима уред Фан】Вистински безжични и пренослив дизајн, мала големина, која не заземаат многу

ZiFei Преносни Лето клима уред Десктоп Воздушен Кулер Батерија Вентилаторот за Ладење Прилагодливи Мини Misting Вентилатор за Статистика
 • Обновено

ZiFei Преносни Лето клима уред Десктоп Воздушен Кулер Батерија Вентилаторот за Ладење Прилагодливи Мини Misting Вентилатор за Статистика

DEN 2064.00

* 1 2во1 преносни ладење клима уред, комбинира misting и воздушен кулер вентилатор за топол летен 2 Десктоп во�

Bfg Чизми Портабл клима уред 9000Btu Единица со Ладење,Одвлажнување,Фан Функција, 2600W, 24 ЧАСА Тајмер, LED Допир, Далечински Управувач,
 • Обновено

Bfg Чизми Портабл клима уред 9000Btu Единица со Ладење,Одвлажнување,Фан Функција, 2600W, 24 ЧАСА Тајмер, LED Допир, Далечински Управувач,

DEN 1956.00

Капацитет на ладење : 9000btu,Контрола Tempeture Опсег : 17℃32℃, Идеална за простории до 25m2 360 m3 / h циркулацијата н

OKF Портабл клима 4000mAh - 3 in1 клима уред Лични клима уред Арктикот Воздух со Топла Светлина, LED Дисплеј, систем за Ладење Фанови,
 • Обновено

OKF Портабл клима 4000mAh - 3 in1 клима уред Лични клима уред Арктикот Воздух со Топла Светлина, LED Дисплеј, систем за Ладење Фанови,

DEN 1439.76

❄ 3 Прилагодливи Струење : Дизајниран со 3 различни нивоа за ветер брзини, прскање кул магла во зависност

QIQIZHANG Брзина Evaporative, Evap Воздушен Кулер, клима уред, Мобилен, Без Црева Климатизација Фан Машини 3 Брзо Прилагодливи Мобилни
 • Обновено

QIQIZHANG Брзина Evaporative, Evap Воздушен Кулер, клима уред, Мобилен, Без Црева Климатизација Фан Машини 3 Брзо Прилагодливи Мобилни

DEN 1593.60

WORKSPACE EVAPORATIVE ВОЗДУШЕН КУЛЕР : изработка на овој професионален кулер идеален за ладење работа области; Evapo

OVERMAL Портабл клима уред Фан, Личен Простор Мини Evaporative Воздушен Кулер Тивка Биро на Вентилатор, со Рачка, Овлажнител Misting
 • Обновено

OVERMAL Портабл клима уред Фан, Личен Простор Мини Evaporative Воздушен Кулер Тивка Биро на Вентилатор, со Рачка, Овлажнител Misting

DEN 249.60

✔✔✔【Cordless клима уред Фан】Вистински безжични и пренослив дизајн, мала големина, која не заземаат многу

Преносни Кошарка Обрачот & Цел Кошарка Систем Прилагодлива Висина 5.4 ft - 7ft со Backboard & Тркала за Младите Деца Отворено Затворен
 • Обновено

Преносни Кошарка Обрачот & Цел Кошарка Систем Прилагодлива Висина 5.4 ft - 7ft со Backboard & Тркала за Младите Деца Отворено Затворен

DEN 2159.76

✿【Висококвалитетни и Издржливи】 : Ова кошарка обрачот е направен од ПВЦ материјал backboard,која има само �