• Обновено
Гас Само Палење Турбо Факел Лемење Лемење Пропан Заварување Водовод Пиштол Алатка, Прилагодлива Температура & Пламен

Гас Само Палење Турбо Факел Лемење Лемење Пропан Заварување Водовод Пиштол Алатка, Прилагодлива Температура & Пламен

DEN 688.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тој е направен од висок квалитет на материјалите за силна сила и долготрајност.Оваа светилка е одлична алатка за заварување или лемење на водоводни системи, климатизација, греење и ладење и многу други апликации.Постои откопчување и пламен контрола прекинувач, која може да се регулира и да се приспособат на висока температура притисок пламен совршено и безбедно.Уникатен дизајн одделува шише и факел да ви даде поголема слобода и контрола.Лесно само палење значи дека нема повеќе се бореа за натпревари или полесни.Оваа светилка е одлична алатка за заварување или лемење на водоводни системи, климатизација, греење и ладење и многу други апликации.Постои откопчување и пламен контрола прекинувач, која може да се регулира и да се приспособат на висока температура притисок пламен совршено и безбедно.Уникатен дизајн одделува шише и факел да ви даде поголема слобода и контрола.Тој е направен од висок квалитет на материјалите за силна сила и долготрајност.Лесно само палење значи дека нема повеќе се бореа за натпревари или полесни.Карактеристики : Материјал : Метал, Plastic Color : Како Слика Shown Size : Како Слика Shown Package Тежина : Околу. 380g Package се Вклучени : 1 x Факел Заварување Алатка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

KOAKOMI Пропан Факел Плевел Режач Факел ,Тешки Плевел Факелот со Push Копчето Igniter и 6.5 ft Црево, Висока Излезна 500,000 BTU
  • Обновено

KOAKOMI Пропан Факел Плевел Режач Факел ,Тешки Плевел Факелот со Push Копчето Igniter и 6.5 ft Црево, Висока Излезна 500,000 BTU

DEN 1271.76

????【ТРАЈНИ ОГНООТПОРНИ ЧЕЛИК ФАКЕЛ】KOAKOMI плевел факел главата усвојување на огноотпорни челик материја

YOUDO Висок Интензитет Предизвика Започнете Пропан Факелот, со Само Палење,Пламен Контрола, за Лемење Лемење, Заварување (Гориво
  • Обновено

YOUDO Висок Интензитет Предизвика Започнете Пропан Факелот, со Само Палење,Пламен Контрола, за Лемење Лемење, Заварување (Гориво

DEN 479.28

【БЕЗБЕДНОСТ t треба да се одржи надолу факелот сите времиња ).Притиснете го копчето,исклучете го огнот.(�

Braze Заварување Факел Само Палење 1.5 м црево CGA600 врска погоден за Пропан MAPP Catridge Цилиндар Гас Заварување Факел Топлина
  • Обновено

Braze Заварување Факел Само Палење 1.5 м црево CGA600 врска погоден за Пропан MAPP Catridge Цилиндар Гас Заварување Факел Топлина

DEN 719.76

За лемење & Лемење примена во HVAC и водовод.Температурата може да достигне 1650 Степен целзиусови степени...

Mapp Заварување Пропан Факелот со Себе Палење Активирањето и 1.5 м Црево се Вклопуваат, Прилагодливи пламен контрола knob лесно големина
  • Обновено

Mapp Заварување Пропан Факелот со Себе Палење Активирањето и 1.5 м Црево се Вклопуваат, Прилагодливи пламен контрола knob лесно големина

DEN 1166.16

【Лесно да се контролира со пламен излез】На Цревото Факел содржи висококвалитетни вител пропан дизајн