• Обновено
Eagle Eye Пушка Опсег од 1,5-5X32 (30мм) R/G Тенки Обемот Школка(TSS) Гравирани Стаклени Осветлени Reticle Домет W/2 Видови на Месеци

Eagle Eye Пушка Опсег од 1,5-5X32 (30мм) R/G Тенки Обемот Школка(TSS) Гравирани Стаклени Осветлени Reticle Домет W/2 Видови на Месеци

DEN 345.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

РГ 24 Гравирани Стаклени Reticle. (Стакло reticle домет се подобри Shockproof). 1.5-5x32 пушка опсег е изработен од едно парче алуминиум цевка, shockproof и водоотпорен, и многу силен кога е на снимање.Smart Сферични Вртење Огледало Систем со високо синхронизирани заеднички движење постигнување, дизајн обезбедува долготрајна сигурност во овие интеракции да се гарантира прецизно и одговорно windage/висина на вредноста со текот на времето.Целосно Мулти Обложени Оптика (Повеќе слоеви на облоги на сите леќа површини за да се постигне максимална светлина пренос за најдобри јасност и зголемување на осветленоста на сликата.).Моќен 1.5-5 пати зголемување ќе ги задоволи вашите точно потреби и е идеален избор за лов и спортски активности.Паралаксата На Вредноста На : Фиксен, 100 Метри.Со Picatinny/Weaver spec Месеци и Dovetail Месеци 2 Видови на Месеци.Picatinny/Weaver spec Месеци може да одговара за Сите Picatinny/Weaver Шини.Dovetail Месеци може да се вклопи во целиот Спектар на .22 Шини и повеќето Повеќето Dovetail Шини.Вториот Фокусна Авион.Компактна Големина. 91% светлина трансмисија.Кликнете вредност : 1/2. Тенка Обемот Школка(TSS)(Тенка Црна Edge).Домет со Цел објективот и Окуларот Опфаќа, Флип-up леќа опфаќа да се заштити леќи од нечистотија или прашина.Широко Поле на Гледање.Црна мат финиш.Водоотпорен / Fogproof (азот исполнет)/ Shockproof изградба.Производите поминаа стандардот за систем за управување со квалитет од ISO 9001. Лесно зафат цел-стил windage и височина корекција.Брзо се Фокусира Eyebell дизајн на eyebell е дизајнирана за да им обезбеди прецизни брзо фокусот па така reticle се појавува остар на очите.Двојна боја Црвена / Зелена Осветлена Reticle. 5 позиција rheostat. (Green dot за слаба светлина, црвена точка за светлина апликација.) Секоја боја има 5 нивоа на осветленост, овозможувајќи му на корисникот за да го најдете совршениот светлината под различни услови.Орел Око Оптика била производство и продажба пушка домет над 20 години.Ние произведе и продаде пушка домет, црвени точки, итн., за лов и отворено спорт.Нашите оптички производи донесе Ние донесе многу нови оптички системи , Повеќе слоеви на облоги на сите леќа површини дека Тоа може да се пренесува до повеќе од 90% од достапната светлина, обезбедување на максимална осветленост од утро до мрак.На домет користење на нови shockproof систем, овозможувајќи им на корисниците да имаат добро искуство.Нашите оптички производи може да ги задржи добрите перформанси под harshest лов услови.Стабилни и Сигурни се во согласност високи пофалби од страна на клиентите.Карактеристики : Модел : 1.5-5x32 Моќ : 1.5 X-5 X Цел Леќа : 32-милиметри Тежина(g/мл) : 380/13.4 (Не вклучувајќи месеци тежина) Должина(mm/inch) : 205/8 Reticle : РГ 24 Гравирани Стаклени Reticle Едно парче Цевка Око Олеснување(mm/inch) : 103-85/4-3.2 Поле на Гледање(m@100m)/(ft@100yds) : 23/[email protected] X 7.6/25@5 X Паралаксата на Вредноста на : Фиксен, 100 Метри Тенка Обемот Школка(TSS) Азот Исполнет Кликнете Вредност : 1/2 Цевка со Дијаметар(mm/inch) : 30/1.18 Компактна Големина Smart Сферични Вртење Огледало Систем за Паметни Сферични Вртење Огледало Систем со високо синхронизирани заеднички движење постигнување, дизајн обезбедува долготрајна сигурност во овие интеракции да се гарантира прецизно и одговорно windage/висина на вредноста со текот на времето.Пакување Детална : 1. 1.5-5x32 Пушка Опсег 2. 2 X Флип-up леќа опфаќа 3. Со Picatinny/Weaver spec Месеци и Dovetail Месеци 2 Видови на Месеци. 4. 1pcs Батерија 5. Упатството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AGM Глобална Визија Термички Обемот Python TS50-640 Среден Опсег Термичка обработка на Слика Пушка Опсег 640x512 (30 Hz), 50 мм Леќа.
  • Обновено

AGM Глобална Визија Термички Обемот Python TS50-640 Среден Опсег Термичка обработка на Слика Пушка Опсег 640x512 (30 Hz), 50 мм Леќа.

DEN 4199.76

FLIR Tau 2 17µm теренот термо сензорот Лесен и робустен дизајн, Лесно да се работи, уред за Рачно прилагодливи

CVLIFE Ловечка Пушка Опсег 6-24x50 AOE Црвена и Зелена Осветлена Пиштол Опфатот со 6-9 Инчи Брзо Ослободување Bipod & Picatinny Weavor
  • Обновено

CVLIFE Ловечка Пушка Опсег 6-24x50 AOE Црвена и Зелена Осветлена Пиштол Опфатот со 6-9 Инчи Брзо Ослободување Bipod & Picatinny Weavor

DEN 1535.76

Зголемување : 624x.Цел Дијаметар : 50mm.Поле На Гледање : 28 ft @ 100 метри, Кликнете Вредност : 1 / 8 инчи @ 100 метри.Со

Viiko Долго Око Олеснување Опфат 1-5x24 LPVO Половина Mildot Reticle 7.6' Око за Олеснување се Вклопува Mosin 1891/30 M39 M44 Огромен
  • Обновено

Viiko Долго Око Олеснување Опфат 1-5x24 LPVO Половина Mildot Reticle 7.6' Око за Олеснување се Вклопува Mosin 1891/30 M39 M44 Огромен

DEN 2131.20

Viiko 15x24 долго око олеснување Обемот,SFP LPVO оптика,1 X да 5x зголемување,5' да 7.6' инчен око олеснување на сите з�

4-16x50AO Пушка Опсег Комбо Двоен Осветлен со Зелени Ласерски Поглед 4 Holographic Reticle Црвена/Зелена Точка за Weaver/Железнички
  • Обновено

4-16x50AO Пушка Опсег Комбо Двоен Осветлен со Зелени Ласерски Поглед 4 Holographic Reticle Црвена/Зелена Точка за Weaver/Железнички

DEN 2064.00

Нови Ажурирани : Нови Ажурирани Зелена Обемот Филм.Многу Повеќе Јасни и Подобар Квалитет.5 начини LED свет

Swampfox Arrowhead Цевка Riflescope, Пошироко Поле на Гледање во согласност Reticle Големина Супер слаба Светлина Компатибилен
  • Обновено

Swampfox Arrowhead Цевка Riflescope, Пошироко Поле на Гледање во согласност Reticle Големина Супер слаба Светлина Компатибилен

DEN 10536.00

Треба да биде на максимално зголемување за користење на среден опсег holdovers, па Глави вклучени фрли рачка

SPINA ОПТИКА Легура Дух Меур Ниво за 11mm/20mm Picatinny Weaver Железнички Пушка Опсег Планината Анти-Жаргон за Снимање Лов Riflescope
  • Обновено

SPINA ОПТИКА Легура Дух Меур Ниво за 11mm/20mm Picatinny Weaver Железнички Пушка Опсег Планината Анти-Жаргон за Снимање Лов Riflescope

DEN 215.76

Придава директно до weaver / picatinny dovetail да се обезбеди понесе и reticle усогласување на прв поглед.Место пред, п�

Burris RT Серија голем Дострел Пушка Опсег со Страна на Паралаксата на Вредноста и Пред Фокусна Авион SCR Мили Reticle
  • Обновено

Burris RT Серија голем Дострел Пушка Опсег со Страна на Паралаксата на Вредноста и Пред Фокусна Авион SCR Мили Reticle

DEN 564.00

Голем дострел пушка опсег наменет за забава во низа или високоудели конкуренција; Совршен за оние кои с�

Osprey Глобалната 5-30X56 : Потпис Серија 30x 56mm Пушка Опсег со Осветлени Мили-Dot Стакло Reticle (Црвена, Зелена, и Сина Осветлување)
  • Обновено

Osprey Глобалната 5-30X56 : Потпис Серија 30x 56mm Пушка Опсег со Осветлени Мили-Dot Стакло Reticle (Црвена, Зелена, и Сина Осветлување)

DEN 1910.40

Осветлени милиdot стакло reticle (Црвена, зелена, и сина Осветлување).Прашина опфаќа и прстен месеци вклучени

Монструм G3 6-24x50 Првата Стартна Рамнина FFP Пушка Опсег со Паралаксата на Вредноста | ME308 Продолжува на Форумот Обемот Планината
  • Обновено

Монструм G3 6-24x50 Првата Стартна Рамнина FFP Пушка Опсег со Паралаксата на Вредноста | ME308 Продолжува на Форумот Обемот Планината

DEN 1581.60

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ТАКТИЧКИ ПРЕДМЕТ 624x зголемување за средината да долги снимањето на 1000+ метри.ПРВАТА

Монструм Алфа 1-4x24 Првата Стартна Рамнина FFP Пушка Опсег со MOA Reticle | Прецизност V2 Picatinny Обемот Прстени | Пакет
  • Обновено

Монструм Алфа 1-4x24 Првата Стартна Рамнина FFP Пушка Опсег со MOA Reticle | Прецизност V2 Picatinny Обемот Прстени | Пакет

DEN 1492.80

Високи перформанси тактичка пушка опсег со 14x за зголемување блиску до средината на растојание снимање�