• Обновено
Puerto Rico Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики

Puerto Rico Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики

DEN 407.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Текстил горниот, гумен ѓон.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркачи на кои им е потребна рамнотежа на флексибилност & амортизирање.Лесни текстил горниот со 3 D дигитален принт обезбедува целосна breathability.ЕВА sockliner обезбедува мека, чекор-во удобноста, амортизирање midsole користи компресија моделирани пена за уште поголема одговорност & издржливост, обезбедување на оптимални амортизирање и енергија ќе се врати, цврсти гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помала тежина.Во однос на Чевли Големина : pls се однесуваат на нашата големина на табелата внатрешна должина пред да ја купите и размислете за вашата нога должина за да ја одберете точната големина.НЕУТРАЛЕН : За тркачи на кои им е потребна рамнотежа на флексибилност & cushioning Lightweight текстил горниот со 3 D дигитален принт обезбедува целосна breathability Durable кожа облоги за стабилност & што се заклучува во вашиот midfoot EVA sockliner обезбедува мека, чекор-во comfort Cushioning midsole користи компресија моделирани пена за уште поголема одговорност & издржливост, обезбедување на оптимални амортизирање и енергија return Solid гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помалку weight Regarding Чевли Големина : pls се однесуваат на нашата големина на табелата внатрешна должина пред да ја купите и размислете за вашата нога должина за да ја одберете точната големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

N/A Неколку 270md Воздух Перница Патики Фитнес Џогирање Дише Повик за Пешачење, Тенис Трчање на Мажите и Жените Трчање 37 Каки
  • Обновено

N/A Неколку 270md Воздух Перница Патики Фитнес Џогирање Дише Повик за Пешачење, Тенис Трчање на Мажите и Жените Трчање 37 Каки

DEN 837.60

Дише и удобна, лесна и стилски.Погоден за места : пластични, подови, патеки, писти, тешко земјата, природн�