• Обновено
ASICS на Жените Гел-Cumulus 21 Трчање

ASICS на Жените Гел-Cumulus 21 Трчање

DEN 1438.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Синтетички-и-мрежа.Етилен Винил Ацетат единствена.Јас.Г.S (Влијание Водство Систем) Технологија - ASICS дизајн филозофија, која вработува поврзани componentry да се подобри нога е природно движење од пета штрајк до пети-оф.Speva Foam 45 Траен - Вработува 45 степен целосна должина Speva Foam 45 траен материјал за мека платформа се чувствуваат и подобрена удобност.ЕВА Sockliner - Отстранлив sockliner кој овозможува амортизирање на перформансите.Flyte Foam Lyte Технологија - ASICS најсветлите тежина midsole формулацијата дека обезбедува континуирана перница благодарение на органски нано влакна.Flyte Foam Натера Технологија - ASICS енергетски пена формулација која обезбедува врховниот отскокнување благодарение на уникатен еластомер соединение.Отстранлив sockliner кој овозможува амортизирање на перформансите.Кратенка за ASICS Висока Триење Гума.Се става во критични области на outsole за покажана исклучителна издржливост.Нашите Flyte Foam технологија овозможува исклучителни отскокнување назад и одговорност без оглед на далечината, користење на органски супер влакна да помогне да се намали пакување од кои традиционално се случува со помеки, ниска густина пени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Owaheson Мериленд Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики
  • Обновено

Owaheson Мериленд Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики

DEN 2212.80

Текстил горниот, гумен ѓон.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркач�

Ад Тец Мажите е Лесен Чисто и Водење Руно Merino Волна Спортски Чевли - Природно Мирис Eliminator и Дише Шок Абсорбента ЕВА Outsole
  • Обновено

Ад Тец Мажите е Лесен Чисто и Водење Руно Merino Волна Спортски Чевли - Природно Мирис Eliminator и Дише Шок Абсорбента ЕВА Outsole

DEN 1125.84

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Merino Волна.Увезени.Гумен ѓон.Вратил�

N/A Неколку 270md Воздух Перница Патики Фитнес Џогирање Дише Повик за Пешачење, Тенис Трчање на Мажите и Жените Трчање 37 Каки
  • Обновено

N/A Неколку 270md Воздух Перница Патики Фитнес Џогирање Дише Повик за Пешачење, Тенис Трчање на Мажите и Жените Трчање 37 Каки

DEN 837.60

Дише и удобна, лесна и стилски.Погоден за места : пластични, подови, патеки, писти, тешко земјата, природн�

DADM X-119 2021 Нови женски Чевли Чисто Спортски Чевли корејската Верзија на Трендот Рамен на Дното на Патување Џогирање Трчање
  • Обновено

DADM X-119 2021 Нови женски Чевли Чисто Спортски Чевли корејската Верзија на Трендот Рамен на Дното на Патување Џогирање Трчање

DEN 660.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Средината Одземени.Др единствена.Лес�