• Обновено
Најк машка Конкуренција Трчање

Најк машка Конкуренција Трчање

DEN 1800.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Најк Реагираат амортизирање обезбедува непречено, лесни возење.Neoprene bootie обезбедува мека, sock-како се вклопуваат.Mesh горниот го подобрува breathability.Конструиран мрежа vamp обезбедува лесен вентилација.Геометриски, спортист-информира outsole модел им помага на рамномерно ги растера влијание за да се обезбеди непречено транзиција и меки се чувствуваат.Трчање Човек Најк НАЈК ОДИСЕЈА РЕАГИРААТ AO9819-008.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Owaheson Мериленд Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики
  • Обновено

Owaheson Мериленд Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли За Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики

DEN 2212.80

Текстил горниот, гумен ѓон.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркач�

chaqlin Жените Трчање Фитнес Тренери Неформални Спортови Прошетка Салата Џогирање Женска Лесни Патики Мачка Слон Печатење
  • Обновено

chaqlin Жените Трчање Фитнес Тренери Неформални Спортови Прошетка Салата Џогирање Женска Лесни Патики Мачка Слон Печатење

DEN 719.76

100% Синтетички.Гумен ѓон.ЛЕСЕН дише еластична мрежа ткаенина, мала тежина единствена со пена јадро.нека