• Обновено
Garmin Enduro Ultraperformance Multisport GPS Smartwatch, Челик со Сива UltraFit Најлон Рака, Соларни Обвинет за Wearable4U Моќ Банка Пакет

Garmin Enduro Ultraperformance Multisport GPS Smartwatch, Челик со Сива UltraFit Најлон Рака, Соларни Обвинет за Wearable4U Моќ Банка

DEN 4380.48
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ВО КУТИЈА : 1x Garmin Enduro GPS Smartwatch, Челик со Сива Ultra Fit Најлон Рака, 1x полнење/кабел за податоци, 1 x Wearable4 U Моќ Банка.СЕ НЕУМОРНИ ПЕРФОРМАНСИ : да се Дојде до 80 часа на батеријата во GPS режимот, до 300 часа во макс батеријата на владата и до 65 дена во smartwatch режим со соларни полнење.Trail run VO2 max песни вашиот кардиоваскуларниот фитнес ниво и се прилагодува врз основа на патеката услови.Ultrarun активност со остатокот тајмер ви овозможува да се логирате на вашиот времето поминато на помош станици.Climb Pro трага додатоци ви дава информации за descents и станови — за дополнителна безбедност и свеста.Се ФОКУСИРА НА ВАШИТЕ ФИТНЕС : Користете кандидира/прошетка откривање на преглед по обуки или трки каде што на предметот ќе одеше, како што се стрмни качува.Види вашиот обновување време и вашата следна препорачува тренингот врз основа на вашиот сон и wellness податоци.Оптички отчукувањата на срцето технологија мерачи активност интензитет како и отчукувањата на срцето варијабилност за да ја пресмета вашата ниво на стрес.ОСТАНЕТЕ ПОВРЗАНИ : се Движите во дури и најголем предизвик во средини со мулти-GNSS поддршка (GPS, ГЛОНАСС и Galileo) и barometric altimeter и компас.Да примате пораки, текстови и сигнали правото на вашиот види спарен со компатибилен уред.Бриз низ исходот линии со Garmin Плати безконтактни исплата решение преку учество на услуги.WEARABLE4 U МОЌ БАНКА : Дали си ужива спортови или на отворено, нашите 2200 m Ah моќ банка полнач ќе им помогне на вашиот уред остане на вистинскиот пат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Jeanoko GPS Navigator Преносни Рачен GPS Компас Локација Tracker USB Полнење за Надворешна Пешачење Патуваат Лов на Диви Истражување
  • Обновено

Jeanoko GPS Navigator Преносни Рачен GPS Компас Локација Tracker USB Полнење за Надворешна Пешачење Патуваат Лов на Диви Истражување

DEN 4048.56

【Земјоделство】Хектари мерење, мерење должина 【Шумарство】Област пресметка, парк и градина планирање.

Garmin Edge 1030 Плус GPS Велосипедизам Компјутер Подарок Кутија Пакет | Вклучува МЧР-Двојно, за Брзина/Cadence Сензори, Силикони
  • Обновено

Garmin Edge 1030 Плус GPS Велосипедизам Компјутер Подарок Кутија Пакет | Вклучува МЧР-Двојно, за Брзина/Cadence Сензори, Силикони

DEN 13896.00

[GARMIN EDGE 1030 ПЛУС ПОДАРОК КУТИЈА ПАКЕТ] Garmin Edge 1030 Плус GPS Велосипед Компјутер + Градите Рака МЧР, Брзина / Caden

Garmin Инстинкт Соларна, Соларен Солиден Отворено Smartwatch, Изградена-во Спортски Апликации и Здравствен надзор, Пламен Црвена
  • Обновено

Garmin Инстинкт Соларна, Соларен Солиден Отворено Smartwatch, Изградена-во Спортски Апликации и Здравствен надзор, Пламен Црвена

DEN 8398.80

Многу продолжен животниот век на батеријата преку сончевиот полнење.Солиден GPS часовник е воданоминалн