• Обновено
LUCKYERMORE Конвертибилна Рака Камион Двојна Цел 2 Тркала Dolly и 4 Тркала Притисни Количка со Завртување Тркала 330 Кг Капацитет Тешки Платформа Количка за Движење/ / Прием/Г

LUCKYERMORE Конвертибилна Рака Камион Двојна Цел 2 Тркала Dolly и 4 Тркала Притисни Количка со Завртување Тркала 330 Кг Капацитет

DEN 1151.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

КОНВЕРТИБИЛНА ДИЗАЈН : Слајд рачка од еден сет на цевки и во други, рака камион dolly може да се конвертира од две тркала рака камион на четири тркала платформа камион,Кој може да ги исполни вашите различните потреби во различни средини.ТЕШКИ ИЗГРАДБА : Направен од испрскаат метал,платформа количка со трајни заварени изградба има голема сила и не е лесно да се деформира.2 тркала рака камион може да се одржи 220lbs капацитет и 4 тркала платформа камион може да носи 330lbs капацитет.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТРКАЛА : Опремена со 2 8.25-инчен пневматски гуми и 2 2-инчен вртливата casters,тоа може да се користи илјадници пати без оштетување или деформација ,без оглед на товарот, може да се одвива непречено.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ&НОСАТ : Само треба да се инсталира на четири тркала, а собранието може да се заврши за кратко време, според инструкциите.Најкус висина на две тркала количка е 37 инчи, лесно да се носат и продавница.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ : Широко се користи за внатрешна и надворешна утовар и истовар или движење,како што се магацин,градина,градилиштето,хипермаркетот,заводот.Нашата рака камион може да се конвертира од две тркала рака камион на четири тркала платформа камион,Кој може да ги исполни вашите различни потреби во различни средини и прави да се движат и ја олеснуваат работата.Широко се користи за внатрешна и надворешна утовар и истовар или движење,како што се магацин,градина,градилиштето,хипермаркетот,заводот.Направи се движи полесно!.КОНВЕРТИБИЛНА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ТРКАЛА.Тешки Изградба.НА ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ.ЛЕСНО ДА СЕ СОБЕРАТ&НОСАТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HFSZGZ Гумена Рака Камион Воланот 3 Големина на Станот Слободни Тврда Гума Замена на Гуми за Рака Камион, Количка, Моќ за Миење,
 • Обновено

HFSZGZ Гумена Рака Камион Воланот 3 Големина на Станот Слободни Тврда Гума Замена на Гуми за Рака Камион, Количка, Моќ за Миење,

DEN 806.40

Употреба на висококвалитетна гума е тивок, носат отпорни, и не на штета на подот.Мулти процес детали се

RWM Casters Алуминиум Конвертибилна Рака Камион со Јамка се Справи и Алуминиум Центар за околу Рака, Гума Тркала, Екструдиран Алуминиум
 • Обновено

RWM Casters Алуминиум Конвертибилна Рака Камион со Јамка се Справи и Алуминиум Центар за околу Рака, Гума Тркала, Екструдиран Алуминиум

DEN 8325.12

2во1 Рака камион лесно да се конвертира од страна камион (500 кг капацитет) да платформа камион (од 1.000 кг ка

Handcart 4 Тркала Количка Рака Камион Трајни Flatbed Камион Виткање Колички Пластични Комбиња Индустриски Количка Оптоварување 150KG
 • Обновено

Handcart 4 Тркала Количка Рака Камион Трајни Flatbed Камион Виткање Колички Пластични Комбиња Индустриски Количка Оптоварување 150KG

DEN 1358.40

Користете го како количката, а намирници автомобил, нови возила, виткање автомобил.Погоден за мобилни с�

CuiXiangUK Виткање Рака Камион, Преносни Труд-Заштеда на 5-Тркала 360° Ротирачки Количка, Максимална Товарот 440 Lb, за Купување
 • Обновено

CuiXiangUK Виткање Рака Камион, Преносни Труд-Заштеда на 5-Тркала 360° Ротирачки Количка, Максимална Товарот 440 Lb, за Купување

DEN 1440.00

★МАТЕРИЈАЛ ГОЛЕМИНА : црна, ABS, PP и нерѓосувачки челик материјали, големина : 12.6 * 19.3 * 1.6 инчи ★КАРАКТЕРИС�

DXMRWJ Тешки Гумена Рака Камион Тркала Рамен Слободни Тврда Гума Замена на Гуми за Рака Камион, Количка, Количка за Утовар 100kg
 • Обновено

DXMRWJ Тешки Гумена Рака Камион Тркала Рамен Слободни Тврда Гума Замена на Гуми за Рака Камион, Количка, Количка за Утовар 100kg

DEN 2980.32

Двојно покрие имајќи.Производ материјал : гума.Производ големина : 4 / 5 / 6 / 8 инч.Поле на примена : колички,

Mushugu gt3-ZJ Преносни Алуминиум Количка Виткање Dolly Притисни Камион Рака Расклопна Количка Багаж Црвено,за Испорака Возачи, Фармери,
 • Обновено

Mushugu gt3-ZJ Преносни Алуминиум Количка Виткање Dolly Притисни Камион Рака Расклопна Количка Багаж Црвено,за Испорака Возачи, Фармери,

DEN 1583.76

Количка за дизајн, таа дава повеќе удобен живот за тебе.Тоа е лесна за употреба и тоа е добар избор.Квали�

DWCJIE Виткање Молчи Шопинг количка - Преносни Шопинг количка, Лесни Виткање Торба, апарати за Рака Подготвени Приколка, Намирници
 • Обновено

DWCJIE Виткање Молчи Шопинг количка - Преносни Шопинг количка, Лесни Виткање Торба, апарати за Рака Подготвени Приколка, Намирници

DEN 1442.40

◆Паметен Дизајн:На количката има покритие, што може да се осигура безбедноста на предмети.Тоа нема да �

Количка Багаж Количка,Мала Количка се Повлече Камион Пати Преносни Количка Домаќинство Мала Количка Мини Приколка шопинг кошничка
 • Обновено

Количка Багаж Количка,Мала Количка се Повлече Камион Пати Преносни Количка Домаќинство Мала Количка Мини Приколка шопинг кошничка

DEN 3021.12

Шест тркала лесни виткање количка : железо лост, молчи тркала, издржлив и силен капацитет на носивост.Вг�

XYJHQEYJ Виткање Количка со Тркала, Рака Камиони Платформа Trucks Коли Шопинг Кошничка Багаж Количка, Максимално Оптоварување 300Kg/660Lb
 • Обновено

XYJHQEYJ Виткање Количка со Тркала, Рака Камиони Платформа Trucks Коли Шопинг Кошничка Багаж Количка, Максимално Оптоварување 300Kg/660Lb

DEN 1164.00

Големина : 60*33*130cm / 23.6×12.9×51.1 Инч.Максимално Оптоварување : 300 Kg / 660lb.Тешки Вреќа Камион : Користење на 32мил�

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Trolleyserving Количка Количка Челични Цевки Одбор Парапет Ритам Универзална Тркала
 • Обновено

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Trolleyserving Количка Количка Челични Цевки Одбор Парапет Ритам Универзална Тркала

DEN 568.80

♦♢Потсетување : Ние Може да Не Биде во Можност да се Гарантира Дека Секоја Трансакција е Совршена, Но Ни

AHXF Шопинг Количка - Лесни Фанки Виткање Тркала Шопинг Кеси - Склоплива Силна Водоотпорен Фестивал Количка 2 Тркала - Притисни Количка
 • Обновено

AHXF Шопинг Количка - Лесни Фанки Виткање Тркала Шопинг Кеси - Склоплива Силна Водоотпорен Фестивал Количка 2 Тркала - Притисни Количка

DEN 1490.40

[Голем капацитет] : Тоа може да се одржи за 94 L, и на високооптоварувањеимајќи пластични испрскаат челичн�