• Обновено
Lsxlsd Метла И Прашина Отстранување Тенџере - Исправен Долго-Ракува Прашина Отстранување Тенџере И Четка Метла За Чистење Поставите Квалитет На Долг Постапува Прашин

Lsxlsd Метла И Прашина Отстранување Тенџере - Исправен Долго-Ракува Прашина Отстранување Тенџере И Четка Метла За Чистење Поставите

DEN 4116.72
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Метла доаѓа со продолжување бар, вашиот висок маж или вашиот висок згоден човек може да ви помогне да се исчисти тоа и никогаш не ја наведнувам назад.Метла поставите има долг од нерѓосувачки челик се справи, што е многу лесен и издржливи.Комплет изгледа стилски и практични.Тоа доаѓа со нерѓосувачки челик се справи и издржлива пластика прашина тавата.Многу услужни влакната што нема да го оштети вашиот дрвени подот.Комплет изгледа стилски и практични.Тоа доаѓа со нерѓосувачки челик се справи и здрав пластични метла.Многу услужни влакната што нема да го оштети вашиот дрвени подот.Долго се справи со прашина catcher има еден лесен-за-стегне се справи.Само завртка 3 делови заедно за да се формира една фирма долга рачка на прашина пан и четка.Долго се справи со прилагодлива должина : Ова лоби метла и лопата собата е направен од нерѓосувачки челик со долга рачка и е многу лесен и издржливи.Никогаш нема да се наведнуваат.Лесно да се инсталира.Име на производ : broommaterial : plastic Color : Beige Size : 84x28x29cm Bathroom, кујна, дома, лоби : примена опсег.Метла доаѓа со продолжување бар, вашиот висок маж или вашиот висок згоден човек може да ви помогне да се исчисти тоа и никогаш не ја наведнувам назад.Метла поставите има долг од нерѓосувачки челик се справи, што е многу лесен и издржливи.Комплет изгледа стилски и практични.Тоа доаѓа со нерѓосувачки челик се справи и издржлива пластика прашина тавата.Многу услужни влакната што нема да го оштети вашиот дрвени подот.Пакување : 1 X два дела broom Lobby метла со рачка со здрав справи со dustproof, вертикална дизајн за да се сместат на која било метла/страна четка Најдобрите алатки за home/лоби/shop/garage The нерѓосувачки челик се справи со е многу мала, но многу издржливи и здрав.Тоа е сјајна и стилски.Пластични е еколошки, не-токсични, и нема мирис.Симпатична дизајн е широко се користи во многу области како што се домашни лоби продавници и училиште хотели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ffrzd Четка Долго Се Справи Со Метла И Исправени Метла Сет За Домашни Лоби Продавница Исправена BroomDustpan И Четка Во Собата Со
 • Обновено

Ffrzd Четка Долго Се Справи Со Метла И Исправени Метла Сет За Домашни Лоби Продавница Исправена BroomDustpan И Четка Во Собата Со

DEN 4151.76

Висок квалитет и висока еластичност PP жица е издржлив и не е лесно да се деформирани.Убедливо на подот н�

JIGA Pack 2 Кат Чистење со Четка со Долга Рачка, Беспомошна Наежвам Четка Scrubber, Четка за Чистење на Палубата, Бања, Када, Плочка,
 • Обновено

JIGA Pack 2 Кат Чистење со Четка со Долга Рачка, Беспомошна Наежвам Четка Scrubber, Четка за Чистење на Палубата, Бања, Када, Плочка,

DEN 455.76

✅【6 Пол Прилагодливи Долга Рачка+2 Чистење со Четка Главата】Постојат Pack 2 кат четка предвидено.Подот чи

Ffrzd Прашина Отстранување Тенџере Поставите Метла Sweeper За Внатрешен И Надворешен Долг Се Справи Со Метла И Прашина Отстранување
 • Обновено

Ffrzd Прашина Отстранување Тенџере Поставите Метла Sweeper За Внатрешен И Надворешен Долг Се Справи Со Метла И Прашина Отстранување

DEN 3593.28

Кој рече дека, можете да се олабави губат косата и косата од веѓите.На тавата има вграден заби и може лес�

Практична Метла Dustpan Поставите ,Свитлива Метла Со Вода Scraper Windproof Dustpan Мултифункционален Домаќинство Dustless Чистење
 • Обновено

Практична Метла Dustpan Поставите ,Свитлива Метла Со Вода Scraper Windproof Dustpan Мултифункционален Домаќинство Dustless Чистење

DEN 727.68

Метла големина : 28x92cm;Dustpan големина : 24x26x103cm.Материјал : ABS+PP+ ' Рѓосувачки челик.Подобрена стои прашина пан

YJFENG Дланка Метла рачно изработени Здравје Носат Отпорни Кујна Чистење Ѕид-монтирани Заштита од Корозија Нема Нафта Нема да го
 • Обновено

YJFENG Дланка Метла рачно изработени Здравје Носат Отпорни Кујна Чистење Ѕид-монтирани Заштита од Корозија Нема Нафта Нема да го

DEN 131.28

Материјал : Дланка : здрава, носатотпорни, отпорни на корозија, масло слободни, нема да ја оштети тенџере.

Табела Метла за Чистење, Dustpan И Четка го Поставите Преносни Мини Метла Dustpan Поставите Сина за Дома за Статистика
 • Обновено

Табела Метла за Чистење, Dustpan И Четка го Поставите Преносни Мини Метла Dustpan Поставите Сина за Дома за Статистика

DEN 321.36

На раб од тоа да не се лизга и прашина‑доказ првенство беспрекорно одговара на површината за ефикасно ч

Домаќинство Dustpans Мини Десктоп Издржам Четка Табела Мала Метла Мулти-Функција Може да Се Виси Биро Dustpan Постави Ефикасна и
 • Обновено

Домаќинство Dustpans Мини Десктоп Издржам Четка Табела Мала Метла Мулти-Функција Може да Се Виси Биро Dustpan Постави Ефикасна и

DEN 1490.64

Скенирање на недостатоците и да ја направат полесно.Тоа може да се користи за чистење на трпезариска ма�

Метла и Dustpan Поставите Кујна Со Четка Комбо Застане Метла Dustpan Поставите Почетниот Кат Куќа Убедливо Нерѓосувачки Челик Род
 • Обновено

Метла и Dustpan Поставите Кујна Со Четка Комбо Застане Метла Dustpan Поставите Почетниот Кат Куќа Убедливо Нерѓосувачки Челик Род

DEN 2046.00

Убедливо на дното на креветот е лесно и напор.Скенирање на недостатоците и да ја направат полесно.Матер�

Метла и Dustpan Поставите Метла Dustpan Комплет Дома Чистење Алатка за Подот на Бањата се Користи Домашна Градина Метли Dustpans
 • Обновено

Метла и Dustpan Поставите Метла Dustpan Комплет Дома Чистење Алатка за Подот на Бањата се Користи Домашна Градина Метли Dustpans

DEN 2081.28

Дизајн на суспензија : дизајн на Суспензија, погодно за складирање, простор за заштеда на енергија.Поста

Мултифункционален Магија Метла, Bubber Метла, Магија Метла Sweeper Бања Wiper Артефакт Магија Чистење На Косата Убедливо Вода Прашина
 • Обновено

Мултифункционален Магија Метла, Bubber Метла, Магија Метла Sweeper Бања Wiper Артефакт Магија Чистење На Косата Убедливо Вода Прашина

DEN 275.76

【Метла за убедливо вода】Ако домашни миленици или деца посипете вода на подот, обичните метли се тешко �

Мини Десктоп Dustpan Поставите Зачувате Простор Лопата Канцеларија Трајни Природно Дрво Рака Sweeper Cleaning Tool Магнетни Табела
 • Обновено

Мини Десктоп Dustpan Поставите Зачувате Простор Лопата Канцеларија Трајни Природно Дрво Рака Sweeper Cleaning Tool Магнетни Табела

DEN 856.32

1 Материјал : десктоп dustpan собата е направен од бука, PP и железо.На тенки влакната се направи повеќе темел�

DOITOOL Сет 1 2 парчиња Мини Dustpan и Метла Наместете ја Мини Рака Метла Десктоп Чистење Метла Dustpan за Компјутерска Тастатура
 • Обновено

DOITOOL Сет 1 2 парчиња Мини Dustpan и Метла Наместете ја Мини Рака Метла Десктоп Чистење Метла Dustpan за Компјутерска Тастатура

DEN 309.36

Ги користите за да лесно да се чисти и да уживате во семејниот живот.Десктоп Чистење Метла Мини Dustpan Чист

Метла и Dustpan Поставена Четка Метла Градина Затворен Алатки Туш Ѕид Универзална Виси Дупка Преносни Бања Подот За Дома Гаража Отворено
 • Обновено

Метла и Dustpan Поставена Четка Метла Градина Затворен Алатки Туш Ѕид Универзална Виси Дупка Преносни Бања Подот За Дома Гаража Отворено

DEN 1270.08

Големина : околу 30*105 cm / 11.8*41.33 инч.Долгоракува Притисни Метла : должината на отворено метла е доволно дол�

Lsxlsd Долго Се Справи Со Метла Прашина Маска Долго Се Справи Со Метла И Голем Капацитет Стојат Исправени Метла
 • Обновено

Lsxlsd Долго Се Справи Со Метла Прашина Маска Долго Се Справи Со Метла И Голем Капацитет Стојат Исправени Метла

DEN 3937.20

Метла е подигната во исправена позиција и е многу погодно да се одржи, потребна само мала количина на пр�

Мини Метла и Dustpan Поставите Секојдневно Чистење, Пластични Материјали Мини Dustpan Поставите Студент на Децата домашна Прашина
 • Обновено

Мини Метла и Dustpan Поставите Секојдневно Чистење, Пластични Материјали Мини Dustpan Поставите Студент на Децата домашна Прашина

DEN 479.76

Лесни, мазни, издржливи и еколошки, на услужни влакната се големи и лесно да се чисти, без гребнатини.Пос�

Ffrzd Метла И Прашина Отстранување Тенџере - Исправен Долго-Ракува Прашина Отстранување Тенџере И Четка Метла За Чистење Поставите
 • Обновено

Ffrzd Метла И Прашина Отстранување Тенџере - Исправен Долго-Ракува Прашина Отстранување Тенџере И Четка Метла За Чистење Поставите

DEN 4116.72

Метла доаѓа со продолжување бар, вашиот висок маж или вашиот висок згоден човек може да ви помогне да се

Метла и Dustpan Сет, Исправен Dustpan и Четка во Собата Со Продолжена Рачка, Погодна за Внатрешна Тврдо и Керамички Плочки и Надворешен
 • Обновено

Метла и Dustpan Сет, Исправен Dustpan и Четка во Собата Со Продолжена Рачка, Погодна за Внатрешна Тврдо и Керамички Плочки и Надворешен

DEN 1104.00

Висок квалитет на нови пластични материјали : Освен справи дел, тоа се главно направени од пластика и ПЕ�

Магија Метла Чисто Соба Исчисти Нечистотијата Чисти Домашно Милениче Коса Издржам Издржам Издржам Понесете Ги Четка Огледало Керамичка
 • Обновено

Магија Метла Чисто Соба Исчисти Нечистотијата Чисти Домашно Милениче Коса Издржам Издржам Издржам Понесете Ги Четка Огледало Керамичка

DEN 1154.40

★Мултикинетичка метла, понесете подот, да ги отстраните водата дамки, mopping подот, огледала, плочки, подо�