• Обновено
Загреан Ракавици за Мажи Жени, Електрични Ракавици со 4000mAh Батерија на екран осетлив на допир се Прилагодува 3 Греење Температура Водоотпорен Топли Ракавици за Ски

Загреан Ракавици за Мажи Жени, Електрични Ракавици со 4000mAh Батерија на екран осетлив на допир се Прилагодува 3 Греење Температура

DEN 2159.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Поврзете ја батеријата за да ги жица во загреана ракавица џеб, притиснете го копчето за вклучување/исклучување копче, можете слободно да ја прилагодите хоризонтална температура, 3 греење прилагодувања може да обезбеди најсоодветен топлина за луѓето во потреба.И додаде внимателен дизајни, како што се прилагодливи на зглобот ремени, батерија складирање кеси, drawstrings и рефлексивни ленти.Висок-квалитет 3 M памук, добра пропустливост на воздух, windproof и водоотпорен. Вметнете го кабелот за напојување на ракавица во дупка на батеријата. 【Екран осетлив на допир Загрева Ракавици】 екранот На допир палецот и индекс на прст на загреана ракавици ќе ви овозможи лесно да користите екран на допир уреди, како што се таблет компјутери, мобилни телефони и LCD автомобил екрани, без полетување овие греење ракавици.По греење, топлината може да се прошири на целата рака. 【Батерија Загрева Ракавици】 Безбедно батерија-погон греење ракавици може да се користи во секоја ситуација и средина во ладно време. 3 нивоа на контрола на температурата се погодни за луѓе со различни потреби. Не ставајте во влажна средина, да се чува на суво и вентилирани место.Чувајте ги вашите раце топли и удобни за долго време. Потоа долго притиснете го копчето за поставување копчето во средината на ракавица, и тоа ќе биде црвено светло (максимална температура) по него е вклучен.Користење на напредни карбонски влакна греење елементи брзо може да се загрее. 5 V 4000m Ah батерија, која може да се загрева до 8 часа (кога ракавици се во ниска температура). Не користите машина за перење да се исчисти, така што нема да го оштети внатрешниот греење елементи.Невидливи топлина мијалник, засилен СТП кожа, прецизни крои, водоотпорен слој ткаенина, ракави ракав со стигнале брави, добро windproof, така што на вашето патување нема да се меша, и да ви донесе топло и удобно искуство.Најдолг работното време е 6. Не исфрли на батеријата по случаен избор. 【Дише и Водоотпорен】загреана ракавици за мажи жени е направен од топло и лесни 3 M Thinsulate памук, што помага да се апсорбира телото топлина додека да им се овозможи на влага избега.Напредни интелигентни 3 греење mode settings : висока, средна и ниска.Можете да ги користите загрева ракавици во било кој временски услови.Answer : ___________________________ NOTE : .Компатибилен со екран на допир, лесно можете да го користите мобилен телефони и таблети, без да се земаат исклучите вашиот загрева ракавици. 【 Широк Спектар на употреба】Погоден за разни зимски активности на отворено, како што се mountaineering, скијање, планинарење, лов, аикидо, велосипедизам, мраз риболов, скијање, маратон, итн. Притиснете го поставите копчето за да се прикажат сина светлина (средна температура).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Загреан Чорапи за Мажи Жени,Полнење Електрични Чорапи Батерија Управувана Зима Топли Чорапи со СТАН Далечински Управувач 7 Топлина
  • Обновено

Загреан Чорапи за Мажи Жени,Полнење Електрични Чорапи Батерија Управувана Зима Топли Чорапи со СТАН Далечински Управувач 7 Топлина

DEN 1199.76

7 ЗАГРЕВА ПОСТАВКИ за ДА се ЗАДРЖИ ТОПЛО ВО БИЛО ТЕМПЕРАТУРА : Овие загрева чорапи дојде во 7 температура

Рака Warmers, Батерија Рака Потоплите 10000mAh, Преносни Електрични USB Обновливи Моќ Банка Џеб Потоплите, Dual Двострано Грејач
  • Обновено

Рака Warmers, Батерија Рака Потоплите 10000mAh, Преносни Електрични USB Обновливи Моќ Банка Џеб Потоплите, Dual Двострано Грејач

DEN 2140.80

Брзо Греење во 3s : Притиснете на прекинувачот, рака потоплите ќе ослободување на топлина во 3s, брзо затоп

Daintymuse Водоотпорен Загрева Ракавици Мажи Жени Електрична Батерија Ракавици За Полнење,Екран Осетлив На Допир Термички Ракавици,Унисекс
  • Обновено

Daintymuse Водоотпорен Загрева Ракавици Мажи Жени Електрична Батерија Ракавици За Полнење,Екран Осетлив На Допир Термички Ракавици,Унисекс

DEN 847.20

Греење област е на сите 5 прсти 3 Топлина settingsВисок / Среден / Низок за различни потреби на температурата..

BIAL Загрева Ракавици со Зглоб Заштита Греење со Топла Кожа, Кожа за на Екран на Допир за Мотоцикл Ракавици Батерија Ракавици за
  • Обновено

BIAL Загрева Ракавици со Зглоб Заштита Греење со Топла Кожа, Кожа за на Екран на Допир за Мотоцикл Ракавици Батерија Ракавици за

DEN 2373.60

【 Врвот Одделение Подарок Кутија & Висок Квалитет на Материјалите 】На батерија загрева термички ракав�