• Обновено
Coolsheep Мотоцикл Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник за 125 200 250 390 2011-2020

Coolsheep Мотоцикл Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник за 125 200 250 390 2011-2020

DEN 1631.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Состојба : Резервни 100% сосема нов; супериорен квалитет и издржливи.Fitment : За 125/200/250/390 2011-2020, за 200 2021, не се погодни за РК серија.Рамка Лизгачи се дизајнирани да ја минимизираат штетите на вашиот велосипед рамка, мотор, обвивка и обтекател.Ве молиме проверете со вашиот мотор е модел и да го потврди овој објект не е погоден за тоа пред да нарачате.Ако производот ќе примите има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил, нашиот тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 Пар(Лево и Право)Мотоцикл Рамка Лизгачот & сите хардверски завртки и навртки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата