• Обновено
Премиер-Линија 9079897 Рамни Подлошки, USS, 1/4 во. X 47/64 во. OD, Алуминиум, 25-Пакет

Премиер-Линија 9079897 Рамни Подлошки, USS, 1/4 во. X 47/64 во. OD, Алуминиум, 25-Пакет

DEN 305.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Големина : 1/4 инчи X 47/64 инчен Надворешниот Дијаметар.Најчесто се користи и разноврсна за миење.Се зголемува имајќи површината и ги дистрибуира се вчита во текот на поголема површина.Може да се користи за да се спречи еден шраф или гром од одење во дупка премногу далеку.Исто така, може да се користи како изолација со редење повеќе од еден.Рамни подлошки се повеќето широко се користи видови на општа намена подлошки и најчесто се спарени со стандардни завртки и хексадецимален завртки.Тие се дистрибуираат на сила од гром главата & орев над поголема површина која служи за да се заштити површината на материјалот ќе се работи со.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

M4 Рамни Подлошки / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Црна Оксид / DIN125A / Надворешниот Дијаметар: 8.64-9 mm/Дебелина Опсег : .7 - .9 mm
  • Обновено

M4 Рамни Подлошки / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Црна Оксид / DIN125A / Надворешниот Дијаметар: 8.64-9 mm/Дебелина Опсег : .7 - .9 mm

DEN 5687.76

DIN 125 Стандард Рамни Подлошки.Цврстина : ХВ 140 минимум.Црна оксид над 188 Нерѓосувачки Челик.Metric.Рамни Подл�

304 од не ' Рѓосувачки Челик Големи Фендер Подлошки Асортиман Комплет, 230 Парчиња 15 Големини – М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 Погоден за
  • Обновено

304 од не ' Рѓосувачки Челик Големи Фендер Подлошки Асортиман Комплет, 230 Парчиња 15 Големини – М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 Погоден за

DEN 503.28

【Најдобрата Комбинација】 : Постојат вкупно 230 парчиња 304 од не ' рѓосувачки челик големи фендер подлошк�

По завршувањето Подлошки - 8 - (.500 Кол.) - Countersunk - Рамни Топ - Најлон - за Kydex Holster Одлуки - САД Дизајн - (Боја Колекција)
  • Обновено

По завршувањето Подлошки - 8 - (.500 Кол.) - Countersunk - Рамни Топ - Најлон - за Kydex Holster Одлуки - САД Дизајн - (Боја Колекција)

DEN 211.20

По завршувањето Миење Стил : Рамен Врв (#8) (одговара на повеќето 832 завртки).Големина на : (Надворешниот .500

PSCCO 4 Поставува Скејтборд Брзина Подлошки Орев Подлошки (8 Компјутери Вратило Подлошки,4 Имајќи подлошки, 4 Вратило Ореви)
  • Обновено

PSCCO 4 Поставува Скејтборд Брзина Подлошки Орев Подлошки (8 Компјутери Вратило Подлошки,4 Имајќи подлошки, 4 Вратило Ореви)

DEN 95.76

Високабрзина подлошки се зголеми брзината и да се прошири имајќи живот со намалување на триењето помеѓ�