• Обновено
(500pcs) M6-1.0 Х 50мм, на Одморите=4mm, Рамо=8мм, Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна Оксид, Holo-Krome (r) Бренд Бродови Слободни во САД од стран?

(500pcs) M6-1.0 Х 50мм, на Одморите=4mm, Рамо=8мм, Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна Оксид,

DEN 1795.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

M6-1.0 Х 50мм, на Одморите=4mm, Рамо=8мм.Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна Оксид, Holo-Krome (r) Бренд.Тема Класа 4g6g > ASME B18.3 M > Направени во U. S. A. Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна Оксид, Holo-Krome (r) Бренд Направен во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

XuetongXT Конфронтирачки 112 во 1 Магнетни Хексадецимален Шрафцигер Малку Сет на Завртка Возачот Мултифункционален Прецизност Torx
 • Обновено

XuetongXT Конфронтирачки 112 во 1 Магнетни Хексадецимален Шрафцигер Малку Сет на Завртка Возачот Мултифункционален Прецизност Torx

DEN 1687.20

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивс�

18-8 Нерѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги
 • Обновено

18-8 Нерѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги

DEN 546.00

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила, додека рамнина на површината нема �

XuetongXT Конфронтирачки Сет на Алуминиумски Легури Струг Брзи Промени Алатка Стегање и Завртки Мултифункционални
 • Обновено

XuetongXT Конфронтирачки Сет на Алуминиумски Легури Струг Брзи Промени Алатка Стегање и Завртки Мултифункционални

DEN 506.40

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивс�

Одделение 2 Титаниум Рамо со Завртки, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги Исполнува ASME
 • Обновено

Одделение 2 Титаниум Рамо со Завртки, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги Исполнува ASME

DEN 348.00

Одделение 2 титаниум обезбедува висока јачина, е лесен и отпорен на корозија, додека рамнина на површина

18-8 Нерѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги
 • Обновено

18-8 Нерѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги

DEN 212.88

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила, додека рамнина на површината нема �

XuetongXT Конфронтирачки Автоматски Електрични Машини Алатка Шрафцигер Синџир Помине Адаптер За Напојување Вежба Прилог Домаќинство
 • Обновено

XuetongXT Конфронтирачки Автоматски Електрични Машини Алатка Шрафцигер Синџир Помине Адаптер За Напојување Вежба Прилог Домаќинство

DEN 1564.80

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивс�

(25 компјутери) 5/16 X 5/8, Рамо Завртки, Хексадецимален Штекер Диск, Груб Навој, од Легиран Челик, Направени во U. S. A.
 • Обновено

(25 компјутери) 5/16 X 5/8, Рамо Завртки, Хексадецимален Штекер Диск, Груб Навој, од Легиран Челик, Направени во U. S. A.

DEN 2197.68

Рамо завртки се исто така познат како рамо завртки или stripper завртки.Внатрешна хексадецимален штекер ди�

18-8 Нерѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги
 • Обновено

18-8 Нерѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги

DEN 155.76

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила, додека рамнина на површината нема �

316 од не ' Рѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција,
 • Обновено

316 од не ' Рѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција,

DEN 604.32

316 од не ' рѓосувачки челик дава сила и подобра отпорност на корозија од 188 нерѓосувачки челик, додека рам

316 од не ' Рѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција,
 • Обновено

316 од не ' Рѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција,

DEN 390.72

316 од не ' рѓосувачки челик дава сила и подобра отпорност на корозија од 188 нерѓосувачки челик, додека рам

(250pcs) M6-1.0 X 25мм, на Одморите=4mm, Рамо=8мм, Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна Оксид,
 • Обновено

(250pcs) M6-1.0 X 25мм, на Одморите=4mm, Рамо=8мм, Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна Оксид,

DEN 861.60

M61.0 X 25мм, на Одморите=4mm, Рамо=8мм.Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна

18-8 Нерѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги
 • Обновено

18-8 Нерѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција, ги

DEN 159.84

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила, додека рамнина на површината нема �

(250pcs) M6-1.0 Х 12mm, на Одморите=4mm, Рамо=8мм, Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна Оксид,
 • Обновено

(250pcs) M6-1.0 Х 12mm, на Одморите=4mm, Рамо=8мм, Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна Оксид,

DEN 1756.80

M61.0 Х 12mm, на Одморите=4mm, Рамо=8мм.Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна �

XuetongXT Конфронтирачки 1PCS Алуминиум Прозорец Кабинет се Повлече Прстен Пролет Оптоварување Автоматска Врата Гром Брави Заклучување
 • Обновено

XuetongXT Конфронтирачки 1PCS Алуминиум Прозорец Кабинет се Повлече Прстен Пролет Оптоварување Автоматска Врата Гром Брави Заклучување

DEN 720.00

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивс�

Легиран Челик Рамо со Завртки, Црна Оксид Заврши, Хексадецимален Штекер Вози Толеранција, 1/4 Рамо со Дијаметар Од 1 Рамо Должина,
 • Обновено

Легиран Челик Рамо со Завртки, Црна Оксид Заврши, Хексадецимален Штекер Вози Толеранција, 1/4 Рамо со Дијаметар Од 1 Рамо Должина,

DEN 323.76

Рамо Завртки намалување на ротација преку заклучување.Легиран Челик е една од најсилните материјали ко

316 од не ' Рѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција,
 • Обновено

316 од не ' Рѓосувачки Челик Рамо Завртка, Обична Заврши, Приклучок Главата Капа, Хексадецимален Штекер Диск, Стандард Толеранција,

DEN 109.44

316 од не ' рѓосувачки челик дава сила и подобра отпорност на корозија од 188 нерѓосувачки челик, додека рам