• Обновено
Имајќи Смена,Јаглероден Челик 2-Ноктот Puller Посебна Кревање Уред Зајакнување Имајќи Rama Со Завртка Род Одговара За Авто Механичар

Имајќи Смена,Јаглероден Челик 2-Ноктот Puller Посебна Кревање Уред Зајакнување Имајќи Rama Со Завртка Род Одговара За Авто Механичар

DEN 654.96
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【ВРВЕН КВАЛИТЕТ】Висока температура изгасне, висока цврстина, добра цврстина и долг животен век.2 вилица имајќи puller е флексибилен и лесен за да се санираат различни големина брзини и лого. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】лого смена е фалсификувани со одлична јаглероден челик, тоа не е лесно да ' рѓа, издржливи во употреба.Јаглероден челик завртки се дизајнирани, мазна ротација, пазарот на енергија. 【ПРОФЕСИОНАЛНИ DESING】на Дебел материјал, големи носивоста, integrally формирана, не е лесно да се пробие и да се деформира.Мелничката куки, што е многу здрав, сигурен за користење.Продолжување бар дизајниран, едноставен за употреба и за подобрување на работа ефикасност. 【КОРИСНА АЛАТКА】2 вилица имајќи puller поставите ви дава позитивна влечење моќ да се отстрани лежишта ритам pulleys за алтернатор и серво волан пумпи. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】2 вилица имајќи ги отстраните ќе одговара за автомобилската flywheel, мотоцикл тркала, велосипед тркала , тркало на автомобилот, машина тркала и така натаму.Тоа ќе ви даде непречено извршување дури и под висок стрес.Карактеристики : 1. Висока температура изгасне, висока цврстина, добра цврстина и долг животен век. 2. Фалсификувани со одлична јаглероден челик, тоа не е лесно да ' рѓа, издржливи во употреба. 3. На дебел материјал, големи носивоста, integrally формирана, не е лесно да се пробие и да се деформира. 4. Мелничката куки, што е многу здрав, сигурен за користење. 5. Јаглероден челик завртки се дизајнирани, мазна ротација, пазарот на енергија. 6. Продолжување бар дизајниран, едноставен за употреба и за подобрување на работа ефикасност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : 2-Ноктот Имајќи Puller Материјал : Јаглероден Челик Боја : Како на сликата прикажани поле на Примена : Прибл. 0-70mm/0-2.8 во Пакет Листа : 1 x 2-Ноктот Имајќи Puller.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
2-Claw Bearing Puller
Material:
Carbon Steel
Color:
As picture shown
Scope of Application:
Approx. 0-70mm/0-2.8in
Package List:
1 x 2-Claw Bearing Puller :

Најдобри предлози во категоријата

HONYTA Прирачник Лост Блок Синџир ја воочи големината 1-1/2 Тон/1.5 Тон, 3300 lbs Синџир Дојде 5Ft (1.5 М),Синџир ја воочи големината
  • Обновено

HONYTA Прирачник Лост Блок Синџир ја воочи големината 1-1/2 Тон/1.5 Тон, 3300 lbs Синџир Дојде 5Ft (1.5 М),Синџир ја воочи големината

DEN 1967.76

【ДОБРА ИЗДРЖЛИВОСТ】 безбедноста кука на производот е безбедноста, latch, кој може да ротира 360°, без какво

SHUBIAO-fcha Прирачник Лост Синџир ја воочи големината, 1/2 Тон (2204/4409 LBS) Капацитет Ratchet Синџир ја воочи големината, 10
  • Обновено

SHUBIAO-fcha Прирачник Лост Синџир ја воочи големината, 1/2 Тон (2204/4409 LBS) Капацитет Ratchet Синџир ја воочи големината, 10

DEN 1329.60

ПРИРАЧНИК СИНЏИР БЛОК воочи големината : Прирачник за рака лифт синџир блок воочи големината и располаг

chengzui Кревање на Тешки Предмети Алатка Макара Блокови Уред Ascenders Алуминиумска Легура со Ratchet Тркало на Еден Начин Макара
  • Обновено

chengzui Кревање на Тешки Предмети Алатка Макара Блокови Уред Ascenders Алуминиумска Легура со Ratchet Тркало на Еден Начин Макара

DEN 1394.64

100% сосема нов и висок квалитет.Силна товарот способност, не ќе се скрши.Нашите јаже pulleys се користат, на п