• Обновено
Recombinant Mycoplasma пневмонија Adhesin P1 (mgpA), делумно (Recombinant Протеини)

Recombinant Mycoplasma пневмонија Adhesin P1 (mgpA), делумно (Recombinant Протеини)

DEN 1843.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Gene Name : P1; E07_orf1627; mgp A.ADP1_MYCPN adhesin P1; Прилог протеини; Cytadhesin P1. Извор : E Коли или Квасец.Бафер за складирање : PBS p H 7.4, 50% glycerol.Чување : Чувајте во -20 степен C. За продолжен за складирање, чување на -20 или -80 степен C. *Форма : Оваа ставка го бара обичај производство и да доведе времето е помеѓу 5-9 недели.Ние можеме да произведуваат сопствени според вашите спецификации.; *Чистота : >90%; *Таг Информации : Неговата означени; *Видови : Mycoplasma пневмонија (вирус ATCC 29342 / M129); *Пристапување# : NP_109829.1; NC_000912.1; P11311; *Uniprot Summary : за Функција : протеинот е голема adhesin посредуваат во прилог на оваа mycoplasma да респираторниот епител.Subcellular локација : Клеточната мембрана; Еден помине тип I мембрански протеини Веројатни.Низа сличности : Припаѓа на adhesin P1 семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата