• Обновено
СВАРОВСКИ Глам Рок Прстен Налепница за Мобилен Телефон, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, Сини Кристали

СВАРОВСКИ Глам Рок Прстен Налепница за Мобилен Телефон, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, Сини Кристали

DEN 815.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Кристал.Увезени.Во прославата на Сваровски е 125th годишнина, имаме наследство во комбинација со модерната технологија.Во обликот на нашето светот-познати swan логото, овој прстен налепница со вртливата контрола им овозможува на 360° на ротација и 180° движење за вертикална или хоризонтална потпирачот способност.Стилски и корисен додаток за вашиот паметен телефон.Answer : ___________________________ Note : Дизајнирани да се користи на untextured телефон случаи, а не на други уреди.Од 1895 година, основачот на Даниел Сваровски е совладувањето на кристал сечење има дефинирано компанијата.Неговиот траен страст за иновации и дизајн има направено тоа на светот премиер накит и додатоци бренд.Денес, семејството носи на традицијата на доставување на вонредни секојдневниот стил на жените во целиот свет.ИЗРАБОТКА & МАЈСТОРСТВО : Од инспирација за колекцијата се започне, на креативен процес е уникатно плодна - со фокус на тренд curation, дизајн, и значајно брендирање, секое парче раскажува приказна и го отелотворува текот на 125 години од совлада изработка.Во прославата на Сваровски е 125th годишнина, имаме наследство во комбинација со модерната технологија.Во обликот на нашето светот-познати swan логото, овој прстен налепница со вртливата контрола им овозможува на 360° ротација и 180° движење за вертикална или хоризонтална потпирачот способност.Стилски и корисен додаток за вашиот паметен телефон.Answer : ___________________________ Note : Дизајнирани да се користи на untextured телефон случаи, а не на други уреди.Не се обновливи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Злато Зглоб Прстени Сет за Жени, 10 Компјутери Трендовски Едноставна Midi Прстени Злато Позлатен Изјава Пластовидно Прстени Пакет
  • Обновено

Злато Зглоб Прстени Сет за Жени, 10 Компјутери Трендовски Едноставна Midi Прстени Злато Позлатен Изјава Пластовидно Прстени Пакет

DEN 311.28

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Рака Фалсификувани Срцето Прстен Јадење, Божиќ подарок за неа, 6-Годишнината Подарок за Неа, Божиќ подарок за жена, Божиќ Подарок
  • Обновено

Рака Фалсификувани Срцето Прстен Јадење, Божиќ подарок за неа, 6-Годишнината Подарок за Неа, Божиќ подарок за жена, Божиќ Подарок

DEN 1320.00

Персонализирате до 30 карактери.Рака фалсификувани од страна на ковачницата.Има накит, џеб промени, копч