• Обновено
Кујна Рек Полиците се Движат Количка Спалната соба Ноќни Компјутер Биро Подвижен Виткање Маса Liftable Мрзливи Количка Болница за Нега на Стари лица Табела Балкон Тро?

Кујна Рек Полиците се Движат Количка Спалната соба Ноќни Компјутер Биро Подвижен Виткање Маса Liftable Мрзливи Количка Болница за

DEN 2376.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Повеќе простор за складирање】 : Користете јадење автомобил, да ви помогне да заштедите многу време и да се избегне опасноста на работното место, затоа што ресторан на персоналот не треба да се движи околу или носат тешки предмети. 【Голем капацитет количка】 : услугата количка со рачки, што се користи за да се задржи садови уредна и чиста после миење и сушење; складирање полици за складирање на храната, леќата шишиња или чинии и чаши; јадење тави може да се одржи чаши вино и храна и Пијалок. 【Високо-квалитетни количка】 : Оваа кујна количка е направен од високо-квалитет дрво, силен, издржлив и одржливи.На зашеметување мазен материјал носи малку природност и топлина за модерен изглед. 【Мултифункционален употреба сцена】 : Овој возен количка може да се користи за кујна количка, уметност количка, бања количка, бар количка, салон количка, количка, организација, управување, услугата количка за складирање, чување Полици, алатка коли, библиотека коли, итн. 【По-продажбата на услугата】 : Ние придаваат големо значење на клиентите искуство и повратни информации за производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас во времето. ➤ Оваа кујна количка со тркала е тркалање количка, со голем капацитет за складирање рек/полица, а може да се користи за домашна/office/кујна/бања/убавина салон/спа услуги.➤ Предности на производите : A. совршена комбинација на високо-квалитетни дрво рамка палети, силна носивоста и издржливост.Б.На 360-степен универзална lockable ротирачки тркала е погодно за да се движат на полица, поправи количка и да се спречи лизгање.В.Лесно да се соберат, тоа трае само неколку минути за да се комплетира.Г.Површината на производот е мазна, без остри рабови и не го болат рацете.E.Може да се користи како книга коли, полици за книги, кујна коли, колички, уметност коли, перење материјали, расадник коли, убавина коли, алатка коли и други училница, дома и во канцеларија организации.Ова е одлично решение за складирање во мали простории.➤ Детали за производот : ➤ Материјали : Дрво.➤ Боја : Црна , Бела.➤ Пакување : 1 парче.➤ Големина на : 60*40*62-90cm(23.6*15.7*24.4-35.4 инчи).➤ Совети : A. За продажба : Ние само се продава чај колички, други производи се реквизити.Б.За боја разлика : Поради фактори како што се амбиентална светлина и изглед, боја на сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.В.За големина на : Рачно изработени и мери, на производ големина може да има некоја грешка, општа грешка е 1-3cm, што е нормално, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Г.Фабрика директни продажби : Ние ќе брод на стоките во рамките 1-3 работни денови, а и времето за испорака ќе биде 7-15 работни дена.E.Имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе се прикаже подобро да се работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YIBANG-DZSW Складирање Рек 4Pc Бања Прибор за Поставување Крпа Бар, Крпа Прстен,Тоалетна Хартија Носител на Грб Кука, 304 од не '
 • Обновено

YIBANG-DZSW Складирање Рек 4Pc Бања Прибор за Поставување Крпа Бар, Крпа Прстен,Тоалетна Хартија Носител на Грб Кука, 304 од не '

DEN 2514.72

● Совршен за бесење кујна партали, бања крпи, ролна хартија, итн ● Направен од железен материјал, не е ле

YIBANG-DZSW Складирање Рек Крпа Бар Ротирачки Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид-Монтирани Крпа Полиран Рек Носителот на Хардверски Додатоци
 • Обновено

YIBANG-DZSW Складирање Рек Крпа Бар Ротирачки Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид-Монтирани Крпа Полиран Рек Носителот на Хардверски Додатоци

DEN 2642.40

● Совршен за бесење кујна партали, бања крпи, ролна хартија, итн ● Направен од железен материјал, не е ле

30 x 60 NSF Хром Жица 5-Полица за Полнење со 74 Постови. Совршен за Дома, Гаража, Комерцијални Болница, Нега и Грижа Домови, детски
 • Обновено

30 x 60 NSF Хром Жица 5-Полица за Полнење со 74 Постови. Совршен за Дома, Гаража, Комерцијални Болница, Нега и Грижа Домови, детски

DEN 2380.80

Стилски жица shelving единица обезбедува вредни вертикална простор и не заземаат премногу простор, кој пом�

Полиците јас zr - Модерен Минималистички Јадење Страна КабинетиРесторан Дома КабинетиЦрн Орев Чај КабинетДвојно Вратата за Чување
 • Обновено

Полиците јас zr - Модерен Минималистички Јадење Страна КабинетиРесторан Дома КабинетиЦрн Орев Чај КабинетДвојно Вратата за Чување

DEN 1257.60

★ Произведени од уверение Еколошки трајни МЕДИЈАПАН.Лесно да се избрише чисти со мека крпа ★ Едноставе

YIBANG-DZSW Складирање Рек Крпа Носителот Прстен Круг Ѕид Монтирани Капење Крпа Рек Кујна Бања Прибор за Златниот Купатило, Кујна
 • Обновено

YIBANG-DZSW Складирање Рек Крпа Носителот Прстен Круг Ѕид Монтирани Капење Крпа Рек Кујна Бања Прибор за Златниот Купатило, Кујна

DEN 2006.40

[Тешки Добро Направени]Цврсти, со силен и здрав база, тоа не се изгубат, како и други крпа полици...

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Бања Дневна Соба Десктоп средиме Двоен Слој за Складирање Метал Стабилна Издржливи, Бела (Боја
 • Обновено

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Бања Дневна Соба Десктоп средиме Двоен Слој за Складирање Метал Стабилна Издржливи, Бела (Боја

DEN 1953.60

★ Материјал : јаглероден челик; анти ' рѓа; издржлив; стабилен; силна ★ Карактеристики на производот : се�

24 инчи. Длабоко NSF Зелена Епоксидна Жица Пентагон Агол 4-Полица за Полнење со 74 инч. Мислења. Најдобро Решение за продажба на
 • Обновено

24 инчи. Длабоко NSF Зелена Епоксидна Жица Пентагон Агол 4-Полица за Полнење со 74 инч. Мислења. Најдобро Решение за продажба на

DEN 1730.40

Додава вредни простор за складирање на неискористениот агли; (4) 24 инчи.полиците се во можност да се одрж�

30 x 60 NSF Хром Жица 5-Полица за Полнење со 64 Постови. Совршен за Дома, Гаража, Комерцијални Болница, Нега и Грижа Домови, детски
 • Обновено

30 x 60 NSF Хром Жица 5-Полица за Полнење со 64 Постови. Совршен за Дома, Гаража, Комерцијални Болница, Нега и Грижа Домови, детски

DEN 2116.80

Стилски жица shelving единица обезбедува вредни вертикална простор и не заземаат премногу простор, кој пом�

Полица-Ѕидот Полици|Чување Полиците Јапонски Стил Сина Слободни Комбинација Мулти-Слој Шупливи Кујна и Бања Полица (Боја : Сина,
 • Обновено

Полица-Ѕидот Полици|Чување Полиците Јапонски Стил Сина Слободни Комбинација Мулти-Слој Шупливи Кујна и Бања Полица (Боја : Сина,

DEN 1072.80

●Ти благодарам за купување на нашите производи.Ние ќе се потрудиме да ви послужи.Ќе добиете вашиот парц

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Јадење Рек Садовите за Складирање Кутија Прашина-Доказ за Складирање Кутија со Капак Домаќинство
 • Обновено

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Јадење Рек Садовите за Складирање Кутија Прашина-Доказ за Складирање Кутија со Капак Домаќинство

DEN 1528.80

★ Материјал : Пластични (заштита на животната средина, dustproof) ★ нивоа складирање : транспарентен капак д�

Unex Производство - FC99SR72484-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти, Бр. на Полиците 4
 • Обновено

Unex Производство - FC99SR72484-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти, Бр. на Полиците 4

DEN 1430.40

Unex Протокот Ќелија стартер рек нуди динамична единица за складирање за да се задржи инвентар организир�

YIBANG-DZSW Складирање Рек Бања Полица Бања Туш Полица Алуминиум Црна Бања Агол Полица на Ѕидот Монтирани Црни Алуминиумски Кујна
 • Обновено

YIBANG-DZSW Складирање Рек Бања Полица Бања Туш Полица Алуминиум Црна Бања Агол Полица на Ѕидот Монтирани Црни Алуминиумски Кујна

DEN 1809.60

1.Употребата на силни лепак,без удирање како inviseible и не е лесно да се откажат 2.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕ�

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декоративни Ѕид Агол Пластовидно Плус Дебела Кабинет Организатор Зачин Дневна Соба и Бања,
 • Обновено

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декоративни Ѕид Агол Пластовидно Плус Дебела Кабинет Организатор Зачин Дневна Соба и Бања,

DEN 292.80

★ Ова рек овозможува голем простор за складирање, додека зачувување на подот ★ Мултифункционален : раз�

Unex Производство - RR99S2R8X8-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти, Бр. на Полиците 4
 • Обновено

Unex Производство - RR99S2R8X8-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти, Бр. на Полиците 4

DEN 808.80

Uvex Ролери Рек структура е преконфигуриран, лесно да се соберат, и обезбедува картон тек за цел.Uvex Ролери

Алкално Научни СП-12-2 Нерѓосувачки Челик Вертикална Решетката за 2 Кутии, 26-3/8 Должина x 5-5/8 Висина x 5-1/2 Длабочината, Има
 • Обновено

Алкално Научни СП-12-2 Нерѓосувачки Челик Вертикална Решетката за 2 Кутии, 26-3/8 Должина x 5-5/8 Висина x 5-1/2 Длабочината, Има

DEN 386.64

Вертикална полици за градите замрзнувачи и течен азот тенкови за стандард 2" кутии.Овој модул има 12 прег�

Алкално Научни 35-Кутија Капацитет (5 Долго 7 Висок) со Исправени Решетката за Стандард 5.25 x 5.25 x 2 Инчи Висок Кутии, од не '
 • Обновено

Алкално Научни 35-Кутија Капацитет (5 Долго 7 Висок) со Исправени Решетката за Стандард 5.25 x 5.25 x 2 Инчи Висок Кутии, од не '

DEN 696.00

Исправена замрзнувач решетката за 100Cell шарки врвот пластични кутии за складирање.Оваа решетката има 3" д

TANKE Бања Огледало Кабинет со 3 Врати, Бања Кабинет Ѕид-Монтирани, Сјај Единица Мебел Складирање Шкафот, Бела, 23.6x4.7x19.7in
 • Обновено

TANKE Бања Огледало Кабинет со 3 Врати, Бања Кабинет Ѕид-Монтирани, Сјај Единица Мебел Складирање Шкафот, Бела, 23.6x4.7x19.7in

DEN 9142.08

Бања Огледува Кабинет Оваа модерна ѕид монтирани кабинет прави впечатливи централен во секоја бања...

ReunionG 20 Ниво Пекарница Рек w/ Lockable Тркала, Алуминиум Количка за Складирање и Ладење Багажник, Дома Комерцијални Кујната Поддршка
 • Обновено

ReunionG 20 Ниво Пекарница Рек w/ Lockable Тркала, Алуминиум Количка за Складирање и Ладење Багажник, Дома Комерцијални Кујната Поддршка

DEN 5510.16

【Големи Capacy пот 20 Ters】: Не boher о пече doncookes и леб separaely, како хс пекарница рек пот 20 отворени полици ви ово�