• Обновено
Џон Boos CHYKCT-BL3636-V Помеша Цреша Контра Врвот со Varnique Заврши, 1.5 Дебелина, 36 x 36

Џон Boos CHYKCT-BL3636-V Помеша Цреша Контра Врвот со Varnique Заврши, 1.5 Дебелина, 36 x 36

DEN 10561.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Оваа цреша дрво countertop мерки 36 инчи широка, 36 инчи долг и 1,5 инчи дебела.Varnique Крај : оваа countertop е завршена со речиси одржување бесплатно полу-сјај Varnique заврши.Работ жито цреша дрво countertop е изградена со целосна должина надворешноста шини и случајни прст-поврзувани внатрешни работи шини за уникатна боја варијации.Со гордост се Направени во САД од страна на квалификувани craftspeople.Лесно Одржување : Varnique counterops не intented да се користат како директни сечење површини (одлучат за Масло Заврши за директно сечење), и се речиси одржување слободни.Отпорна на повеќето домаќинство хемикалии, чисти со благ сапун и вода и не бара редовно подмачкување.Оваа Јован Boos Помеша Цреша Кујна Контра Врвот е и атрактивни и функционална, обезбедување тешка должност сечење површината насекаде, каде што треба.Оваа цреша на врвот е завршена со речиси одржување бесплатно полу-сјај Varnique заврши.На Varnique заврши е отпорна на повеќето домаќинство хемикалии, лесно да се чисти со благ сапун и вода и не бара редовно подмачкување.Тоа не е наменета да биде сечење површина (одлучат за продорен масло заврши countertops ако сакате да го користите за контра како директна сечење на површината), и намалувања во финишот треба да биде затворен веднаш да се спречи изложени дрво од апсорпција на влага.Овие убави помеша цреша countertops се Направени во САД од страна на квалификувани craftspeople.Овие богато обоени countertops се дизајнирани за да го подобрат и комплимент било стил на кујната дизајн/décor.Овие високо функционални countertops се easy - care алтернативи на гранит или камен шалтери, и може да се користи како храна првично и сечење на површината.Секој countertop е изградена со целосна должина надворешноста шини и случајни прст-поврзувани внатрешни работи шини.За време на инсталацијата, имајте на ум дека overhang од 8 инчи или повеќе (ширина) и 12 инчи или повеќе (должина) мора да се стабилизира со поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YIBANG-DZSW Складирање Рек Крпа Носителот Прстен Круг Ѕид Монтирани Капење Крпа Рек Кујна Бања Прибор за Златниот Купатило, Кујна
 • Обновено

YIBANG-DZSW Складирање Рек Крпа Носителот Прстен Круг Ѕид Монтирани Капење Крпа Рек Кујна Бања Прибор за Златниот Купатило, Кујна

DEN 2006.40

[Тешки Добро Направени]Цврсти, со силен и здрав база, тоа не се изгубат, како и други крпа полици [Елегант�

ReunionG 20 Ниво Пекарница Рек w/ Lockable Тркала, Алуминиум Количка за Складирање и Ладење Багажник, Дома Комерцијални Кујната Поддршка
 • Обновено

ReunionG 20 Ниво Пекарница Рек w/ Lockable Тркала, Алуминиум Количка за Складирање и Ладење Багажник, Дома Комерцијални Кујната Поддршка

DEN 5510.16

【Големи Capacy пот 20 Ters】: Не boher о пече doncookes и леб separaely, како хс пекарница рек пот 20 отворени полици ви ово�

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Бања Дневна Соба Десктоп средиме Двоен Слој за Складирање Метал Стабилна Издржливи, Бела (Боја
 • Обновено

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Бања Дневна Соба Десктоп средиме Двоен Слој за Складирање Метал Стабилна Издржливи, Бела (Боја

DEN 1953.60

★ Материјал : јаглероден челик; анти ' рѓа; издржлив; стабилен; силна ★ Карактеристики на производот : се�

Unex Производство - FC99SR72484-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти, Бр. на Полиците 4
 • Обновено

Unex Производство - FC99SR72484-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти, Бр. на Полиците 4

DEN 1430.40

Unex Протокот Ќелија стартер рек нуди динамична единица за складирање за да се задржи инвентар организир�

Unex Производство - RR99S2R8X8-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти, Бр. на Полиците 4
 • Обновено

Unex Производство - RR99S2R8X8-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти, Бр. на Полиците 4

DEN 808.80

Uvex Ролери Рек структура е преконфигуриран, лесно да се соберат, и обезбедува картон тек за цел.Uvex Ролери

Алкално Научни СП-12-2 Нерѓосувачки Челик Вертикална Решетката за 2 Кутии, 26-3/8 Должина x 5-5/8 Висина x 5-1/2 Длабочината, Има
 • Обновено

Алкално Научни СП-12-2 Нерѓосувачки Челик Вертикална Решетката за 2 Кутии, 26-3/8 Должина x 5-5/8 Висина x 5-1/2 Длабочината, Има

DEN 386.64

Вертикална полици за градите замрзнувачи и течен азот тенкови за стандард 2" кутии.Овој модул има 12 прег�

Полица-Ѕидот Полици|Чување Полиците Јапонски Стил Сина Слободни Комбинација Мулти-Слој Шупливи Кујна и Бања Полица (Боја : Сина,
 • Обновено

Полица-Ѕидот Полици|Чување Полиците Јапонски Стил Сина Слободни Комбинација Мулти-Слој Шупливи Кујна и Бања Полица (Боја : Сина,

DEN 1072.80

●Ти благодарам за купување на нашите производи.Ние ќе се потрудиме да ви послужи.Ќе добиете вашиот парц

Полиците јас zr - Модерен Минималистички Јадење Страна КабинетиРесторан Дома КабинетиЦрн Орев Чај КабинетДвојно Вратата за Чување
 • Обновено

Полиците јас zr - Модерен Минималистички Јадење Страна КабинетиРесторан Дома КабинетиЦрн Орев Чај КабинетДвојно Вратата за Чување

DEN 1257.60

★ Произведени од уверение Еколошки трајни МЕДИЈАПАН.Лесно да се избрише чисти со мека крпа ★ Едноставе

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Јадење Рек Садовите за Складирање Кутија Прашина-Доказ за Складирање Кутија со Капак Домаќинство
 • Обновено

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Јадење Рек Садовите за Складирање Кутија Прашина-Доказ за Складирање Кутија со Капак Домаќинство

DEN 1528.80

★ Материјал : Пластични (заштита на животната средина, dustproof) ★ нивоа складирање : транспарентен капак д�

YIBANG-DZSW Складирање Рек Крпа Бар Ротирачки Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид-Монтирани Крпа Полиран Рек Носителот на Хардверски Додатоци
 • Обновено

YIBANG-DZSW Складирање Рек Крпа Бар Ротирачки Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид-Монтирани Крпа Полиран Рек Носителот на Хардверски Додатоци

DEN 2642.40

● Совршен за бесење кујна партали, бања крпи, ролна хартија, итн ● Направен од железен материјал, не е ле

24 инчи. Длабоко NSF Зелена Епоксидна Жица Пентагон Агол 4-Полица за Полнење со 74 инч. Мислења. Најдобро Решение за продажба на
 • Обновено

24 инчи. Длабоко NSF Зелена Епоксидна Жица Пентагон Агол 4-Полица за Полнење со 74 инч. Мислења. Најдобро Решение за продажба на

DEN 1730.40

Додава вредни простор за складирање на неискористениот агли; (4) 24 инчи.полиците се во можност да се одрж�

30 x 60 NSF Хром Жица 5-Полица за Полнење со 64 Постови. Совршен за Дома, Гаража, Комерцијални Болница, Нега и Грижа Домови, детски
 • Обновено

30 x 60 NSF Хром Жица 5-Полица за Полнење со 64 Постови. Совршен за Дома, Гаража, Комерцијални Болница, Нега и Грижа Домови, детски

DEN 2116.80

Стилски жица shelving единица обезбедува вредни вертикална простор и не заземаат премногу простор, кој пом�

YIBANG-DZSW Складирање Рек Бања Полица Бања Туш Полица Алуминиум Црна Бања Агол Полица на Ѕидот Монтирани Црни Алуминиумски Кујна
 • Обновено

YIBANG-DZSW Складирање Рек Бања Полица Бања Туш Полица Алуминиум Црна Бања Агол Полица на Ѕидот Монтирани Црни Алуминиумски Кујна

DEN 1809.60

1.Употребата на силни лепак,без удирање како inviseible и не е лесно да се откажат 2.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕ�

YIBANG-DZSW Складирање Рек 4Pc Бања Прибор за Поставување Крпа Бар, Крпа Прстен,Тоалетна Хартија Носител на Грб Кука, 304 од не '
 • Обновено

YIBANG-DZSW Складирање Рек 4Pc Бања Прибор за Поставување Крпа Бар, Крпа Прстен,Тоалетна Хартија Носител на Грб Кука, 304 од не '

DEN 2514.72

● Совршен за бесење кујна партали, бања крпи, ролна хартија, итн ● Направен од железен материјал, не е ле

30 x 60 NSF Хром Жица 5-Полица за Полнење со 74 Постови. Совршен за Дома, Гаража, Комерцијални Болница, Нега и Грижа Домови, детски
 • Обновено

30 x 60 NSF Хром Жица 5-Полица за Полнење со 74 Постови. Совршен за Дома, Гаража, Комерцијални Болница, Нега и Грижа Домови, детски

DEN 2380.80

Стилски жица shelving единица обезбедува вредни вертикална простор и не заземаат премногу простор, кој пом�

TANKE Бања Огледало Кабинет со 3 Врати, Бања Кабинет Ѕид-Монтирани, Сјај Единица Мебел Складирање Шкафот, Бела, 23.6x4.7x19.7in
 • Обновено

TANKE Бања Огледало Кабинет со 3 Врати, Бања Кабинет Ѕид-Монтирани, Сјај Единица Мебел Складирање Шкафот, Бела, 23.6x4.7x19.7in

DEN 9142.08

Бања Огледува Кабинет Оваа модерна ѕид монтирани кабинет прави впечатливи централен во секоја бања...

Алкално Научни 35-Кутија Капацитет (5 Долго 7 Висок) со Исправени Решетката за Стандард 5.25 x 5.25 x 2 Инчи Висок Кутии, од не '
 • Обновено

Алкално Научни 35-Кутија Капацитет (5 Долго 7 Висок) со Исправени Решетката за Стандард 5.25 x 5.25 x 2 Инчи Висок Кутии, од не '

DEN 696.00

Исправена замрзнувач решетката за 100Cell шарки врвот пластични кутии за складирање.Оваа решетката има 3" д

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декоративни Ѕид Агол Пластовидно Плус Дебела Кабинет Организатор Зачин Дневна Соба и Бања,
 • Обновено

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декоративни Ѕид Агол Пластовидно Плус Дебела Кабинет Организатор Зачин Дневна Соба и Бања,

DEN 292.80

★ Ова рек овозможува голем простор за складирање, додека зачувување на подот ★ Мултифункционален : раз�