• Обновено
TIBERINO Porcini & White Truffle Масло Рижото, 7 МЛ

TIBERINO Porcini & White Truffle Масло Рижото, 7 МЛ

DEN 324.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Сите природни состојки, Без ГМО е.Увезени од Италија.Без адитиви, без конзерванси, без вештачки бои.Состојки се природно сушено на сонце. 1 пан готвење со никаква протегаат е потребно!Одличен лесен оброк.Овие неверојатни Увезени тестенини јадења може да биде лесно да се готви во минути, и не бара никакви дополнителни состојки.Сите состојки кои се користат се 100% природни!Може да се готви овие во само 1 пан со никаква протегаат на вода се бара ниту!Овие се фантастични за семејство што сака да јаде добро, но не секогаш имаат многу време да се подготви оброк.Еден вкус и ќе се договорат!Оваа рижото е прекрасен ориз со многу вкус, голема придружба да го секој оброк!Вклучува торбичка на бели truffle масло, исто така,!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата