• Обновено
Завеса Прачки Без Дупчење,8Pcs самолепливи Завеса Род Носителот,Завеса Закачалки Не Дупчење,3M Не Вежба Завеса Прачки Важат за Бања, Кујна Дом и Хотел Бања

Завеса Прачки Без Дупчење,8Pcs самолепливи Завеса Род Носителот,Завеса Закачалки Не Дупчење,3M Не Вежба Завеса Прачки Важат за Бања,

DEN 407.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ】- Нашите Завеса род протези се изработени од АБС и нерѓосувачки челик,силни и издржливи, не е лесно да се деформирани или скршени, со максимален капацитет на 5kg/11lbs (1 пар).Лепило Завеса Род Носителот може да се осигура безбедноста. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】- завесата род заградата се дизајнирани со Кој силна 3 M лепило на грбот и лесно може да се инсталира без алатки.Едноставно ги ѕид и чувајте го сув, кора исклучување на заштитната фолија на задната страна, се држи во саканата позиција и притиснете на прачка во заграда и тоа ќе биде заклучена во пластичен клип.Без дупчење, не nailing, и без штета на ѕидот. 【РАЗЛИЧНИ КОРИСТИ】- Завеса род носители се погодни за многу чисти и мазни површини, како што се стакло, огледала, плочки, мермер, од нерѓосувачки челик, итн.Широко се користи во бањи, кујни, завеси, плакарот полици, итн.Тие не се погодни за обоен или текстура ѕидови.Завесата род заградата без удирање може да донесе повеќе погодност за нашиот секојдневен живот. 【8 КОМПЈУТЕРИ ЗАВЕСА РОД НОСИТЕЛОТ】- ќе добиете 8 компјутери Завеса Род Заградата Не дупчење со големина на 2.36 инчи * 2.36 инчи.Тие се погодни за завеса прачки или крпа барови со дијаметар од 2,5-2,2 см.Со водоотпорен и oilproof функција, Нив може да се држи и во бањата или кујната. 【100% КВАЛИТЕТНА УСЛУГА 】- Ако имате било какви прашања во врска со купување на самолепливи завеса род загради, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Изберете мазни и чисти ѕид, лепак слој може целосно контакт ѕидот, и лепливоста е фирма.Се држи на заградата на ѕидот и почекајте 5-10 часа пред ставање завеса прачки или виси објекти.Ако времето е студено, се користи фен за коса да се загрее на лепак за поддршка слој за неколку секунди, ефектот ќе биде подобро.Чистење на ѕидот и чувајте го на суво, а потоа се држи на заградата на ѕидот.Направени од високо-квалитетни пластични материјали, силни и издржливи.Товарот 5 KG/11 LB, силна лепливоста, набитост и водоотпорен.Тоа лесно може да се инсталира без дополнителни алатки.Полека се откине кука на ѕидот.Нема лепак или оштетување на ѕидот.Тоа е широко се користат во завеси, бањи, плакарот полиците, вратата на грбот, кујна род полици, заградата куки и други мазни површини.Изберете мазни и чисти ѕид, лепак слој може целосно контакт ѕидот, и лепливоста е фирма.Се држи на заградата на ѕидот и почекајте 5-10 часа пред ставање завеса прачки или виси објекти.Ако времето е студено, се користи фен за коса да се загрее на лепак за поддршка слој за неколку секунди, ефектот ќе биде подобро.Чистење на ѕидот и чувајте го на суво, а потоа се држи на заградата на ѕидот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YG_Oline 30 Компјутери Пластични Риболов Прачка Стеги, Средни Риболов Пол Клип Чарли Менгеме Црна Чарли Snooker Носителот, 17mm Внатрешен
  • Обновено

YG_Oline 30 Компјутери Пластични Риболов Прачка Стеги, Средни Риболов Пол Клип Чарли Менгеме Црна Чарли Snooker Носителот, 17mm Внатрешен

DEN 191.76

Големина И Материјал : Внатрешен Дијаметар / среден јаз Мин.Макс : 6mm16mm / 0.20.6 инчен, 28x23.5x14mm / 1.1x0.9x0.6 инчи(Dxšxv