• Обновено
Бамбус Римски Прозорец Нијанси Ролетни, 46W x 48H Инчи, Светлина Филтрирање УВ Заштита се Тркалаат Ролери Нијанси со Valance за Windows, Кујна, Врати, Тремот, Боја 6

Бамбус Римски Прозорец Нијанси Ролетни, 46W x 48H Инчи, Светлина Филтрирање УВ Заштита се Тркалаат Ролери Нијанси со Valance за Windows,

DEN 2366.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ОПИС : 100% природни материјали бамбус римски ролетни.Бамбус доаѓа од планините, илјадници години историја на занаетчиски.Ролетни доаѓаат со 6inch појавување valance.На бамбус сенка не е на приватност прозорец ролетни,тоа нежно филтри светлина во соба, и е наменет за внатрешна употреба.Можете да го користите отворено, но се инсталира на слепи, во внатрешноста на покривот за да се спречи површински.НАПРАВИ-ДА-ЦЕЛ : Ние обезбеди сопствен сервис за облекување на вашиот простор совршено, точно се намали за 1/8 Инчи.Ги собереш на боја ви се допаѓа а потоа одат за да "се Прилагодите Сега", отсуство на сопствени информации што ви треба.Ние ќе се удвои потврди во рок од 24 часа, одговор на потврдите е-пошта во 48 часа, по што се става ред.Ако не го добиете вашиот одговор, а потоа ќе се направи сенка големина како што го наредил и да преземе никаква промена.Ако било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или текст не на Мобилен Телефон : (929)336-2336. Во ВНАТРЕШНОСТА на ПЛАНИНАТА : Min рамка длабочина треба да биде 2" за внатрешноста на планината.Изберете точниот ПРОЗОРЕЦ ВНАТРЕ ШИРИНА и ВИСИНА за да се одржи редот.НИЕ ќе ги одбивање, вашата сенка ќе пристигне со 0.4 инчен потесен ширина за да се обезбеди соодветна внатре се вклопуваат.На пример, ако прозорецот внатре се 35.75" широк од 42" висока, одберете 35" W и 3/4 како цел ширина, одберете 42"H како цел висина, ролери сенка ќе добиете ќе биде 35.35" Широк од 42" висока.НАДВОР ГОРА : Сенката ширина треба да биде 3-6" пошироки од прозорецот ширина, сенка висина треба да биде 8-10" подолго од прозорецот на висината за подобра покриеност.На пример, ако прозорецот надвор е беа 25,5" широк од 42" висока, сенка ширина треба да се повеќе од 28.5"(25.5"+3"), сенка висина треба да е подолг од 50"(42"+8").Одберете ја најблиската ширина 29" W и висина 50"H да се одржи редот.Ова е вашата нарачка големина, ќе ја добиете точната големина цел.ПРЕВОЗОТ : НИЕ НЕ ги ДОСТАВИ ДО PO BOX АДРЕСИ И APO АДРЕСА,Курир компании не ги достави до PO кутии и APO адреса бидејќи нијанси се премногу долго за Пост.Кога ќе продавница со нас,ние се гарантира дека вашиот проект ќе биде успех.Без разлика дали сте направиле грешка или постојат и други прашања, ќе бидат покриени.Ограничен доживотна гаранција.Големина : 46" W x 48 H | Боја : Lm1 - Боја 6.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Acholo Затемнување Ролери Нијанси Cordless Прозорец Ролетни (Бела, 23 x 72 Инчи) и Соба Затемнување Нијанси за Насловна & Windows
  • Обновено

Acholo Затемнување Ролери Нијанси Cordless Прозорец Ролетни (Бела, 23 x 72 Инчи) и Соба Затемнување Нијанси за Насловна & Windows

DEN 791.76

Полиестер ❤Материјал❤ Изработени на 100% од изборниот материјал и обложена со сребро, кои можат ефикасн�

ПАТНИКОТ ГУЛАБ Лепило Прозорец Ролетни, 22 W x 72 H Инчи, Кафеава,Премиум Светлина Филтрирање Ден и Ноќ Двоен Слој Чиста Ролетни,
  • Обновено

ПАТНИКОТ ГУЛАБ Лепило Прозорец Ролетни, 22 W x 72 H Инчи, Кафеава,Премиум Светлина Филтрирање Ден и Ноќ Двоен Слој Чиста Ролетни,

DEN 1804.80

ОПИС : Овие прозорец нијанси се комбинација на чиста и приватноста ткаенина дизајниран во хоризонтални

LIQICAI Зебра Двојна Ролери Ролетни Ден и Ноќ Прозорец Ролетни и Нијанси Хоризонтална Прозорец Нијанси за Дом и Канцеларија Затемнување
  • Обновено

LIQICAI Зебра Двојна Ролери Ролетни Ден и Ноќ Прозорец Ролетни и Нијанси Хоризонтална Прозорец Нијанси за Дом и Канцеларија Затемнување

DEN 1392.00

Материјали : Премија од 100% полиестер, Двоен слој ролетни, продолжување на работниот век.За лесна контрол

SEEYE Хоризонтална Прозорец Сенка Слепи Зебра Двојна Ролери Ролетни Ден и Ноќ, Завеси, Ролетни,Лесно да се Инсталира 17.7 x 59, Сива
  • Обновено

SEEYE Хоризонтална Прозорец Сенка Слепи Зебра Двојна Ролери Ролетни Ден и Ноќ, Завеси, Ролетни,Лесно да се Инсталира 17.7 x 59, Сива

DEN 767.76

Безбедност дизајн : Нашата зебра завеси се побезбедни од другите гроздобер зебра слепи бидејќи имаме си

Windowsandgarden Cordless Ролери Нијанси, Било која Големина 19-96 Широк, 30W x 36H, Серена Светлина Филтрирање/Соба Затемнување
  • Обновено

Windowsandgarden Cordless Ролери Нијанси, Било која Големина 19-96 Широк, 30W x 36H, Серена Светлина Филтрирање/Соба Затемнување

DEN 959.76

100% Полиестер.Произведено во САД и Увезени.ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ ДА ЈА ПРОЧИТАТЕ.Ние може да го прилагодите

Моторните Ролетни со Далечински управувач за Прозорец,Зебра Ролетни & Нијанси за дневната Соба/Спалната соба/Home, Smart Ролетни
  • Обновено

Моторните Ролетни со Далечински управувач за Прозорец,Зебра Ролетни & Нијанси за дневната Соба/Спалната соба/Home, Smart Ролетни

DEN 2856.00

Материјал : Полиестер, Полуshading сонце, УВ Заштита на Ткаенина,водадоказ и лесно се перат, погоден за пове�

Keego Затемнување Cordless Прозорец Нијанси Ролетни за Windows-Обичај да се Намали Големината на Прозорецот Ролетни & Нијанси за
  • Обновено

Keego Затемнување Cordless Прозорец Нијанси Ролетни за Windows-Обичај да се Намали Големината на Прозорецот Ролетни & Нијанси за

DEN 408.00

ОЛОВО ВРЕМЕ : испраќање во 57 работни дена 57 работни дена за транспорт.Секој custom size cordless затемнување на пр

Weriirew Cordless Затемнување Pleated Прозорец Сенки, Светлина Филтер Ткаенина Сенка самолепливи Затемнување Pleated Ролетни Pleated
  • Обновено

Weriirew Cordless Затемнување Pleated Прозорец Сенки, Светлина Филтер Ткаенина Сенка самолепливи Затемнување Pleated Ролетни Pleated

DEN 425.04

Големина : 23.62" x 59.06" / 60x150cm (W x H) (Ве молиме Имајте во предвид : Поради укината дизајн, должината е малку пок�