• Обновено
MuslimStreet Хартија Машина, Гилотина Тример, 12 Сечење Должина, 10 Лист Капацитет

MuslimStreet Хартија Машина, Гилотина Тример, 12 Сечење Должина, 10 Лист Капацитет

DEN 367.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

За да исечете Слика, Слика, Етикета, Картичка и повеќе производи од хартија.Тоа нема да се лизга или премести кога ќе го користите, сечење на документи, слики, и други материјали за потребни големини лесно и брзо.Овој метал хартија машина е потребно за статистика, лесен за употреба, без премногу напор.Тоа, исто така, работи и за домашна употреба, одлична за сечење office документи, cardstocks, етикети, фотографии, итн.На трајни цврста метална база и здрав ножеви се направи точна и директно прекини, исто така, лесно преносливи и не се деформирани, ниту скршен.Гилотина може да се намали преку иверица, карта на акции, одличен за домашна канцеларија и училиште функции или занает проекти.Големина : 400x 665mm Blade материјал : не ' рѓосувачки steelcolor : White Packing листа : 1* Хартија cutter Note : боја и големина, се базираат на вистински производ.Бидејќи светлината на секој монитор е различен, тоа е нормално за некои пакети да имаат малку боја разлика, и грешка на 1-3cm во големината е на нормалниот опсег.Добредојдовте на продавница.Ви посакувам среќен шопинг и добро расположение секој ден.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

10 Инчен Хартија Ножици, А4 формат Машина со Автоматско Безбедност Заштита за Забава, Занает Хартија и Фотографии(виолетова)
  • Обновено

10 Инчен Хартија Ножици, А4 формат Машина со Автоматско Безбедност Заштита за Забава, Занает Хартија и Фотографии(виолетова)

DEN 1084.80

Преносни & Безбедно да се Намали Хартија : Оваа машина е лесен и многу лесен за употреба во канцеларија, н

Мартин Јеил P212X Премиер PolyBoard Хартија Ножици, До 10 Листови од 20 Фунти Обврзници Хартија, одеднаш, Cuttin Lenght до 18, Постојан
  • Обновено

Мартин Јеил P212X Премиер PolyBoard Хартија Ножици, До 10 Листови од 20 Фунти Обврзници Хартија, одеднаш, Cuttin Lenght до 18, Постојан

DEN 1367.04

Автоострат, преку прекалени челични ножеви.Ергономски мек зафат се справи и непропадна нозе.Постојана 0

DONCK Механички Алатка WJ-100 Песна Машина Тример за Директно&Safe Сечење, Одбор, Банери, 100cm Индустриски Машини Алатки
  • Обновено

DONCK Механички Алатка WJ-100 Песна Машина Тример за Директно&Safe Сечење, Одбор, Банери, 100cm Индустриски Машини Алатки

DEN 6107.52

Својата глава и нозе се заедно.Главата лизгање на владетелот да се намали на материјали.Сечење на тенки

А4 Машина А4 Алатка за Сечење Трајни Дрвени на Хартијата Машина за Дома Прирачник за Занает Хартија за Фотографии
  • Обновено

А4 Машина А4 Алатка за Сечење Трајни Дрвени на Хартијата Машина за Дома Прирачник за Занает Хартија за Фотографии

DEN 1783.20

Висококвалитетен и здрав нож и дрвена основа за точни и директно намалување, лесен за носење, без деформ

RenminRoad Хартија Ножици, Ротари Хартија Машина, Преносни Мултифункционален Машински Ножици,A4 - О7 Хартија Машина Scrapbooking
  • Обновено

RenminRoad Хартија Ножици, Ротари Хартија Машина, Преносни Мултифункционален Машински Ножици,A4 - О7 Хартија Машина Scrapbooking

DEN 9497.28

За да исечете Слика, Слика, Етикета, Картичка и повеќе производи од хартија.За сечење А3, А4, А5 хартија, ка�

Компас Круг Машина Хартија Ножици Кружни Алатка За Сечење,Ротари Компас Круг Машина Хартија Картон Гума, Кожа Уметнички Занает Алатка
  • Обновено

Компас Круг Машина Хартија Ножици Кружни Алатка За Сечење,Ротари Компас Круг Машина Хартија Картон Гума, Кожа Уметнички Занает Алатка

DEN 280.56

МУЛТИФУНКЦИЈА : Сите видови на кругови може да се намали, и на круг со дијаметар од 30cm може да се намали.М�

ZHGYD А4 Машина Тример Home Office Училиште Хартија Фото Сечење Алатки Професионална Машина за Сечење (Боја : Кафена, Големина :
  • Обновено

ZHGYD А4 Машина Тример Home Office Училиште Хартија Фото Сечење Алатки Професионална Машина за Сечење (Боја : Кафена, Големина :

DEN 15881.52

Security кодот за дизајн може да се заклучи рачка за да се спречи misoperation,и пролет одбивни може да се поправи �

Компас Круг Машина, 10мм - 150mm Сечење Кол Метар Хартија Ножици, Хартија Кружни Ротари Алатка за Сечење за Хартија, Филм, Винил,
  • Обновено

Компас Круг Машина, 10мм - 150mm Сечење Кол Метар Хартија Ножици, Хартија Кружни Ротари Алатка за Сечење за Хартија, Филм, Винил,

DEN 220.56

Овој компас круг машина се користи за да се намали хартија, филм, винил, гума итн.Ротари круг машина може