• Обновено
Vg1 Зачукуваше Santoku Јапонски Готвач Нож 170mm Со Поткрепат Со TTKing

Vg1 Зачукуваше Santoku Јапонски Готвач Нож 170mm Со Поткрепат Со TTKing

DEN 1728.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Нож Тип : Santoku Јапонски Готвач Нож.Челик Тип : VG1 Зачукуваше.Рачка Материјал : Махагони Рачка (ferrule : Нерѓосувачки Челик).Сечилото Тип : Двојно остро Нож.Рака мие со топла вода и сува крпа.Нож Тип : Santoku Јапонски Готвач Нож.Челик Тип : VG1 Зачукуваше.Рачка Материјал : Махагони Рачка (ferrule : Нерѓосувачки Челик).Сечилото Тип : Двојно остро Нож.Тежина : 142g.Користете & Care Do не се обидувајте да се намали, хит или исецка замрзнати производи или коски.Сечилото може да чип или да се прекине.Рака мие со топла вода и сува крпа.Користете острат камен за одржување на острината на ножот.Целокупната Димензии : Должина на Ножот : 170mm Сечилото Висина : 45mm Сечилото Дебелина : 1.9 мм се Справи со Должина : 120mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Готвач Нож Остар Нож Кујнски Ножеви На Сите Видови На Висока Јаглерод 7Cr17CoMov Челик Boning Овошје Комунални Леб Santoku Nakiri
  • Обновено

Готвач Нож Остар Нож Кујнски Ножеви На Сите Видови На Висока Јаглерод 7Cr17CoMov Челик Boning Овошје Комунални Леб Santoku Nakiri

DEN 1116.24

✔ 【Остри ножот и издржливи】: Прво на сите, треба да знаете дека ова е готвач е нож фалсификувани од вис

Kyocera Напредни Керамички Револуција 4-Парче Нож во Собата: Вклучува 6-инчен Готвач е Santoku, 5.5-инчен Santoku, 4.5-инчен Комунални
  • Обновено

Kyocera Напредни Керамички Револуција 4-Парче Нож во Собата: Вклучува 6-инчен Готвач е Santoku, 5.5-инчен Santoku, 4.5-инчен Комунални

DEN 3118.80

Одличен прв пат вовед во користење на Kyocera керамички нож во кујната, особено за почетокот дома готвач во

Готвач Нож Сет на 8 - Професионални Кујнски Нож во Собата, Висок Јаглероден Челик Јапонски Ножеви Сет за Секојдневна Употреба за
  • Обновено

Готвач Нож Сет на 8 - Професионални Кујнски Нож во Собата, Висок Јаглероден Челик Јапонски Ножеви Сет за Секојдневна Употреба за

DEN 2855.76

Мултифункција Кујнски Нож во Собата : сетот вклучува 8" готвач нож, 8" секира нож, 8" леб нож, 7.5" nakiri нож, 7" Sant

Santoku Нож - Fukep Кујнски Нож Ултра Остри Santoku Нож 7 Инчен - РК Нерѓосувачки Челик 7Cr17Mov - Ергономски Смола Рачка, Најдобар
  • Обновено

Santoku Нож - Fukep Кујнски Нож Ултра Остри Santoku Нож 7 Инчен - РК Нерѓосувачки Челик 7Cr17Mov - Ергономски Смола Рачка, Најдобар

DEN 959.76

➤ 【Тајната на Остри】 Косиземјата на работ овозможува за дополнителна стабилност, лесна усовршувајќи,

Seki Јапонија Јапонски Seki SANBONSUGI Комунални Готвач Кујнски Нож, 420J2 Нерѓосувачки Челик Santoku Нож, Дрво Рачка, 165 mm (6.5
  • Обновено

Seki Јапонија Јапонски Seki SANBONSUGI Комунални Готвач Кујнски Нож, 420J2 Нерѓосувачки Челик Santoku Нож, Дрво Рачка, 165 mm (6.5

DEN 672.00

Нож во Seki Сити, Gifu Префектурата, град на прибор за јадење.Нерѓосувачки челик нож се користи за нож, и тоа �

Кујнски нож 5PCS Комунални Готвење Готвач Поставите Дамаск Челик Кујнски Готвач Подарок Кутија Paring Режење Santoku Готвач Сет кујнски
  • Обновено

Кујнски нож 5PCS Комунални Готвење Готвач Поставите Дамаск Челик Кујнски Готвач Подарок Кутија Paring Режење Santoku Готвач Сет кујнски

DEN 2798.16

Кујнски нож го поставите остри кујнски нож.Цел живот издржливост, На се справи со ергономски облик е диз

Кујнски Нож 6Pcs 7CR17 440C Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Дамаск Цртање 8 инчен Готвач Ножеви Секира Поставите Slicer Santoku
  • Обновено

Кујнски Нож 6Pcs 7CR17 440C Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Дамаск Цртање 8 инчен Готвач Ножеви Секира Поставите Slicer Santoku

DEN 795.12

Карактеристики : остар и издржливи; Супер анти ' рѓа; Светлина енергија.Се користи за : Погоден за промов�

Кујнски нож НОВИ 3 ЕЕЗ Кујна 0 Поставите Јапонски Челик Готвач Santoku Nakiri 0 ЕКО Пријателски Про Готвење Алатки Најдобар Подарок
  • Обновено

Кујнски нож НОВИ 3 ЕЕЗ Кујна 0 Поставите Јапонски Челик Готвач Santoku Nakiri 0 ЕКО Пријателски Про Готвење Алатки Најдобар Подарок

DEN 4515.36

Кујнски нож го поставите остри кујнски нож.Ве молиме да не ги користите овие 0 до намалување на коскенат�