• Обновено
JUSTHENGGUANG Круг Црна Сапун Disher Сапун за Носител со Стаклена Чинија Хотел Дома Бања сапун Носител (Боја : 1 buc)

JUSTHENGGUANG Круг Црна Сапун Disher Сапун за Носител со Стаклена Чинија Хотел Дома Бања сапун Носител (Боја : 1 buc)

DEN 633.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Лесен-за-чист дизајн : двете тави на сапун носителот може да се отстрани за чистење.Повеќенаменски : Тоа може да се користат како сапун сад во бања, туш сапун носителот или јадење сунѓерот носител во кујната.Сапун сад се направени од издржлив материјал, издржлив(Овој производ само вклучува Сапун сад се продаваат на сликата).Сапун јадење е погодно место за чување на Сапун , лесен за пристап.Силна носивоста,база има силна носивоста и не е лесно да се навалите.Лесен-за-чист дизајн : двете тави на сапун носителот може да се отстрани за чистење.Повеќенаменски : Тоа може да се користат како сапун сад во бања, туш сапун носителот или јадење сунѓерот носител во кујната.Спецификации : Бања Стакло Сапун Dish Soap Јадење / Сапун Кутија / Сапун Кошница /Сапун Holder Material : Трајни SUS 304 Нерѓосувачки Steel Usage : Бања / Туш кабина / Restroom Finish : Висок Квалитет на Црна Lacquered Type : Бања Accessories Installation : Ѕид Mounted Color : Мат Црна боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JUSTSILEI Нерѓосувачки Челик Вакуум Вшмукување Чаша Сапун Носителот Јадење Сапун Првенство Кутија за Складирање Кошница Saver за
  • Обновено

JUSTSILEI Нерѓосувачки Челик Вакуум Вшмукување Чаша Сапун Носителот Јадење Сапун Првенство Кутија за Складирање Кошница Saver за

DEN 902.40

Високквалитет сапун чинија, се додава чисти изглед на вашиот бања, туш кабина, кујна, и повеќе.Цврсти и и�

Lekgymr Креативни Ѕид-Монтирани Удар-Слободен Сапун за Носител со 6 Куки, Мултифункционални Одвод Сапун Јадење Случај Сунѓерот Крпа
  • Обновено

Lekgymr Креативни Ѕид-Монтирани Удар-Слободен Сапун за Носител со 6 Куки, Мултифункционални Одвод Сапун Јадење Случај Сунѓерот Крпа

DEN 167.76

Сапун за Носител Со Куки : За да виси крпа, loofah, туш сунѓер, жилет, сè што ви треба за туш во рака, погодно з�

BENBOR Сапун Ѕид Рек Одвод Сапун Јадење Лесно да се Користи Двоен Слој на Сапун на Држачот за Туш Бања Складирање Сапун Антена Додатоци
  • Обновено

BENBOR Сапун Ѕид Рек Одвод Сапун Јадење Лесно да се Користи Двоен Слој на Сапун на Држачот за Туш Бања Складирање Сапун Антена Додатоци

DEN 244.80

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Овој сапун носител е направен од високо квалитетни pp материјал, кој е многу силен и изд

BENBOR Sopa Носителот Солидна Боја Одвод Јадење Рек Сапун Послужавник за Потоне Сапун Јадења Туш Дома Бања Материјали - Бела
  • Обновено

BENBOR Sopa Носителот Солидна Боја Одвод Јадење Рек Сапун Послужавник за Потоне Сапун Јадења Туш Дома Бања Материјали - Бела

DEN 59.76

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Овој сапун носител е направен од високо квалитетни pp материјал, кој е многу силен и изд

Сојузничките Месинг СТР-32D Pacific Grove Колекција Ѕид Монтирани Носителот со Точки Акценти Сапун Јадење, Полиран Никел
  • Обновено

Сојузничките Месинг СТР-32D Pacific Grove Колекција Ѕид Монтирани Носителот со Точки Акценти Сапун Јадење, Полиран Никел

DEN 445.20

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој еле

MoKo Сапун Јадење, Тави, Смола Дупчиња Одвод Сапун Saver Чинија Сад Кутија Случај Носителот со Потрошувачка Дупки за Бања Кујна,
  • Обновено

MoKo Сапун Јадење, Тави, Смола Дупчиња Одвод Сапун Saver Чинија Сад Кутија Случај Носителот со Потрошувачка Дупки за Бања Кујна,

DEN 623.52

Голема Дренажа Дупка : На голема големина дренажа дупки на дното може да им помогне на вашиот сапун одво�

Brilhante 3 Парче Сапун Сад за Носител со Дупки за Одвод Сапун Кутија со Лист во Облик на Отстранлив Капак Сапун Сад за Лесно Чистење,
  • Обновено

Brilhante 3 Парче Сапун Сад за Носител со Дупки за Одвод Сапун Кутија со Лист во Облик на Отстранлив Капак Сапун Сад за Лесно Чистење,

DEN 269.04

Големина : 17.3 x 10.5 см / 6.81 x 4.13 инчен, 3 пакети, три различни бои.Материјал : Направен од висок квалитет и зд�

Poeland Сапун Јадење Креативни Ѕид Монтирани Сапун Кутија Фах Држачот за Бања, Кујна Канализација Вода се Протега Сапун Живот
  • Обновено

Poeland Сапун Јадење Креативни Ѕид Монтирани Сапун Кутија Фах Држачот за Бања, Кујна Канализација Вода се Протега Сапун Живот

DEN 215.76

Максимизира Животот на Вашиот Сапун Дупчиња дизајн може да точно нека сапун се исцеди и исуши природно,

BESPORTBLE Сапун Јадење Носителот Само Одвод Сапун Носителот Лист Форма Сапун Saver Ѕид Монтирани Сапун Кутија Случај Сунѓерот Сад
  • Обновено

BESPORTBLE Сапун Јадење Носителот Само Одвод Сапун Носителот Лист Форма Сапун Saver Ѕид Монтирани Сапун Кутија Случај Сунѓерот Сад

DEN 1440.00

Сапун Јадење Носителот Само Одвод Сапун Носителот Лист Форма Сапун Saver Ѕид Монтирани Сапун Кутија Случа