• Обновено
NANOHERTZ Сауна Пот Shapewear Leggings Панталони Тренингот Одговараат на Половината Тренер Shaper Sweatsuit Вежбање Фитнес Салата Јога Жени

NANOHERTZ Сауна Пот Shapewear Leggings Панталони Тренингот Одговараат на Половината Тренер Shaper Sweatsuit Вежбање Фитнес Салата

DEN 335.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ПОЛОВИНАТА-САМО ТОПЛИНА АПСЕЊЕТО : Ние користете напредно ткаенина составот на spandex и полиуретан.Внатрешната обвивка на горниот дел од овој објект е направен од полиуретан кој е одличен термички изолатор.По подолг период на употреба, овие средината на пораст панталони ќе се намалат половината големина, мазна твоите бедра, и обликот на вашиот задник.ПОБРЗО ГУБЕЊЕ на ТЕЖИНАТА : Со носење на нашата топлина апсењето сауна high-waisted панталони, ќе искуство побрзо зголемување на телесната температура околу половината, на тој начин се стимулира природните потење, стана поефикасно во согорувањето на калории, и се подложени забрзан метаболизам, кои на крајот ќе доведе до зголемено губење на тежината со 40.4%.Облечен во нашата панталони додека работат надвор, трчање, возење велосипед или извршување на секојдневните активности симулира сауна-како искуство околу половината.УДОБНОСТА : Нашата сауна костум е удобно како редовни тренингот облека и ние препорачуваме тоа носи со здолниште на врвот како хип област може да биде малку се види преку во зависност од тоа колку се протега.материјалот е неверојатно светло, флексибилни и еластичен.Производот намерно работи помали за compressive изгледаат и се чувствуваат.Свиленкаста и невидливи под сè, ова парче е секојдневна главен за подобрување и контура на вашето тело природната форма.ТЕЛОТО СЛАБЕЕЊЕ : Нашата sweatsuit е дизајниран да биде целосен.Тоа ќе навивам вашиот стомак во форма вашата половината и арм, и ги истакнуваат вашите облини.Тоа ќе се обучуваат да не се релаксираат вашиот стомак, додека го носи.Во комбинација со балансирана и здрава исхрана и строга вежбање, ќе има забележлива разлика на вашето тело по неколку недели.ПРИЛАГОДЛИВОСТ : Во прилог на мошне еластичен материјал, таму си 3 реда на U-облик куки заедно половината за стегање на вредноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ChyJoey Тенок Сауна Одговара за Mens, Топлина Апсењето Тело Shaper Резервоарот Врвот, Стомакот Контрола Вест Кратки Ракави за Салата
  • Обновено

ChyJoey Тенок Сауна Одговара за Mens, Топлина Апсењето Тело Shaper Резервоарот Врвот, Стомакот Контрола Вест Кратки Ракави за Салата

DEN 1192.80

САУНА ВЕСТ ЗА МАЖИТЕ : Ова половината тренер вест е направен од врвот квалитетен материјал, кој е мазна, �

ЗЛАТО XIONG PADISHAH 2021 Надградите Најновата Тешки Сауна Костум Вежбање Фитнес, Сауна, Пот Одговараат на Фитнес Тренингот Сауна
  • Обновено

ЗЛАТО XIONG PADISHAH 2021 Надградите Најновата Тешки Сауна Костум Вежбање Фитнес, Сауна, Пот Одговараат на Фитнес Тренингот Сауна

DEN 359.76

Пвц ◆ Материјал : Пот одговараат направен од високо квалитетни ПВЦ.лесен и удобен дизајн; еластичен пој�

ChyJoey Мажите Слабеење Сауна Костуми, Топлина Апсењето на Компресија Вест Стомакот Масти Режач Кошули на Кратки Ракави - Салата
  • Обновено

ChyJoey Мажите Слабеење Сауна Костуми, Топлина Апсењето на Компресија Вест Стомакот Масти Режач Кошули на Кратки Ракави - Салата

DEN 599.76

ПОЕФИКАСНО ЗА ГОРЕЊЕ КАЛОРИИ : Оваа пот вест е направен од висококвалитетен материјал, и тоа е совршен з�

SEXYWG Сауна Костум за Жените, Neoprene Сауна Вест Половината Тренер Вест Слабеење Резервоарот Врвот Тример Тело Shaper
  • Обновено

SEXYWG Сауна Костум за Жените, Neoprene Сауна Вест Половината Тренер Вест Слабеење Резервоарот Врвот Тример Тело Shaper

DEN 455.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Neoprene,Најлон.Подгответе СЕ ЗА ПОТ : Сау�