• Обновено
YEZIZ Салата Тајмер на 6-Цифрен 3 Инчен Одбројување Затворен Тајмер Салата Бокс Тренинг Пливање Тајмер LED Часовник Интервал на Часовникот

YEZIZ Салата Тајмер на 6-Цифрен 3 Инчен Одбројување Затворен Тајмер Салата Бокс Тренинг Пливање Тајмер LED Часовник Интервал на Часовникот

DEN 324.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Голем и јасен LED броеви и висок контраст ви овозможи да видите светли броеви од сите страни на салата.Поставите Тајмер за Рецепт, Победи Вашиот Личен Најдобар на Вашиот Следен Тренингот, или Одбројување Записникот за Вашиот Следен Семејство Игра Ноќ.Тоа е многу погодна за лесна индустрија, комерцијални, канцеларија и други затворен апликации.Одличен Избор за Дома Голема Соба, Голема Канцеларија Простори, Бизниси, Децата, Постарите и Оштетен вид.Алуминиум материјал, светлина, издржливи и отпорни на корозија.Високо квалитетна светилка монистра, со користење на високо-квалитетни површината монтирани светилка монистра.Далечинскиот управувач работа е погодно.Висока осветленост ѕид-поставена инсталација.Часовникот Оваа Голема Заслужува Свој Контролер.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.Модел : HIT6-3(2 G4 B)Инсталација метод : ѕид-монтирани frame Material : алуминиум alloy Color : 2 зелени + 4 blue Use областа : внатрешна (не е водоотпорен)Адаптер приклучок напон : 90-240 Digital : 3inches Timer работен напон : DC12 VPower : 24 WControl метод : далечински управувач (инфрацрвениот далечински управувач)е Применливо прилики : училници, сали за состаноци, канцеларии, запишани во гимназиите и на други места.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AOOCEEPAW Фудбал Стоперката, Одбројување, Metronome, Преносни, Мултифункционални, 3W, за Спортот, Игра, Судијата, Тајмер, Дигитален
  • Обновено

AOOCEEPAW Фудбал Стоперката, Одбројување, Metronome, Преносни, Мултифункционални, 3W, за Спортот, Игра, Судијата, Тајмер, Дигитален

DEN 527.76

Ова е многу разноврсна се види, може да се користи како часовник, аларм, stopwatch (стоперка), metronome, фудбал сто

Bssay Салата Тајмер, LED Тренингот Colck бројте/До Часовникот,11.5 x 3.5 Ултра-Јасен Дигитален Дисплеј, предводена Интервал Тајмер
  • Обновено

Bssay Салата Тајмер, LED Тренингот Colck бројте/До Часовникот,11.5 x 3.5 Ултра-Јасен Дигитален Дисплеј, предводена Интервал Тајмер

DEN 1319.76

Повеќе функции тајмери, поставите според вашите потреби за да се подобри вашата вежба ефикасност 【Брз �

YADSHENG Scoreboards LED Електронска Табла во Кошарка, Бадминтон Табла Игра Далечински Управувач Фудбал Електронски Постигнувајќи
  • Обновено

YADSHENG Scoreboards LED Електронска Табла во Кошарка, Бадминтон Табла Игра Далечински Управувач Фудбал Електронски Постигнувајќи

DEN 10943.76

На Нервира Scoreboards може да се користи за речиси секој спорт, вклучувајќи Кошарка, Бејзбол, Софтбол, и Хоке�

SHANG-ЈУНИ 6-Цифрен 3 Инчен Одбројување Затворен Тајмер Салата Бокс Тренинг Пливање Тајмер LED Часовник Интервал на Часовникот за
  • Обновено

SHANG-ЈУНИ 6-Цифрен 3 Инчен Одбројување Затворен Тајмер Салата Бокс Тренинг Пливање Тајмер LED Часовник Интервал на Часовникот за

DEN 10677.36

Алуминиумски профил има голема сила.Лесни, издржливи и отпорни на корозија.Погоден за меѓународниот ае�

SHANG-ЈУНИ Тајмер Од 1,5 Инчи 6 Цифри LED Бокс Салата Гаража Салата Затворен Интервал Програмабилни Одбројување/Зголемувањето на
  • Обновено

SHANG-ЈУНИ Тајмер Од 1,5 Инчи 6 Цифри LED Бокс Салата Гаража Салата Затворен Интервал Програмабилни Одбројување/Зголемувањето на

DEN 424.80

Алуминиумски профил има голема сила.Лесни, издржливи и отпорни на корозија.Погоден за меѓународниот ае�

Доерти Спортски Резултат Одбор Флип, 4 Цифрен Резултат Одбор Кошарка Фудбал Табла за Кошарка, Фудбал Бадминтон Одбојка Тенис на Маса
  • Обновено

Доерти Спортски Резултат Одбор Флип, 4 Цифрен Резултат Одбор Кошарка Фудбал Табла за Кошарка, Фудбал Бадминтон Одбојка Тенис на Маса

DEN 853.68

ABS.Големина : 37*22.5 cm, преносни и лесен дизајн.Материјал : трајни ABS, долг живот.Функција : Табла, со броеви 09,

LED Тајмер Салата Обука Интервал Уред Аларм за Полнење Висока Прецизност И Издржливи DIY Дигитални Dot Matrix Одбројување Со Температура,
  • Обновено

LED Тајмер Салата Обука Интервал Уред Аларм за Полнење Висока Прецизност И Издржливи DIY Дигитални Dot Matrix Одбројување Со Температура,

DEN 1502.40

Вграденво допир, лесно за ракување.Голем LED дисплеј јасно може да се прикаже на време, температура, датум

Тајмер стоперка Рачни Хронограф Отпорен на Вода Престанете да Гледате Дигитален Тајмер Стоперка Со Аларм За Спорт Фитнес Тренери
  • Обновено

Тајмер стоперка Рачни Хронограф Отпорен на Вода Престанете да Гледате Дигитален Тајмер Стоперка Со Аларм За Спорт Фитнес Тренери

DEN 1843.20

За било какви прашања и забуни, контактирајте не преку емаил.Стоперката ергономски дизајниран за ваши р