• Обновено
EuisdanAA 12pcs 25мм Долго 1/4 инчи Хексадецимален месо тело PZ3 PoziDriv Голема Количина Шрафцигер Битови S2 Висока Легиран Челик(12 piezas 25 mm largo de 1/4 pulgadas vástago хексагонална PZ3 PoziDriv punt

EuisdanAA 12pcs 25мм Долго 1/4 инчи Хексадецимален месо тело PZ3 PoziDriv Голема Количина Шрафцигер Битови S2 Висока Легиран Челик(12

DEN 287.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Месо тело Големина : 1/4inch; Вкупна Должина : 25мм / 0.98 инчен; Малку Тип : PZ3; Крај : термички обработени; Материјал : S2. Пакет Содржина : 12 x Pozi Driv Шрафцигер Малку.Овие Шрафцигер Битови се со магнетни дизајн.Одлична замена за исчезнати, свиткани или скршени pozi Driv шрафцигер битови.(Excelente reemplazo став puntas де destornillador pozi Driv rotas, dobladas о faltantes.Супериорен Квалитет : Оние Шрафцигер Делови се направени од S2 од легиран челик, што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.(Calidad супериорен : esas puntas де destornillador están hechas де acero де aleación S2, que es un материјал uso де común en хардвер един алта dureza.Euisdan AA 12pcs 25мм Долго 1/4 инчи Хексадецимален месо тело PZ3 Pozi Driv Голема Количина Шрафцигер Битови S2 Висока Легура Steel Features : месо тело Големина : 1/4inch;Вкупна Должина : 25мм / 0.98 инчен;Малку Тип : PZ3;Крај : термички обработени;Материјал : S2 Package Содржина : 12 x Pozi Driv Шрафцигер Bit Description : Овие Шрафцигер Битови се со магнетни дизајн.Лесно да се инсталира на шрафцигер рачка на малку месо тело.Одлична замена за исчезнати, свиткани или скршени pozi Driv шрафцигер битови.Супериорен Квалитет : Оние Шрафцигер Делови се направени од S2 од легиран челик, што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.Идеален Магнетни Шрафцигер - Оние делови погодни за електрични screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така forth Suitable за полнење електрични вежба, воздух серии и 1/4 (6.35 mm) шрафцигер сетови.Површина светла хром третман, силна рѓа отпор, S2 легиран челик производство.Опис на Spanish12 piezas 25 mm largo de 1/4 pulgadas vástago хексагонална PZ3 Pozi Driv puntas де destornillador де гран cantidad S2 acero де алта aleación Tamaño del манго : 1/4 де pulgada; Longitud вкупно : 25 mm / 0.98 pulgadas; Tipo де малку : PZ3; Acabado : tratado térmicamente; Материјал : S2 Contenido del paquete : 12 puntas де destornillador Pozi Driv Estas puntas де destornillador tienen он diseño magnético.Excelente reemplazo став puntas де destornillador pozi Driv rotas, dobladas о faltantes.Calidad супериорен : esas puntas де destornillador están hechas де acero де aleación S2, que es un материјал uso де común en хардвер един алта dureza.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CHICIRIS Мулти‑Функција Поправка Шрафцигер Сет, Шрафцигер Алатка за Поставување Траен со Рачка за Електронски Производ
 • Обновено

CHICIRIS Мулти‑Функција Поправка Шрафцигер Сет, Шрафцигер Алатка за Поставување Траен со Рачка за Електронски Производ

DEN 1833.60

Plug and play, дојде со едноставна комбинација, брзо да се користи и чува, многу погодно.Добар квалитет легира�

3in1 Прецизност Шрафцигер за Очила Поправка Алатка за Мобилен Телефон со Клучните Синџир Часовник Прецизност Шрафцигер за Очила Легура
 • Обновено

3in1 Прецизност Шрафцигер за Очила Поправка Алатка за Мобилен Телефон со Клучните Синџир Часовник Прецизност Шрафцигер за Очила Легура

DEN 50.16

3in1 Додаток Алатка : Рамна сечилото шрафцигер / Филипс шрафцигер / Star орев шрафцигер.Се користи за да се

HAILAN-HYS Труд-Заштеда на рачен Воздух Шрафцигер, L-Тип Пневматски Шрафцигер, Пневматски Алатка Шрафцигер Трајни
 • Обновено

HAILAN-HYS Труд-Заштеда на рачен Воздух Шрафцигер, L-Тип Пневматски Шрафцигер, Пневматски Алатка Шрафцигер Трајни

DEN 1960.80

Напред и рикверц конверзија е лесен, и тоа е направен од висококвалитет на метал и се прецизни и трајни.Л

GYZCZX Шрафцигер 100 во 1 Сет Прецизност 1/4 Инчи Дупчиња Крстот Хексадецимален Завртки Ореви Битови Ratchet се Справи со Мултифункционален
 • Обновено

GYZCZX Шрафцигер 100 во 1 Сет Прецизност 1/4 Инчи Дупчиња Крстот Хексадецимален Завртки Ореви Битови Ratchet се Справи со Мултифункционален

DEN 3337.92

Категорија : 100парче краток малку сет.Систем : Метрички.Материјал : Хром vanadium легиран челик.Голем број на

HLMSKD Штекер Шрафцигер 9/10 Компјутери Set Прецизност 3-11mm Хексагонални Завртки Ореви Копчиња Возачот Преносни апарати за Домаќинство
 • Обновено

HLMSKD Штекер Шрафцигер 9/10 Компјутери Set Прецизност 3-11mm Хексагонални Завртки Ореви Копчиња Возачот Преносни апарати за Домаќинство

DEN 2935.92

Материјал:CRV Тип:Шестоаголна.Овој приклучок шрафцигер е направен од челик,висока цврстина и издржлив�

Шрафцигер за Складирање Шрафцигер Организатор Решетката за Хексадецимален Крстот Завртка Возачот РК Алатки за Полнење Организаторите
 • Обновено

Шрафцигер за Складирање Шрафцигер Организатор Решетката за Хексадецимален Крстот Завртка Возачот РК Алатки за Полнење Организаторите

DEN 383.76

Добро пакет, сосема нов и profect квалитет.Bulitво Завртка Лента со 18 дупки, одлична за РК tools.Лесно да се инста�

yotijay Магнетни 24 во 1 Шрафцигер Комплет Мини Завртка Возачот Алатки за Телефонот Поправка Магнетни Возачот Малку за Таблет КОМПЈУТЕР
 • Обновено

yotijay Магнетни 24 во 1 Шрафцигер Комплет Мини Завртка Возачот Алатки за Телефонот Поправка Магнетни Возачот Малку за Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 573.60

Таму е изграденаво магнет во внатрешноста на кутијата дека цврсто adsorb прецизност битови за да се спречи

Џеб Магнетни Шрафцигер 2 Парчиња Мини Дупчиња Главата Шрафцигер Мали Рамна Глава Шрафцигер со Џеб Клип Магнетни Рачен Шрафцигер Сет
 • Обновено

Џеб Магнетни Шрафцигер 2 Парчиња Мини Дупчиња Главата Шрафцигер Мали Рамна Глава Шрафцигер со Џеб Клип Магнетни Рачен Шрафцигер Сет

DEN 191.76

Практични Додатоци : за мали рамни главата шрафцигер е корисна и практична алатка за electricians, електронск�

Pratical Пневматски Шрафцигер, Влијанието на Воздухот Шрафцигер, за Прицврстување на Завртки Дис-Собранието на Завртки
 • Обновено

Pratical Пневматски Шрафцигер, Влијанието на Воздухот Шрафцигер, за Прицврстување на Завртки Дис-Собранието на Завртки

DEN 2738.16

Директно се справи со донесе компактен изглед, удобна рачка и лесен за ракување.Воздухот шрафцигер посе

GYZCZX 20pcs Шрафцигер Поставите Мултифункционален Вежба Возачот Вртливата Главата Брзо се Менува од Дупчење за Возење Поправка Алатка
 • Обновено

GYZCZX 20pcs Шрафцигер Поставите Мултифункционален Вежба Возачот Вртливата Главата Брзо се Менува од Дупчење за Возење Поправка Алатка

DEN 3330.48

Материјал : Легиран Челик.Производот е направен од легиран челик со доволна цврстина и трајност.Лесно п�

Микро Прецизност Шрафцигер Премиум 0.6-1.6 mm Сет Шрафцигер Комплет со 8 Екстра го Замени Ножеви за да се Види Поправка Наочари Поправка
 • Обновено

Микро Прецизност Шрафцигер Премиум 0.6-1.6 mm Сет Шрафцигер Комплет со 8 Екстра го Замени Ножеви за да се Види Поправка Наочари Поправка

DEN 574.80

Мултифункционален : На Шрафцигер Поправка Поставите Совршен За Да Се Види Поправка Наочари Поправка На�

NLKDD 22 1 Магнетни Шрафцигер Поставите S2 Челик Поправка Алатка за Полнење за паметен Телефон, Компјутер Електроника лап-топ компјутери
 • Обновено

NLKDD 22 1 Магнетни Шрафцигер Поставите S2 Челик Поправка Алатка за Полнење за паметен Телефон, Компјутер Електроника лап-топ компјутери

DEN 1380.00

Целата алуминиумски шипки мелничката рачки,да се ослободи од традиционалните шатл продолжување род ко�

13 Парчиња Микро Прецизност Види Шрафцигер Jeweler Види Шрафцигер Поставите 0.6-2.0 mm со 13 Екстра го Замени Ножеви за да се Види
 • Обновено

13 Парчиња Микро Прецизност Види Шрафцигер Jeweler Види Шрафцигер Поставите 0.6-2.0 mm со 13 Екстра го Замени Ножеви за да се Види

DEN 383.76

Внимателен види поправка шрафцигер сет : ќе добиете 13 парчиња на screwdrivers, опремени со 13 парчиња на дополн�