• Обновено
Пура Машина Гилотина V-Сечење Пури Машина Пура Удар со Клучните Синџир Pack 4 (4)

Пура Машина Гилотина V-Сечење Пури Машина Пура Удар со Клучните Синџир Pack 4 (4)

DEN 126.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

►Прецизност инженерните сечилото агол овозможува оптимално намалување длабочина за сите пура форми и големини. ►Contoured дизајн се вклопува безбедно во рака, а удобно на прсти.Намали тоа брзо и фирма за врвен намали. ►Едноставни за ракување.За оптимални перформанси се применуваат фирма притисок да пура во V жлебови и направи брзо брзо лизгање на машина. ►Пакетот Вклучува : 1pcs Пура Удар и 3pcs Пура Машина. ►По продажба на Услуги : Ние се задоволството на клиентите многу сериозно и секогаш се добредојдени ја вашата повратна информација.На секое прашање или проблем, контактирајте со нас и ќе добиете задоволително решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Huanyu Електрични Топла Нож Пластични Машина Нож Ткаенина Алатка за Сечење 600° C Webbing машина за Сунѓерот Wallcloth Крпа Јаже
  • Обновено

Huanyu Електрични Топла Нож Пластични Машина Нож Ткаенина Алатка за Сечење 600° C Webbing машина за Сунѓерот Wallcloth Крпа Јаже

DEN 2328.00

【ПРЕНОСНИ】395g во тежина само, постигнување на сечење со електрични апарати 【ДО 600 ° C】може да се прилаг�