• Обновено
Стигнале Телефонот се Залагаме за Снимање Стигнале Remote Phone Држач за Снимање на Видео клип Телефон Носителот Selfie Стап со Светло за Наставни Материјали Фотографија/Ш

Стигнале Телефонот се Залагаме за Снимање Стигнале Remote Phone Држач за Снимање на Видео клип Телефон Носителот Selfie Стап со Светло

DEN 2272.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Три-боја, двострано пополнете светлината】Оваа Selfie светлина има 3 боја на осветлување режими (7 нивоа на осветленост) : кул бело, бела и топло бела.Двострано осветлување го прави фотографии и видео записи од повеќе физички и мазна.Ова е идеална убавина светилка за да се отстранат сите непријатни сенки. 【Стабилна свитлива стојат и стигнале дизајн】Ова ДОВЕДЕ selfie застане е еден-парче преносни големина, што ќе ви овозможи лесно да се носат насекаде.На телескопски цевка може да достигне до 51 инчи, и 360° rotatable чак може да ги задоволи вашите потреби за мулти-агол на снимање. 【USB полнење и безжичниот далечински управувач】Изградена-во 1000m Ah батеријата, може да се работи за 4-12 часа по полнење. 32 стапки безжична Bluetooth врска опсег, далечинскиот управувач може лесно да правите фотографии или видеа. 【Rotatable мобилен телефон носителот】Можете лесно може да го прилагодите телефонот на носителот и светлина да се најде аголот ви треба, што ќе ви овозможи да се присутни на телефонот на подобро агол и го добиете најдоброто пополнете светлината ефект.Тоа е многу погоден за шминка, фотографирање, правење видеа, читање книги, Телевизија емитува, итн. 【Разни апликации】Погоден за Youtube/Tiktok пренос, видео стриминг/снимање, фотографијата, selfie убавина, шминка, група selfie, снимање, упатства на интернет, и читање.Најдобар избор како подарок.Стигнале Selfie Стојат, Преносни Стигнале Selfie Застане, Со Мобилен Телефон Носителот 360° на Ротација, 7 Светла LED Светла, кои се Користат За пренос, Video Feature : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1pcs Materials : алуминиум, цинк легура, ABS+PCRated влез : DC 5 V/200m ABluetooth растојание ≤ 10 meters Fill светлина капацитетот на батеријата : 1000m Ah Bluetooth инфрацрвениот далечински управувач капацитетот на батеријата : 50m Ah Working температура : -10~40℃Bluetooth компатибилен систем : Android, IOSBluetooth верзија : 3.0 Полнење грло : Тип-C USBLight контрола метод : инфрацрвен далечински управувач & прирачник button Color : White Product големина : 21×8×6.3 cm/8.07×5.71×13.39 Inch Packing големина : 25.3×10.5×7cm /10.35x7.48x6.73in Net тежина : 1170g/2.34 lb Gross тежина : 1280g/2.65 lb Applicable сцена : Спална соба, Канцеларија,Outdoor Descrition : Три-боја, двострано пополнете светлината : Ова Selfie светлина има 3 боја на осветлување режими (7 нивоа на осветленост) : кул бело, бела и топло бела.Двострано осветлување го прави фотографии и видео записи од повеќе физички и мазна.Ова е идеална убавина светилка за да се отстранат сите непријатни сенки.Стабилна свитлива стојат и стигнале дизајн : Ова ДОВЕДЕ selfie застане е еден-парче преносни големина, што ќе ви овозможи лесно да се носат насекаде.На телескопски цевка може да достигне до 51 инчи, и 360° rotatable чак може да ги задоволи вашите потреби за мулти-агол на снимање.USB полнење и безжичниот далечински управувач : Вграден-во 1000m Ah батеријата, може да се работи за 4-12 часа по полнење. 32 стапки безжична Bluetooth врска опсег, далечинскиот управувач може лесно да правите фотографии или видеа.Rotatable мобилен телефон носителот : Можете лесно може да го прилагодите телефонот на носителот и светлина да се најде аголот ви треба, што ќе ви овозможи да се присутни на телефонот на подобро агол и го добиете најдоброто пополнете светлината ефект.Тоа е многу погоден за шминка, земајќи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Видео Конференција Осветлување Комплет со Клип и Tripod, Yarrashop 5 Прстен Светлина за Лаптоп Компјутер/PC Монитор, во Живо Стриминг,
  • Обновено

Видео Конференција Осветлување Комплет со Клип и Tripod, Yarrashop 5 Прстен Светлина за Лаптоп Компјутер/PC Монитор, во Живо Стриминг,

DEN 239.76

【Прилагодливи светла Боја & Светлината】понуди 5 различни светлина режими (бела,светлобела,природата,с�

Bonita Светла Мобилен Телефон Ѕвони Светлина Батерија Прстен Светлина iPhone Преносни веб Камера Светло Прстен Клип За Телефонот
  • Обновено

Bonita Светла Мобилен Телефон Ѕвони Светлина Батерија Прстен Светлина iPhone Преносни веб Камера Светло Прстен Клип За Телефонот

DEN 239.76

[СОВРШЕНА СВЕТЛИНА ЗА SELFIES] – се Погледне вашата најдобра со Bonita Светла!Овој клип на прстен светлина ќе г

12 Selfie Прстен Светлина, RGB Прстен Светла со 63 Продолжи Tripod Стојат & Мобилен Телефон Носителот на Live Stream, ПРЕДВОДЕНА
  • Обновено

12 Selfie Прстен Светлина, RGB Прстен Светла со 63 Продолжи Tripod Стојат & Мобилен Телефон Носителот на Live Stream, ПРЕДВОДЕНА

DEN 959.76

✪【Надгради Dimmable 12 инчен RGB Прстен Светла】Надворешниот / внатрешен дијаметар : 12.6" / 10", 168pcs напредни led с

Клипот на Selfie Прстен Светлина, Abenow Батерија Видео-Конференција Осветлување 60 LED Клип На Selfie Прстен Светлина, Led Прстен
  • Обновено

Клипот на Selfie Прстен Светлина, Abenow Батерија Видео-Конференција Осветлување 60 LED Клип На Selfie Прстен Светлина, Led Прстен

DEN 311.76

1.【Надградба Клип на Прстен Светлина】 Дали се чувствувате караше за заматени фотографии предизвикани �

Qidie Selfie Прстен Светлина Батерија Преносни Clip-за Selfie Пополни Светлина 3 Прилагодува Светлината Начини за iPhone/Андроид
  • Обновено

Qidie Selfie Прстен Светлина Батерија Преносни Clip-за Selfie Пополни Светлина 3 Прилагодува Светлината Начини за iPhone/Андроид

DEN 311.76

Карактеристики : Selfie Прстен Светлина : Висок дифузија и висок light transmittance shield дизајн, 28 LED светилка монист�