• Обновено
3M Сина Винил/Гума Лепило селотејп 3903, 19-50-3903-СИНА 12.6 psi Затегнувачка Цврстина, 50 yd. Должина, 19 Ширина

3M Сина Винил/Гума Лепило селотејп 3903, 19-50-3903-СИНА 12.6 psi Затегнувачка Цврстина, 50 yd. Должина, 19 Ширина

DEN 332.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Врежана винил поддршка е conformable на многу површини.Рака-tearable.Гума лепило обврзници и за многу површини.Земја на потекло : сад. 3 M Винил селотејп 3903 е општа намена селотејп со гума лепило и рака tearable, врежана винил поддршка. 3 M Винил селотејп 3903 е страна-tearable општа намена лента со гума лепило и врежана винил поддршка.Оваа лента е идеална за различни цели, вклучувајќи и привремено поправки, идентификација, контрастот, декорација, обезбедување на жици, занимаваат, запечатување, одржувањето, заштитата, и други работни места, вклучувајќи апликации кои бараат отпорност на влага.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мулти-Цел Лента Супер Силен Влакна Водоотпорен Лента Запре Протекување Печат Поправка на Лента Перформанси Само Поправи Лента селотејп
  • Обновено

Мулти-Цел Лента Супер Силен Влакна Водоотпорен Лента Запре Протекување Печат Поправка на Лента Перформанси Само Поправи Лента селотејп

DEN 446.40

На платноврз основа на лента е направен од полиетилен и газа влакна како база материјал,.обложени со вис

QWERBAM Дома Влакна Поправи Заврши селотејп Sealers Црна Силно Лепило Домаќинство Поправка Алати за Поправка на Цевковод Табела Нога
  • Обновено

QWERBAM Дома Влакна Поправи Заврши селотејп Sealers Црна Силно Лепило Домаќинство Поправка Алати за Поправка на Цевковод Табела Нога

DEN 602.40

Оваа лента е погодна за репарација на гасоводот,водовод,табела нога,риба род,лопата,итн.Effectivly се спречи

10ММ Двојно Страна Лепило, Широк Апликација Лепило Двојно Двострано Силна Леплива Лента Лепак Широк Температура Асортиман на Играчки
  • Обновено

10ММ Двојно Страна Лепило, Широк Апликација Лепило Двојно Двострано Силна Леплива Лента Лепак Широк Температура Асортиман на Играчки

DEN 1435.20

Температура отпор : краткорочни температура отпор може 120°C, може долгорочно да го издржат 88°C на висока �

LELADY селотејп 2 Инчен x 40 Метри - 2 Ролни, Сребро селотејп, Сива, Висока Лепило селотејп, Тешки селотејп, Нема Остатоци, Водоотпорен
  • Обновено

LELADY селотејп 2 Инчен x 40 Метри - 2 Ролни, Сребро селотејп, Сива, Висока Лепило селотејп, Тешки селотејп, Нема Остатоци, Водоотпорен

DEN 455.76

Спецификација : 2 инчен x 40 метри x 2 ролни, целосно 80 метри, Сребро, Дебелина : 240µm.Водоотпорен и носатотпор

Двострано Тепих Лента Ткаенина Лента Тешки Лепило Крпа селотејп, Држи Килими во Место, Тепих Лента на дрвени предмети, Плочка, Ламинатни(2.5
  • Обновено

Двострано Тепих Лента Ткаенина Лента Тешки Лепило Крпа селотејп, Држи Килими во Место, Тепих Лента на дрвени предмети, Плочка, Ламинатни(2.5

DEN 245.76

Вистинска Професионална Одделение Крпа селотејп Ова двојно двострано тепих снимката е направена на ЈП

10PCS Прозрачна Лента Selfadhesive,Отстранлив Прозрачна селотејп Флуоресцентна Лента Фаза Флуоресцентни Фосфоресцентно Nonslip Налепница
  • Обновено

10PCS Прозрачна Лента Selfadhesive,Отстранлив Прозрачна селотејп Флуоресцентна Лента Фаза Флуоресцентни Фосфоресцентно Nonslip Налепница

DEN 393.36

??Специјален материјал??Прозрачна Лента самолепливи е Направен од избраниот highquality МИЛЕНИЧЕ и алкална з�

LLPT Само Спојување со Силиконска Лента 1 Инчен x 17 Нозе Само Сврзување Чудо Гума Заврши Лента за Црево Итна Поправка Handlebar
  • Обновено

LLPT Само Спојување со Силиконска Лента 1 Инчен x 17 Нозе Само Сврзување Чудо Гума Заврши Лента за Црево Итна Поправка Handlebar

DEN 239.76

ФУНКЦИЈА : 100% само спојување силиконска гума премиум материјал без леплив слој за да се избегне било хао