• Обновено
Дизни Колекција Storylook Палета Сенки Vol. 2

Дизни Колекција Storylook Палета Сенки Vol. 2

DEN 837.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Проширена палета на 15 спарно око сенки, руменило, и bronzer, сите прилагоди за да одговара на оригинални бои од омилениот филм.Красат себе си со овој фантастични колекција на бајка-инспириран формули за очите и образите.Од Јасмин?s тиара и Rajah?s крзно, за да зајдисонцето, пустински песок, и различни магија килим, секоја сенка бил исти со филмот?s оригинална анимација.На storybook encasing е украсен со блескава и деталите во внатрешноста на сатен фах има свилен формули glamorously достојна за една Принцеза.Овој сет содржи : - 15 x 0.035 оз сенката за очи во Сина Оаза, Верувај Ми, Абу, Али Ababwa, Sultana, Пријател Како Мене, Господар, Космички, Пештерата на Чудата, Песок во Стакло, Lapis, Мистично се Прашувам, Rajah, Арапскиот Зајдисонце, Чаршија - 0.12 оз руменило во Возбудливоста Чејс - 0.14 оз bronzer во Златни Песоци Што е формулиран Без : - Parabens ?Вас?повторно само во неволја ако те фатат.?Sephora е ексклузивен убавината на мало за овој производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ДЕ'LANCI Зелена Сина, Пурпурна Палета Сенки,Жив Високо Пигментирани Светла Шарени Трепет Мат Сјајот на Очите Сенка во Прав,Природни
  • Обновено

ДЕ'LANCI Зелена Сина, Пурпурна Палета Сенки,Жив Високо Пигментирани Светла Шарени Трепет Мат Сјајот на Очите Сенка во Прав,Природни

DEN 237.60

【3 ВО 1 КОЛОРИТНА ПАЛЕТА】 : Составен од живописни зелени,храбар сина и топло виолетова боја нијанси, сек�

OKENTEN 15 Зелена Боја Сенки Палета, Високо Пигментирани Мат Сјајот Трепет Металик, ноќта на Вештерките Шминка Pallete, Вегетаријанска
  • Обновено

OKENTEN 15 Зелена Боја Сенки Палета, Високо Пигментирани Мат Сјајот Трепет Металик, ноќта на Вештерките Шминка Pallete, Вегетаријанска

DEN 239.76

【Најпопуларните Бои】никој Не ќе ги отфрли оваа шума зелени сенки палета 15 најпопуларните бои, вклучув�

8 Бои, Шарени Сјајот Сенки Пенкало, Молив Трепет Бисер Неутрална Крем Сенки Се Држиме Сенки Креда Водоотпорен Долготрајни Ротирачки
  • Обновено

8 Бои, Шарени Сјајот Сенки Пенкало, Молив Трепет Бисер Неутрална Крем Сенки Се Држиме Сенки Креда Водоотпорен Долготрајни Ротирачки

DEN 23.76

Водоотпорен, дупка содоказ, transfer (пренеси)доказ & потдоказ суптилни трепет сенки стап кој трае во текот н

BTremary Сенки 3PCS Сјајот Сенки Стап,Крем Трепет Водоотпорен Сенки Стапови Шминка,Браун Злато Smokey Сенки Молив,Долготрајни Навлажнувачки
  • Обновено

BTremary Сенки 3PCS Сјајот Сенки Стап,Крем Трепет Водоотпорен Сенки Стапови Шминка,Браун Злато Smokey Сенки Молив,Долготрајни Навлажнувачки

DEN 287.76

【ПРИРОДНИ ТРОБОЈКА СЕНКИ】3 сенката за очи стапови,висока боја рендерирање и сјајна метален сенки пен�

Минерали MultiChrome Сенки Или Сенки Стап, Интензивна Боја Менувањето на Крем Трепет Сенки Молив, Про Водоотпорен & Подолго-Трајни
  • Обновено

Минерали MultiChrome Сенки Или Сенки Стап, Интензивна Боја Менувањето на Крем Трепет Сенки Молив, Про Водоотпорен & Подолго-Трајни

DEN 115.92

Промена на Бои ја Рефлектираат различни бои според различни светлина агли, со што на вашата шминка пове�

Yuanl Сјајот Сенки се Држиме Двојно Бои Сенката за Очи се Држи на Око Изгледа Highlighter Водоотпорен Долготрајни Сенката за Очи
  • Обновено

Yuanl Сјајот Сенки се Држиме Двојно Бои Сенката за Очи се Држи на Око Изгледа Highlighter Водоотпорен Долготрајни Сенката за Очи

DEN 11.04

【Од тебе Тридимензионален Ефект】На искачување на два боја сенки стап ќе ви даде 3 D шминка ефект по прим

ETUDE КУЌА се Игра Боја на Очи Розова Muhly Романса | 9 Бојата на Сенката за Очи со Топла и Мека Есен Бои | Око Шминка | корејски
  • Обновено

ETUDE КУЌА се Игра Боја на Очи Розова Muhly Романса | 9 Бојата на Сенката за Очи со Топла и Мека Есен Бои | Око Шминка | корејски

DEN 604.80

Есен розова muhly 9БОЈАТА на СЕНКАТА за ОЧИ палета поканува нова романса со боја на очи со романтична распо