• Обновено
SHENYUAN-Експеримент Серија Триаголник Инка,со Дијаметар од 50mm,Заеднички 14/23,Триаголник Хранење Инка,Дебели Ѕидови Триаголен Инка со Надворешни Земјата Заеднички

SHENYUAN-Експеримент Серија Триаголник Инка,со Дијаметар од 50mm,Заеднички 14/23,Триаголник Хранење Инка,Дебели Ѕидови Триаголен

DEN 1111.44
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Funnels имаат висока отпорност на хемиски напад, и механички и термички шок.Класификација : Инка.Број на модел : Триаголник инка 50mm 14/23. Секој од нашите производи се детално ја дизајниран и произведен да,имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди стабилен квалитет.Ако не сте целосно задоволни ќе бидат понудени за брзо враќање или замена,без прашања праша.Триаголник инка,со Дијаметар од 50mm,Заеднички 14/23,Триаголник хранење инка,Дебели ѕидови триаголен инка со надворешни земјата joint Opening дијаметар : 50mm Joint : 14/23 Material :Borosilicate Glass Regular ѕид thickness Color : Clear[Гаранција] Ако Примите Штета, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш.Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни.Ние ги доставуваме сите видови лабораториски стакло и лабораториска опрема.Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот.Сите слики се на вистински производи.Ве молам само обид со доверба!Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ви благодариме!!Контакт со нас : ве Молам, само нас контакт без двоумење преку е-маил порака систем ако имате било какви прашања во врска со предмети што ги интересира.Ние ќе биде многу мило да ви помогне.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SHENYI Лабораториски Материјали Separatory Инка Круша Форма,со Земјата-во Стакло Затка и Stopcock.Капацитет 125ml,PTFE Switch Вентил
  • Обновено

SHENYI Лабораториски Материјали Separatory Инка Круша Форма,со Земјата-во Стакло Затка и Stopcock.Капацитет 125ml,PTFE Switch Вентил

DEN 266.40

Сигурен Квалитет, Силни и Издржливи Лабораториска Опрема што се Користи во Училиштата, Професионални С�

BQFLZY 150ml Круши во Облик на Separatory Инка Borosilicate Стакло Separatory Инка Тешки Ѕид Висока Температура Отпор Лабораторија
  • Обновено

BQFLZY 150ml Круши во Облик на Separatory Инка Borosilicate Стакло Separatory Инка Тешки Ѕид Висока Температура Отпор Лабораторија

DEN 758.40

▶Мазна површина, таписерии изработка, едноставна структура, удобен операција и highend изглед ▶Висококва�

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Трајни Separatory Инка Круша Форма,со Земјата-во Стакло Затка и Stopcock.Капацитет 60ml,PTFE Switch Вентил Лабораторија,Наука
  • Обновено

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Трајни Separatory Инка Круша Форма,со Земјата-во Стакло Затка и Stopcock.Капацитет 60ml,PTFE Switch Вентил Лабораторија,Наука

DEN 2852.16

лабораториска Опрема што се Користи Во Училиштата, Професионални Структури, И во Лаборатории.Сигурен К�

BQFLZY 500ml Concial Separatory Инка Borosilicate Стакло Separatory Дотур на Хемиски Експеримент Опрема со 24/29 Зглобовите Дестилација
  • Обновено

BQFLZY 500ml Concial Separatory Инка Borosilicate Стакло Separatory Дотур на Хемиски Експеримент Опрема со 24/29 Зглобовите Дестилација

DEN 1994.16

◆ Мазна површина, таписерии изработка, едноставна структура, удобен операција и highend изглед ◆ Висококв�