• Обновено
Томас 945743 Купот на Главата Адаптер за Тестирање Цевки, Гума

Томас 945743 Купот на Главата Адаптер за Тестирање Цевки, Гума

DEN 149.28
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Купот на главата адаптер за мешање на еден тест цевка на вител миксер.За користење со Томас вител миксери (се продава одделно).Изработени од гума.Земја на потекло : сад.Томас 945743 Купот на Главата Адаптер се користи за да се измеша еден тест цевка на Томас вител миксери (се продава одделно).Тој е направен од гума.Томас Научни произведува инструменти, опрема, материјали и хемикалии за лабораториски и научни апликации.Компанијата, основана во 1900 година, е со седиште во Swedesboro, њу џерси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Четири E е Научна Лабораторија Вител Миксер Брзина 0-3000rpm, Орбитал Пречник од 6mm, 50/60Hz - est Вметнување Цевка за 8 Тест Цевки
  • Обновено

Четири E е Научна Лабораторија Вител Миксер Брзина 0-3000rpm, Орбитал Пречник од 6mm, 50/60Hz - est Вметнување Цевка за 8 Тест Цевки

DEN 1003.20

Широк брзина опсег од 03000rpm, Разни апликации со различни меѓусебно прилози.Орбитал пречник од 6mm, Совршен