• Обновено
Tio Nacho Помладите Бараат Ревитализација на Шампон со млеч, 14 Унци

Tio Nacho Помладите Бараат Ревитализација на Шампон со млеч, 14 Унци

DEN 130.32
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Против Стареење Шампон : ревитализација на Овој шампон е специјално формулиран за да се очисти, мазна и зајакнување на кршливи косата давајќи и блескава, сјајна и мазна изглед.Природните Состојки : Оваа формула карактеристики млеч и состојки од природно потекло (домати, јојоба, aloe vera, женшен, рузмарин и пченица) за да се очисти и влогови, оставајќи ја косата во потрага здрава, мека и да се управува.Обидете се Нашата Природна Нега на Коса Формули : Ние го носат низа на задебелување, ревитализација, volumizing и осветлување за нега на коса производи со природни состојки како женшен, млеч и Мексиканската билки.Придобивките од млеч : Нашата палета на шампони и балсами функција на познати предностите на млеч која содржи royalactin, состојка која помага да се задржи вашата коса силна и се напојуваат.Tío Nacho : На Шпанска марка за природна нега на коса.Нашиот асортиман на производи се формулирани со млеч и состојки од природно потекло да помогне да се намали опаѓањето на косата и подобрување на убавината на секоја коса-тип.Млеч.Женшен.Tio Nacho помладите бараат шампон ја обновува косата, со млеч, негуваат и да помогне да се зајакне косата, одржување на нејзиниот физички изглед.Млеч негува и хидрира, домат екстракт омекнувачки својства, јојоба екстракт отстранува вишокот на масло, Алое Вера екстракт зајакнува косата.Женшен екстракт Дава сјај и мекост, рузмарин и Екстракт moisturizes скалпот, пченица екстракт богата со Витамин Д. TÍO NACHO, со 150-годишно искуство и ефикасност во сите свои производи, разви Помладите Бараат согласност со Женшен, млеч и растителни екстракти, да се негува и да се помогне во зајакнувањето на косата, одржување на нејзиниот физички изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Природата е Специјалитети Анти-Чеша Medicated Овес Куче Шампон за домашни Миленици, Подготвени за Употреба, Направени во САД, Honeysuckle
  • Обновено

Природата е Специјалитети Анти-Чеша Medicated Овес Куче Шампон за домашни Миленици, Подготвени за Употреба, Направени во САД, Honeysuckle

DEN 2335.20

УБЛАЖУВА ЧЕШАЊЕ Ова Овес Шампон помага во олеснување на чешање и сува кожа, со враќање на природната вл�

Ново Освежување Цитрус Портокалова Куче Шампон | Кокос и Алое Вера | Природно Смирување & Навлажнувачки Миленичиња Куче Куче и Мачка
  • Обновено

Ново Освежување Цитрус Портокалова Куче Шампон | Кокос и Алое Вера | Природно Смирување & Навлажнувачки Миленичиња Куче Куче и Мачка

DEN 359.76

Ги СМИРУВА И ги СМИРУВА СУВА ИЛИ ИРИТИРАНА КОЖА : Нашата благотворно цитрус милениче шампон содржи висо�

Нови GoodAge Мека Мазна Шампон 350ml Нежна Формула Погоден за Rampei Арома Суштината Шампон Освежување & Оригинални За Сува Изразат
  • Обновено

Нови GoodAge Мека Мазна Шампон 350ml Нежна Формула Погоден за Rampei Арома Суштината Шампон Освежување & Оригинални За Сува Изразат

DEN 2116.32

❆ Rampei Арома Суштината Шампон Освежување & Оригинални За Сува Оштетена Коса 500ml Сите Повеќето Тајланд Пр�

Alph Милениче Шампон - Вегетаријанци Органски Противалергиски Милениче Шампон за Кучиња & Мачки - Хемиски Слободно - 16.9 fl.оз -
  • Обновено

Alph Милениче Шампон - Вегетаријанци Органски Противалергиски Милениче Шампон за Кучиња & Мачки - Хемиски Слободно - 16.9 fl.оз -

DEN 1060.80

Вегетаријанската заверена Милениче Шампон ALPH Милениче шампон е сертифициран од страна на ЕВА ВЕГЕТАРИ

Burt ' s Пчели Комбо Пакет за Кучиња Неподносливо Топло Место Шампон и Спреј со јаболков Оцет - Куче Топло Место Спреј, Куче Шампон,
  • Обновено

Burt ' s Пчели Комбо Пакет за Кучиња Неподносливо Топло Место Шампон и Спреј со јаболков Оцет - Куче Топло Место Спреј, Куче Шампон,

DEN 314.64

СОВРШЕНО ПОСТАВЕН ЗА СМИРУВАЊЕ домашно МИЛЕНИЧЕ Е ИРИТИРАНА КОЖА — Овој сет е идеален за сопствениците

Ветеринарна Формула Решенија снежана Шампон за Кучиња и Мачки – Безбедно да ја Отстраните Дамките Без Кајгана или Пероксид –Нежно
  • Обновено

Ветеринарна Формула Решенија снежана Шампон за Кучиња и Мачки – Безбедно да ја Отстраните Дамките Без Кајгана или Пероксид –Нежно

DEN 194.16

ЗА БЕЛА КУЧИЊА И МАЧКИ – снежана Шампон е специјално формулиран за кучиња и мачки со бели мантили.Патен�

TRESemmé Про Напредни Шампон За размена на Инстант Лифт и Телото Влакна Полн Обем За долгорочната Buildable Волумен 20 мл
  • Обновено

TRESemmé Про Напредни Шампон За размена на Инстант Лифт и Телото Влакна Полн Обем За долгорочната Buildable Волумен 20 мл

DEN 359.76

Tresemme влакна целосна влакна волумен Шампон & клима уред систем, со колаген и peptide на сложени, е дизајниран

Ветеринар е Најдобро Безводни Куче Бања | Не Исплакнете Сув Шампон за Кучиња | Природна Формула Освежува Грб и Контроли Мирис Помеѓу
  • Обновено

Ветеринар е Најдобро Безводни Куче Бања | Не Исплакнете Сув Шампон за Кучиња | Природна Формула Освежува Грб и Контроли Мирис Помеѓу

DEN 230.64

Ветеринар е Најдобро Безводни Куче Бања е неисплакнете куче шампон дека moisturizes кожата и грбот помеѓу ба�