• Обновено
Сина Шампон Бела и Сива Коса 250ml Заштита Боја Не Портокал Без Жолта. Направен во Париз Не се Тестирани на Животни, 8.45 оз

Сина Шампон Бела и Сива Коса 250ml Заштита Боја Не Портокал Без Жолта. Направен во Париз Не се Тестирани на Животни, 8.45 оз

DEN 736.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.шампон без жолта коса за бела и сива коса : нашата шампон за грижа е одредена да руса коса.тоа салда на специфичниот на светлината косата жолта поради секојдневниот aggressions како што се загадувањето, тутун, сонце и сл.сина шампон : помалку концентрирана во пигмент од бела коса, нашиот син шампон помага борбата yellowing на руса коса благодарение на акцијата на пигменти.покрај тоа, нашите сина шампон ќе хидрат вашата коса влакна длабоко и да донесе сјај преку дејството на лимон етерични масла и свила протеини.serge d estel париз определба : ние се стремиме да се најде најдобрите суровини да ви ги понудиме најдобрите спектар на природна нега на коса производи направени во франција.serge d estel експертиза : во срцето на клиентите се однесува, serge и грег, фризерски и colorist експерти, одлучи да ги развијат своите спектар на природна нега на коса производи, направени во франција.француски производство не се тестирани на животни : сите наши производи се пакуваат и произведени во нашата лабораторија во париз.сите наши суровините и материјалите се внимателно и внимателно избрани од страна на нашата лабораторија.нашите производи не се тестирани на животни.Состојки : АКВА (вода), АМОНИУМ LAURYL СУЛФАТ (чистење агент), DECYL GLUCOSIDE (пена бустер), COCAMIDOPROPYL BETAINE (чистење агент и thickener), ХИДРОЛИЗИРАНИ СВИЛА (свила протеини), ЦИТРУС МЕДИКА LIMONUM МАСЛО (лимон етерични масла), НАТРИУМ BENZOATE (конзерванс), КАЛИУМ SORBATE (конзерванс), ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА (p H контрола), LIMONENE (мирис агент), ОСНОВНИТЕ СИНА 99 (сина боја).Објектот дисплеј тежина : 250.0 грама.Објектот се прикаже волумен : 250.0 milliliters.Мирис име : Fraîche.Сина Шампон Бела и Сива Коса 250ml Заштита Боја Не Портокал Без Жолта.Направен во Париз Не се Тестирани на Животни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

TRESemmé Про Напредни Шампон За размена на Инстант Лифт и Телото Влакна Полн Обем За долгорочната Buildable Волумен 20 мл
  • Обновено

TRESemmé Про Напредни Шампон За размена на Инстант Лифт и Телото Влакна Полн Обем За долгорочната Buildable Волумен 20 мл

DEN 359.76

Tresemme влакна целосна влакна волумен Шампон & клима уред систем, со колаген и peptide на сложени, е дизајниран

Purezero Мароко Argan Масло Шампон - 12 Fl Унци - Поправка На Оштетена Коса - Се Врати Силата, Блесок & Мекост - Нула Сулфати, Parabens,
  • Обновено

Purezero Мароко Argan Масло Шампон - 12 Fl Унци - Поправка На Оштетена Коса - Се Врати Силата, Блесок & Мекост - Нула Сулфати, Parabens,

DEN 143.76

Слободни на сите сулфати, parabens, бои, фосфати, phthalates, и глутен.Содржи Мароко Argan Масло, Витамин Е, Витамин Ц

Ново Освежување Цитрус Портокалова Куче Шампон | Кокос и Алое Вера | Природно Смирување & Навлажнувачки Миленичиња Куче Куче и Мачка
  • Обновено

Ново Освежување Цитрус Портокалова Куче Шампон | Кокос и Алое Вера | Природно Смирување & Навлажнувачки Миленичиња Куче Куче и Мачка

DEN 359.76

Ги СМИРУВА И ги СМИРУВА СУВА ИЛИ ИРИТИРАНА КОЖА : Нашата благотворно цитрус милениче шампон содржи висо�

Burt ' s Пчели Комбо Пакет за Кучиња Неподносливо Топло Место Шампон и Спреј со јаболков Оцет - Куче Топло Место Спреј, Куче Шампон,
  • Обновено

Burt ' s Пчели Комбо Пакет за Кучиња Неподносливо Топло Место Шампон и Спреј со јаболков Оцет - Куче Топло Место Спреј, Куче Шампон,

DEN 314.64

СОВРШЕНО ПОСТАВЕН ЗА СМИРУВАЊЕ домашно МИЛЕНИЧЕ Е ИРИТИРАНА КОЖА — Овој сет е идеален за сопствениците

Wanthai Неколку Поставите Пеперутка Грашок, Женшен Голем Сет Шампон Серум Watsons Frangipani & Јајце Протеини Шампон 100ml. Влага
  • Обновено

Wanthai Неколку Поставите Пеперутка Грашок, Женшен Голем Сет Шампон Серум Watsons Frangipani & Јајце Протеини Шампон 100ml. Влага

DEN 2349.60

➤ Watsons Frangipani & Јајце Протеини Шампон 100ml.Влага & Оживее Мазна & Сјај за Досадна & Сува Коса ➤ Wanthai Пеперутка

Milano Грижа Incanto Тон на Боја Шампон 250 ml/8 fl мл – Професионални Тонер Шампон за Бакар Ѕвонење или Brassy Коса – Виолетова
  • Обновено

Milano Грижа Incanto Тон на Боја Шампон 250 ml/8 fl мл – Професионални Тонер Шампон за Бакар Ѕвонење или Brassy Коса – Виолетова

DEN 503.76

ТОН на БОЈА ШАМПОН : Нашите професионални тон на боја шампон го неутрализира brassy коса и жолта или бакар ѕ

250 ML. БАЊА & БЛУМ МАНГО TANGERINE ШАМПОН DHL EXPRESS ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ НОВО!! (ПАКЕТИ ЗА 12) [ДОБИЕТЕ БЕСПЛАТНО ДОМАТИ ЛИЦЕТО МАСКА]
  • Обновено

250 ML. БАЊА & БЛУМ МАНГО TANGERINE ШАМПОН DHL EXPRESS ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ НОВО!! (ПАКЕТИ ЗА 12) [ДОБИЕТЕ БЕСПЛАТНО ДОМАТИ ЛИЦЕТО МАСКА]

DEN 993.60

❃ Оваа група е за : Бања & Блум МАНГО TANGERINE ШАМПОН 250 ML ❃ Избричат коса во скалпот со топла вода за да го от�

Неколку Поставите AloEx Црна Шампон 200ml. Јадев Коренот на Косата Стимулира Коса Реши Коса H regro Ден 20 Капсула и Косата Изразат
  • Обновено

Неколку Поставите AloEx Црна Шампон 200ml. Јадев Коренот на Косата Стимулира Коса Реши Коса H regro Ден 20 Капсула и Косата Изразат

DEN 1514.40

➩ Alo Ex Црна Шампон 200ml.Јадев Коренот На Косата Се Стимулира Растот На Косата ➩ Реши Коса H regro Ден 20 Капсул

Поставете A32 Harnn ЈАСМИН ПРИРОДЕН ШАМПОН СО УВЕРЕНИЕ Harnn Мирен Слатка Органски & Рузмарин DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете
  • Обновено

Поставете A32 Harnn ЈАСМИН ПРИРОДЕН ШАМПОН СО УВЕРЕНИЕ Harnn Мирен Слатка Органски & Рузмарин DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете

DEN 4312.08

❆ Оваа група се вклучени со : Harnn ЈАСМИН ПРИРОДЕН ШАМПОН СО СЕРТИФИЦИРАНИ ОРГАНСКИ СОНЧОГЛЕДОВО СЕМЕ на

Џунгла Милениче Pramoxine Чеша Олеснување Шампон - Смирувачки, Навлажнувачки, и Негување - со Колоидното Овес & Есенцијални Масни
  • Обновено

Џунгла Милениче Pramoxine Чеша Олеснување Шампон - Смирувачки, Навлажнувачки, и Негување - со Колоидното Овес & Есенцијални Масни

DEN 1305.60

Да се СМИРИ, придавам ВЛОГОВИ, ЈАДЕВ : Направи бања време пријатно искуство за џунглата домашни миленици