• Обновено
Сатенски Месинг Soss Сокриени Зглоб, Крилја мерка 1 Широк 4-5 x/8 Долго за 1-3/8, SOSS #216 - СЕКОЈА

Сатенски Месинг Soss Сокриени Зглоб, Крилја мерка 1 Широк 4-5 x/8 Долго за 1-3/8, SOSS 216 - СЕКОЈА

DEN 786.24
Достапно за вашата нарачка

Залиха

SOSS 216 US4. Елегантна и издржлива, Soss невидливи шарки се целосно сокриени кога кабинет вратата е затворена.Достапни во Црна, Сатен Никел и Сатен Месинг завршува.Soss шарки бараат mortises во врата и вратата stile за инсталација.Дизајниран за употреба со inset врати.Крила на #26518 мерка 3/8" W x 1 - 11/16" Л. (Минимум дрво дебелина : 1/2" ).Крила на #26526 мерка 1/2" W x 2-3/8" Л. (Минимум дрво дебелина : 3/4" ).Крила на #26287 мерка 1" W x 4 - 5/8" . (минимум дрво дебелина : 1 - 3/8" ).Најдобро се Користи Со : Soss Рутирање Убодни , со цел да се обезбеди точна зглоб mortises.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ретро Гроздобер Канцеларија со Завртки за Накит Дрвена Кутија Toggle Капак Поддршка Шарки Хардвер Hasp Брави Брави Тока Зглоб(1)
 • Обновено

Ретро Гроздобер Канцеларија со Завртки за Накит Дрвена Кутија Toggle Капак Поддршка Шарки Хардвер Hasp Брави Брави Тока Зглоб(1)

DEN 1438.80

Тип : Кутија Hasp Заклучување+Шарки?Уникатен мини гроздобер бронза врежан дизајни зглоб, декорирање на ва�

Лесно да се замени 2 Парчиња На Кабинет Вратата Поддршка Бар Помала Врата Кревање Поддршка на Мебел Кабинет Вратата Зглоб Заградата
 • Обновено

Лесно да се замени 2 Парчиња На Кабинет Вратата Поддршка Бар Помала Врата Кревање Поддршка на Мебел Кабинет Вратата Зглоб Заградата

DEN 1313.52

Спецификација : 6 " / 8" / 10 " / 12".производот се користи : Кабинет под вратата.Веднаш затворете го кабинет вра

SSMDYLYM Кујна Плакарот Кабинет Вратата Зглоб Хидраулични Бавно се Затвори Clip-за Меки Блиску Плоча Вратата Зглоб
 • Обновено

SSMDYLYM Кујна Плакарот Кабинет Вратата Зглоб Хидраулични Бавно се Затвори Clip-за Меки Блиску Плоча Вратата Зглоб

DEN 309.60

Направени од издржлив метал материјал, Висока температура третман, боја стабилност.Лесно да се инстали�

SFFZY 2 парчиња Месинг Шарки Дрвена Кутија за Накит Кабинет Шкафот Вратата Врежана Декоративни Зглоб Ретро Гроздобер оков за Мебел
 • Обновено

SFFZY 2 парчиња Месинг Шарки Дрвена Кутија за Накит Кабинет Шкафот Вратата Врежана Декоративни Зглоб Ретро Гроздобер оков за Мебел

DEN 1477.92

Таква убава хардвер дизајн!Топ класичен!.Сите наши хардвер е направен од чисто месинг направен од стран�

Berta (100 Парчиња) Половина Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање на
 • Обновено

Berta (100 Парчиња) Половина Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање на

DEN 1243.20

ДИМЕНЗИИ : ОТВОРАЊЕ АГОЛ : 110 Степен.КУП ДИЈАМЕТАР : 14 / 5"(35 мм).КУПОТ на ДЛАБОЧИНА : 1 / 2"(12 mm).ПОГОДЕН ВРАТАТА

Modket M4313-8-D-SC-20 35mm 105 Степен во 1/2. Шалче Мека Блиску Компактен Сокриени Зглоб w/Dowels за Лице Рамка Кабинети — 20 Pack
 • Обновено

Modket M4313-8-D-SC-20 35mm 105 Степен во 1/2. Шалче Мека Блиску Компактен Сокриени Зглоб w/Dowels за Лице Рамка Кабинети — 20 Pack

DEN 1274.40

Мека Блиску 1 / 2" Шалче 105 степен Притиснете На сокриени зглоб.Чаша големина : 35mm (13 / 8"); Здодевен Длабочина

Глобалната Вратата Контроли CS4540BBRNRP32D-3 во 4.5. x 4 во. Сатенски Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Не-Отстранлив Pin Челик
 • Обновено

Глобалната Вратата Контроли CS4540BBRNRP32D-3 во 4.5. x 4 во. Сатенски Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Не-Отстранлив Pin Челик

DEN 1103.52

Дебелина : 0 134Инчен.Стандарден Образец Дупка Шема.Нерѓосувачки Челик Зглоб Pin.Се согласува да ANSI A8112 за Т�

Berta (120 Парчиња) Целосно Шалче Лице Рамка Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 2D Прилагодливи Клип За Прикривање на
 • Обновено

Berta (120 Парчиња) Целосно Шалче Лице Рамка Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 2D Прилагодливи Клип За Прикривање на

DEN 684.00

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 120 Парчиња Мека Блиску Целосна Шалче Шарки и Инсталација Завртки.ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

ZLYPSW 2 Парчиња Злато Шарки Железо Декоративни Гроздобер Дрвени Накит Подароци Кутија за Вино случај на Мебел и Додатоци (Боја :
 • Обновено

ZLYPSW 2 Парчиња Злато Шарки Железо Декоративни Гроздобер Дрвени Накит Подароци Кутија за Вино случај на Мебел и Додатоци (Боја :

DEN 1406.40

Издржливи и Здрав Материјал : направен од добар квалитет, од нерѓосувачки челик.Апликации : монтажа за д�

Гравитацијата Зглоб, 2 парчиња Хидраулични Вратата Зглоб Запечатување на Гравитацијата за Дома Додаток за Врата Хардвер
 • Обновено

Гравитацијата Зглоб, 2 парчиња Хидраулични Вратата Зглоб Запечатување на Гравитацијата за Дома Додаток за Врата Хардвер

DEN 304.56

Таписерии изработка, лесно да се инсталира и расклопување, погоден за право‑отворање на вратите.Топкат

WaNana 10 Парчиња 20x17mm/0.9x0.75 Мини Вратата Шарки на Пеперутка Бронза Кабинет Фиока Накит Кутија Зглоб за Мебел Декорација Хардвер
 • Обновено

WaNana 10 Парчиња 20x17mm/0.9x0.75 Мини Вратата Шарки на Пеперутка Бронза Кабинет Фиока Накит Кутија Зглоб за Мебел Декорација Хардвер

DEN 1438.80

100% Нов Висок Квалитет;Материјал : Железо;AS15 : Пеперутка тип Зглоб.Совршен Производ.Нежен изглед, за подоб

Yinpecly Мали Кабинети Шарки 1.50 x 1.18 инчен (LxW) 304 од не ' Рѓосувачки Челик Мини Ретро Вратата Шарки Мали Зглоб за Кутија Кабинети
 • Обновено

Yinpecly Мали Кабинети Шарки 1.50 x 1.18 инчен (LxW) 304 од не ' Рѓосувачки Челик Мини Ретро Вратата Шарки Мали Зглоб за Кутија Кабинети

DEN 158.16

ГОЛЕМИНА : Ширевте Големина : 38 x 30 mm / 1.50 x 1.18инчен (L*W); Дебелина : 1mm / 0.04инчен; Завртка Дупка со Дијаметар : 4.

ZZDMJ 8Pcs Ranly Запре Шарки Кујната Кабинет Вратата Поддршка Род Прилагодливи Зглоб Мебел Гардероба Подигнете Размавта Остане Хардвер
 • Обновено

ZZDMJ 8Pcs Ranly Запре Шарки Кујната Кабинет Вратата Поддршка Род Прилагодливи Зглоб Мебел Гардероба Подигнете Размавта Остане Хардвер

DEN 2096.88

Овој лифт до остане систем може да се остане во било која позиција според вашето барање.Овој објект само