• Обновено
Пакет од 20 Црна Круг 49mm Декоративна Кутија Мебел Кабинет Вратата Пеперутка Шарки JC30042

Пакет од 20 Црна Круг 49mm Декоративна Кутија Мебел Кабинет Вратата Пеперутка Шарки JC30042

DEN 1438.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Објектот дијаметар : 49 mm ( 1.93 инчен ).Боја : Црна. / Материјал : Метал.Количина : 20. Направени во Кореја. ( Нова ).Секој објект е спакуван со 14mm завртки.На начин да се испорача е Кореја Пост.Тоа обично трае 8-12 дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

TamBee 175 Степен Шарки Frameless Вратата Шарки Сокриени Хидраулични Прилагодлив за Монтажа Шарки Мека Затворање на Никел-Обложено
 • Обновено

TamBee 175 Степен Шарки Frameless Вратата Шарки Сокриени Хидраулични Прилагодлив за Монтажа Шарки Мека Затворање на Никел-Обложено

DEN 407.76

**Ве молиме внимателно мерење на врата завртување и дупка проред да се прават производот погоден за вас.�

Глобалната Вратата Контроли CS4540BBRNRP32D-3 во 4.5. x 4 во. Сатенски Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Не-Отстранлив Pin Челик
 • Обновено

Глобалната Вратата Контроли CS4540BBRNRP32D-3 во 4.5. x 4 во. Сатенски Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Не-Отстранлив Pin Челик

DEN 1103.52

Дебелина : 0 134Инчен.Стандарден Образец Дупка Шема.Нерѓосувачки Челик Зглоб Pin.Се согласува да ANSI A8112 за Т�

MLHpeak Рака Шарки Барака Вратата Шарки Тешки Т-Рака Шарки Барака Шарки за Дрвени Огради Штала Врати Rustproof Декоративни Класичен
 • Обновено

MLHpeak Рака Шарки Барака Вратата Шарки Тешки Т-Рака Шарки Барака Шарки за Дрвени Огради Штала Врати Rustproof Декоративни Класичен

DEN 794.40

Висок Квалитет : 5 инчен тешки вратата шарки се изработени од железо, позлата црна боја, корозијаотпорни,

WaNana 10 Парчиња 20x17mm/0.9x0.75 Мини Вратата Шарки на Пеперутка Бронза Кабинет Фиока Накит Кутија Зглоб за Мебел Декорација Хардвер
 • Обновено

WaNana 10 Парчиња 20x17mm/0.9x0.75 Мини Вратата Шарки на Пеперутка Бронза Кабинет Фиока Накит Кутија Зглоб за Мебел Декорација Хардвер

DEN 1438.80

100% Нов Висок Квалитет;Материјал : Железо;AS15 : Пеперутка тип Зглоб.Совршен Производ.Нежен изглед, за подоб

Гравитацијата Зглоб, 2 парчиња Хидраулични Вратата Зглоб Запечатување на Гравитацијата за Дома Додаток за Врата Хардвер
 • Обновено

Гравитацијата Зглоб, 2 парчиња Хидраулични Вратата Зглоб Запечатување на Гравитацијата за Дома Додаток за Врата Хардвер

DEN 304.56

Таписерии изработка, лесно да се инсталира и расклопување, погоден за право‑отворање на вратите.Топкат

Berta (100 Парчиња) Половина Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање на
 • Обновено

Berta (100 Парчиња) Половина Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање на

DEN 1243.20

ДИМЕНЗИИ : ОТВОРАЊЕ АГОЛ : 110 Степен.КУП ДИЈАМЕТАР : 14 / 5"(35 мм).КУПОТ на ДЛАБОЧИНА : 1 / 2"(12 mm).ПОГОДЕН ВРАТАТА

Berta (120 Парчиња) Целосно Шалче Лице Рамка Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 2D Прилагодливи Клип За Прикривање на
 • Обновено

Berta (120 Парчиња) Целосно Шалче Лице Рамка Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 2D Прилагодливи Клип За Прикривање на

DEN 684.00

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 120 Парчиња Мека Блиску Целосна Шалче Шарки и Инсталација Завртки.ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

X-DREE 2 Парчиња Хардвер Делови Дома Фиока Вратата Само Затворање на Пролет цевка цевка Шарки 38mmx30mm(Piezas де хардвер де 2 piezas
 • Обновено

X-DREE 2 Парчиња Хардвер Делови Дома Фиока Вратата Само Затворање на Пролет цевка цевка Шарки 38mmx30mm(Piezas де хардвер де 2 piezas

DEN 256.08

Име На Производ : Пролет Натоварени Зглоб;Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон;Секој Отвори Големина : 38 x 30�

MroMax 8PCS Lift Off Зглоб 3.03 x 0.91 x 0.04 од не ' Рѓосувачки Челик се Лизга Заеднички Знаме Шарки за Прозорец Шкафот Кабинет
 • Обновено

MroMax 8PCS Lift Off Зглоб 3.03 x 0.91 x 0.04 од не ' Рѓосувачки Челик се Лизга Заеднички Знаме Шарки за Прозорец Шкафот Кабинет

DEN 354.96

【Димензија】се Прошири Димензии : Должина : 77mm / 3.03";Width : 23mm / 0.91"; Дебелина : 1.1 mm / 0.04"; Завртка Дупка со Дија�

SSMDYLYM Кујна Плакарот Кабинет Вратата Зглоб Хидраулични Бавно се Затвори Clip-за Меки Блиску Плоча Вратата Зглоб
 • Обновено

SSMDYLYM Кујна Плакарот Кабинет Вратата Зглоб Хидраулични Бавно се Затвори Clip-за Меки Блиску Плоча Вратата Зглоб

DEN 309.60

Направени од издржлив метал материјал, Висока температура третман, боја стабилност.Лесно да се инстали�

Modket M4313-8-D-SC-20 35mm 105 Степен во 1/2. Шалче Мека Блиску Компактен Сокриени Зглоб w/Dowels за Лице Рамка Кабинети — 20 Pack
 • Обновено

Modket M4313-8-D-SC-20 35mm 105 Степен во 1/2. Шалче Мека Блиску Компактен Сокриени Зглоб w/Dowels за Лице Рамка Кабинети — 20 Pack

DEN 1274.40

Мека Блиску 1 / 2" Шалче 105 степен Притиснете На сокриени зглоб.Чаша големина : 35mm (13 / 8"); Здодевен Длабочина

MroMax 6PCS Рамен Зглоб Сребро Нерѓосувачки Челик Задник Зглоб 2.17 x 1.34 x 0.05 Виткање Врата, Прозорец Шкафот Додатоци Бранеа
 • Обновено

MroMax 6PCS Рамен Зглоб Сребро Нерѓосувачки Челик Задник Зглоб 2.17 x 1.34 x 0.05 Виткање Врата, Прозорец Шкафот Додатоци Бранеа

DEN 186.96

【Димензија】се Прошири Димензии : Должина : 55мм / 2.17";Width : 34mm / 1.34"; Дебелина : 1.2 mm / 0.05"; Завртка Дупка со Диј�

Т Tulead Знаме Шарки 2.48x0.94 од Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарки Lift Off Зглоб Монтажни Вратата Шарки Пакет од 6 со Монтажа Завртки
 • Обновено

Т Tulead Знаме Шарки 2.48x0.94 од Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарки Lift Off Зглоб Монтажни Вратата Шарки Пакет од 6 со Монтажа Завртки

DEN 883.20

????Пакет Содржина : 6 x Знаме Шарки, со Завртки ????Вкупна Големина : 63x24mm / 2.48"x0.94"(LW) ????Направен од висок квали

ZLYPSW 2 Парчиња Злато Шарки Железо Декоративни Гроздобер Дрвени Накит Подароци Кутија за Вино случај на Мебел и Додатоци (Боја :
 • Обновено

ZLYPSW 2 Парчиња Злато Шарки Железо Декоративни Гроздобер Дрвени Накит Подароци Кутија за Вино случај на Мебел и Додатоци (Боја :

DEN 1406.40

Издржливи и Здрав Материјал : направен од добар квалитет, од нерѓосувачки челик.Апликации : монтажа за д�