• Обновено
MLHpeak Рака Шарки Барака Вратата Шарки Тешки Т-Рака Шарки Барака Шарки за Дрвени Огради Штала Врати Rustproof Декоративни Класичен Зглоб w/Завртки (4, 5)

MLHpeak Рака Шарки Барака Вратата Шарки Тешки Т-Рака Шарки Барака Шарки за Дрвени Огради Штала Врати Rustproof Декоративни Класичен

DEN 794.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Висок Квалитет : 5 инчен тешки вратата шарки се изработени од железо, позлата црна боја, корозија-отпорни, цврсти и издржливи, долготрајна употреба.Големина : 5inch*6.33 инчен*0.11 инчен/127mm*161mm*3мм, Дупка со дијаметар : 0.25 во/6.35 mm, Дебелина - 0.11 инчен/3мм.Овие шарки исклучиво дизајн за отворен и затворен.Совршен за плевни, ограда, фарм порта, театар, барака, дек кутија, кабинетот и повеќе.Темелно rustproof и анти-корозија спреј третман го прави на издржливост на нашиот шарки засебен од другите.Counterbore дупка дизајн го прави совршен за M4 само-прислушување завртки, кој ви дава рамна површина по инсталации.Тешки Конструкции : 2,5 MM дебели портата шарки обезбеди солидна изградба и поддршка, идеален за тешка дрвена барака вратата, оградите и штала вратата Црна Прав Опфатени : Висок квалитет боени за долго заштита, го издржат тешките временски услови и спречување на корозија Декорација Clastic Шарки : Со чипка дизајн, црна порта шарки одговара за било дома декор; Декоративни tee шарки се погодни за десната или левата рака апликации Лесен за Инсталација : Пакетот вклучува монтажа завртки, брзо да го инсталирате и брзо ги растурајте Пакетот Вклучува : 4 Парчиња x T Рака Вратата Шарки 32 Компјутери x Планината Завртки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MroMax 6PCS Рамен Зглоб Сребро Нерѓосувачки Челик Задник Зглоб 2.17 x 1.34 x 0.05 Виткање Врата, Прозорец Шкафот Додатоци Бранеа
 • Обновено

MroMax 6PCS Рамен Зглоб Сребро Нерѓосувачки Челик Задник Зглоб 2.17 x 1.34 x 0.05 Виткање Врата, Прозорец Шкафот Додатоци Бранеа

DEN 186.96

【Димензија】се Прошири Димензии : Должина : 55мм / 2.17";Width : 34mm / 1.34"; Дебелина : 1.2 mm / 0.05"; Завртка Дупка со Диј�

Berta (120 Парчиња) Целосно Шалче Лице Рамка Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 2D Прилагодливи Клип За Прикривање на
 • Обновено

Berta (120 Парчиња) Целосно Шалче Лице Рамка Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 2D Прилагодливи Клип За Прикривање на

DEN 684.00

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 120 Парчиња Мека Блиску Целосна Шалче Шарки и Инсталација Завртки.ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

Глобалната Вратата Контроли CS4540BBRNRP32D-3 во 4.5. x 4 во. Сатенски Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Не-Отстранлив Pin Челик
 • Обновено

Глобалната Вратата Контроли CS4540BBRNRP32D-3 во 4.5. x 4 во. Сатенски Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Не-Отстранлив Pin Челик

DEN 1103.52

Дебелина : 0 134Инчен.Стандарден Образец Дупка Шема.Нерѓосувачки Челик Зглоб Pin.Се согласува да ANSI A8112 за Т�

6 Инчен Т-Рака Тешки Барака Вратата Шарки ,Црна Tee Зглоб за Дрвени Огради,Двор Врата,Штала Вратата Гејтс, Ковано Хардвер Rustproof,4
 • Обновено

6 Инчен Т-Рака Тешки Барака Вратата Шарки ,Црна Tee Зглоб за Дрвени Огради,Двор Врата,Штала Вратата Гејтс, Ковано Хардвер Rustproof,4

DEN 647.76

Тешки Шарки : 6 инчен ТРака Шарки Товарот повеќе од 20 KGS / ЕЕЗ.Згусне Материјал : 2mm челик,подебели отколку �

ssiskcon 2 Лифт на Шарки, од не 'Рѓосувачки Челик кој се одвојува Вратата Шарки 3во (75mm) Сатен 32D(630) Левата Страна(Сет од 2
 • Обновено

ssiskcon 2 Лифт на Шарки, од не 'Рѓосувачки Челик кој се одвојува Вратата Шарки 3во (75mm) Сатен 32D(630) Левата Страна(Сет од 2

DEN 516.00

МАТЕРИЈАЛ 2 зглоб пакување од 100% од нерѓосувачки челик lift off Зглоб Левата страна со СВ завртки, СВ pin.АРХИ

Decobasics Кабинет Шарки за Кујната Кабинети -1/2 Шалче (Променлива) -Авто Затворање на Кујната Кабинет Шарки Флеш Планината w/Шкафот
 • Обновено

Decobasics Кабинет Шарки за Кујната Кабинети -1/2 Шалче (Променлива) -Авто Затворање на Кујната Кабинет Шарки Флеш Планината w/Шкафот

DEN 131.76

Премиум Квалитет Шалче Шарки : Decobasics променлива шалче шарки се направени од премиум задебелена материј�

Ggangwc 2 Парчиња на Чист Бакар Зглоб, 6inch Дебели Молчи Вратата Зглоб, Погодна за Спалната соба Вратата и Канцеларија Вратата Зглоб
 • Обновено

Ggangwc 2 Парчиња на Чист Бакар Зглоб, 6inch Дебели Молчи Вратата Зглоб, Погодна за Спалната соба Вратата и Канцеларија Вратата Зглоб

DEN 2658.48

Направени од висококвалитет месинг материјал, трајни, антикорозија и анти ' рѓа.Користи вакуум позлата �

Adonai Хардвер Alleluia Античкиот Леано Железо Гроздобер Тешки Т Шарки (5.3 x 2 Пакет, Мат Црна) за Штала Врати, Гејтс, Кабинети,
 • Обновено

Adonai Хардвер Alleluia Античкиот Леано Железо Гроздобер Тешки Т Шарки (5.3 x 2 Пакет, Мат Црна) за Штала Врати, Гејтс, Кабинети,

DEN 432.00

Обезбедени како 2 парчиња со појавување на завртки.Направени од Леано Железо & Бродови во 714 дена.Заврши �

Modket M4313-8-D-SC-20 35mm 105 Степен во 1/2. Шалче Мека Блиску Компактен Сокриени Зглоб w/Dowels за Лице Рамка Кабинети — 20 Pack
 • Обновено

Modket M4313-8-D-SC-20 35mm 105 Степен во 1/2. Шалче Мека Блиску Компактен Сокриени Зглоб w/Dowels за Лице Рамка Кабинети — 20 Pack

DEN 1274.40

Мека Блиску 1 / 2" Шалче 105 степен Притиснете На сокриени зглоб.Чаша големина : 35mm (13 / 8"); Здодевен Длабочина

X-DREE 2 Парчиња Хардвер Делови Дома Фиока Вратата Само Затворање на Пролет цевка цевка Шарки 38mmx30mm(Piezas де хардвер де 2 piezas
 • Обновено

X-DREE 2 Парчиња Хардвер Делови Дома Фиока Вратата Само Затворање на Пролет цевка цевка Шарки 38mmx30mm(Piezas де хардвер де 2 piezas

DEN 256.08

Име На Производ : Пролет Натоварени Зглоб;Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон;Секој Отвори Големина : 38 x 30�

SFFZY 2 парчиња Месинг Шарки Дрвена Кутија за Накит Кабинет Шкафот Вратата Врежана Декоративни Зглоб Ретро Гроздобер оков за Мебел
 • Обновено

SFFZY 2 парчиња Месинг Шарки Дрвена Кутија за Накит Кабинет Шкафот Вратата Врежана Декоративни Зглоб Ретро Гроздобер оков за Мебел

DEN 1477.92

Таква убава хардвер дизајн!Топ класичен!.Сите наши хардвер е направен од чисто месинг направен од стран�

Т Tulead Знаме Шарки 2.48x0.94 од Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарки Lift Off Зглоб Монтажни Вратата Шарки Пакет од 6 со Монтажа Завртки
 • Обновено

Т Tulead Знаме Шарки 2.48x0.94 од Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарки Lift Off Зглоб Монтажни Вратата Шарки Пакет од 6 со Монтажа Завртки

DEN 883.20

????Пакет Содржина : 6 x Знаме Шарки, со Завртки ????Вкупна Големина : 63x24mm / 2.48"x0.94"(LW) ????Направен од висок квали

Berta (100 Парчиња) Половина Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање на
 • Обновено

Berta (100 Парчиња) Половина Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање на

DEN 1243.20

ДИМЕНЗИИ : ОТВОРАЊЕ АГОЛ : 110 Степен.КУП ДИЈАМЕТАР : 14 / 5"(35 мм).КУПОТ на ДЛАБОЧИНА : 1 / 2"(12 mm).ПОГОДЕН ВРАТАТА

Yinpecly Мали Кабинети Шарки 0.94 x 0.63 инчен (LxW) не ' Рѓосувачки Челик Мини Ретро Вратата Шарки Мали Зглоб за Кутија Кабинети
 • Обновено

Yinpecly Мали Кабинети Шарки 0.94 x 0.63 инчен (LxW) не ' Рѓосувачки Челик Мини Ретро Вратата Шарки Мали Зглоб за Кутија Кабинети

DEN 210.96

Име на производ : Вратата зглоб; Ширевте Големина : 24 x 16 мм / 0.94 x 0.63 инчен (L*W); Дебелина : 0.95 mm / 0.04".Боја : Сре�

MTMTOOL Месинг Сокриени Зглоб Мини Цилиндрични Барел Шарки Хардвер Злато Задник Шарки Скриени Зглоб за Накит Кутија Кабинет Шкафот
 • Обновено

MTMTOOL Месинг Сокриени Зглоб Мини Цилиндрични Барел Шарки Хардвер Злато Задник Шарки Скриени Зглоб за Накит Кутија Кабинет Шкафот

DEN 275.76

????Пакетот Вклучува : 30 x Сокриени Барел Зглоб ????Вкупна Големина : 5 x 30мм / 0.2" x 1.2"(DL) ????Мали димензии и компа