• Обновено
KNOKLOCK 4inch Т-Рака Штала Портата Шарки Тешки Барака Вратата Шарки,Црна Ковано Хардвер Железо Rustproof,Pack of 4

KNOKLOCK 4inch Т-Рака Штала Портата Шарки Тешки Барака Вратата Шарки,Црна Ковано Хардвер Железо Rustproof,Pack of 4

DEN 335.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

KNOKLOCK Т-Рака Штала Вратата Шарки Направен од висок квалитет на фалсификувани железо, црна боени, анти - ' рѓа, анти нула, издржливи.Лесно да се Инсталира - Т Врвка за Зглоб погоден за дрвена врата, двор врата, штала вратата.Широко се користи, различни спецификации, според големината на вратата да се избере соодветна големина.Тесни pin за лева или десна рака апликации,Пакување од 4 4inch Т-Рака Штала Вратата Шарки, со само-прислушување завртки.Цврст и внатрешно полиран лежишта ви дава тивко и мирно искуство.Грижете се-Бесплатен По-Продажбата - Knok Lock се фокусира на квалитет и услуга по.Ако најдете некоја квалитет проблем на нашата Врата, Шарки, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние и ветуваме на решавање на тоа се додека не се задоволни.Замени или други решенија ќе бидат обезбедени за вас.Без Ризик!.Knoklock Технологија е специјализирана во производство и продажба на разни таписерии рачки на вратите и копчиња, кабинет рачки, шарки, брави, итн.Секоја врата зглоб е опремен со соодветните само-прислушување завртки, Уживаат сигурен функционалност со вратата зглоб поставување, која прикачи на вратата на нејзината рамка и да се овозможи непречено, напор отворање и затворање.Совршен за различни врати, свлечишта, кабинети, windows, дрвени кутии, гејтс, огради, театар, животински засолниште, пропустливи и повеќе!.На Рака Вратата Зглоб сет нуди ефикасно работење и долго-траен перформанси.Направени од солиден, сигурен Ладно валани јаглероден челик, вратата шарки се обезбеди континуиран издржливост, која ќе трае со години да дојде.Едноставно место на шарки, каде портата или врата на крајот ќе замав во насока сакаш.Обележете го зглоб локации и да го користите вклучена монтажа завртки за да се обезбеди место!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZLYPSW 2 Парчиња Злато Шарки Железо Декоративни Гроздобер Дрвени Накит Подароци Кутија за Вино случај на Мебел и Додатоци (Боја :
  • Обновено

ZLYPSW 2 Парчиња Злато Шарки Железо Декоративни Гроздобер Дрвени Накит Подароци Кутија за Вино случај на Мебел и Додатоци (Боја :

DEN 1406.40

Издржливи и Здрав Материјал : направен од добар квалитет, од нерѓосувачки челик.Апликации : монтажа за д�

Berta (100 Парчиња) Половина Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање на
  • Обновено

Berta (100 Парчиња) Половина Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање на

DEN 1243.20

ДИМЕНЗИИ : ОТВОРАЊЕ АГОЛ : 110 Степен.КУП ДИЈАМЕТАР : 14 / 5"(35 мм).КУПОТ на ДЛАБОЧИНА : 1 / 2"(12 mm).ПОГОДЕН ВРАТАТА

Ретро Гроздобер Канцеларија со Завртки за Накит Дрвена Кутија Toggle Капак Поддршка Шарки Хардвер Hasp Брави Брави Тока Зглоб(1)
  • Обновено

Ретро Гроздобер Канцеларија со Завртки за Накит Дрвена Кутија Toggle Капак Поддршка Шарки Хардвер Hasp Брави Брави Тока Зглоб(1)

DEN 1438.80

Тип : Кутија Hasp Заклучување+Шарки?Уникатен мини гроздобер бронза врежан дизајни зглоб, декорирање на ва�

Глобалната Вратата Контроли CS4540BBRNRP32D-3 во 4.5. x 4 во. Сатенски Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Не-Отстранлив Pin Челик
  • Обновено

Глобалната Вратата Контроли CS4540BBRNRP32D-3 во 4.5. x 4 во. Сатенски Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Не-Отстранлив Pin Челик

DEN 1103.52

Дебелина : 0 134Инчен.Стандарден Образец Дупка Шема.Нерѓосувачки Челик Зглоб Pin.Се согласува да ANSI A8112 за Т�

Ggangwc 2 Парчиња на Чист Бакар Зглоб, 6inch Дебели Молчи Вратата Зглоб, Погодна за Спалната соба Вратата и Канцеларија Вратата Зглоб
  • Обновено

Ggangwc 2 Парчиња на Чист Бакар Зглоб, 6inch Дебели Молчи Вратата Зглоб, Погодна за Спалната соба Вратата и Канцеларија Вратата Зглоб

DEN 2658.48

Направени од висококвалитет месинг материјал, трајни, антикорозија и анти ' рѓа.Користи вакуум позлата �

Т Tulead Знаме Шарки 2.48x0.94 од Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарки Lift Off Зглоб Монтажни Вратата Шарки Пакет од 6 со Монтажа Завртки
  • Обновено

Т Tulead Знаме Шарки 2.48x0.94 од Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарки Lift Off Зглоб Монтажни Вратата Шарки Пакет од 6 со Монтажа Завртки

DEN 883.20

????Пакет Содржина : 6 x Знаме Шарки, со Завртки ????Вкупна Големина : 63x24mm / 2.48"x0.94"(LW) ????Направен од висок квали