• Обновено
Hosaire 1 Buc Леќата Складирање Кутија Condiment Тегла Контејнерите Со Капаци Погоден За Кујна И Биро

Hosaire 1 Buc Леќата Складирање Кутија Condiment Тегла Контејнерите Со Капаци Погоден За Кујна И Биро

DEN 1780.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

*Големина : 25*19.5*8cm.Материјал : ПП .Домаќинство разно зрна лименки, жито за складирање лименки, кујна храна чување на кутии, сува стоки запечатени контејнери. *Оваа херметички резервоарот има едноставен и атмосферска појава и е исто така многу запечатени и anticorrosive. *Да се зачува храна, мора да се избере добра печат, така што свежината на состојките може да се одржува и без воздух може да навлезат.Таа, исто така обезбедува здрава исхрана. *Таквиот производ е многу видливо дали ќе го стави во кујната или на масата.Нека ве придружува преку убав ден. *Овој производ е отпорни на топлина, нечистотија-отпорни, и лесно да се чисти.По приемот на стоката, треба да се како и нашите производи.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате што е можно поскоро, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор. *Да се зачува храна, мора да се избере добра печат, така што свежината на состојките може да се одржува и без воздух може да навлезат.Таа, исто така обезбедува здрава исхрана. *Таквиот производ е многу видливо дали ќе го стави во кујната или на масата.Нека ве придружува преку убав ден. *Овој производ е отпорни на топлина, нечистотија-отпорни, и лесно да се чисти.По приемот на стоката, треба да се како и нашите производи.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате што е можно поскоро, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Honbay Нерѓосувачки Челик Чоколадо Shaker Шлаг Шеќер Во Прав Какао Брашно Кафе Sifter Готвење Алатки Капак Чоколадо Shaker Какао
  • Обновено

Honbay Нерѓосувачки Челик Чоколадо Shaker Шлаг Шеќер Во Прав Какао Брашно Кафе Sifter Готвење Алатки Капак Чоколадо Shaker Какао

DEN 174.96

Тоа е мултифункционален додаток со користење во кујната.Knob тип шише купот е повеќе погоден за додавање �

Кујната во Прав Shaker, Практични Рѓа Доказ и Издржливи во Прав Shaker Прашина-доказ Капакот од не ' Рѓосувачки Челик за Тресење
  • Обновено

Кујната во Прав Shaker, Практични Рѓа Доказ и Издржливи во Прав Shaker Прашина-доказ Капакот од не ' Рѓосувачки Челик за Тресење

DEN 213.36

Густа прави дупка во прав за да биде попрскана еднакво на кафе или торта.Изработени од нерѓосувачки чел�

HEMOTON Чоколадо Sifter Шише Кафе, Шеќер, Брашно Моќ Нерѓосувачки Челик Shaker Тегла Леќата Зачин Складирање Шише Кафе Изработка
  • Обновено

HEMOTON Чоколадо Sifter Шише Кафе, Шеќер, Брашно Моќ Нерѓосувачки Челик Shaker Тегла Леќата Зачин Складирање Шише Кафе Изработка

DEN 1250.40

На посипете врвот шрафовите на цврсто и сигурно капак е многу лесен доволно за да се отстрани да рефил н�

YYWER Мед Кофа Електрични Мед Сепаратор Тресат Шеќер за да Победи Мед Мед Машина Нерѓосувачки Челик Лесна Shaker Пчеларството Алатки
  • Обновено

YYWER Мед Кофа Електрични Мед Сепаратор Тресат Шеќер за да Победи Мед Мед Машина Нерѓосувачки Челик Лесна Shaker Пчеларството Алатки

DEN 174.72

Четири кутија електрични мед extractor е направен од нерѓосувачки челик и се стркала со лесна заварување ма�

Нерѓосувачки Челик Прав Shakers, 1pcs Чоколадо Shaker Какао Брашно Шлаг Шеќер во Прав Кафе Sifter со Капак Кафе Поставува Алатки
  • Обновено

Нерѓосувачки Челик Прав Shakers, 1pcs Чоколадо Shaker Какао Брашно Шлаг Шеќер во Прав Кафе Sifter со Капак Кафе Поставува Алатки

DEN 2054.40

Тоа е мултифункционален додаток со користење во кујната.Ако можете да го направите десерт или пие,не дв�

Шеќер Фармацевт & Shaker За Кафе Житни Чај Печење со Фрлаат Spout и Капак за Лесно Лажица Мерење Става 100ml Стаклена Тегла Сад во
  • Обновено

Шеќер Фармацевт & Shaker За Кафе Житни Чај Печење со Фрлаат Spout и Капак за Лесно Лажица Мерење Става 100ml Стаклена Тегла Сад во

DEN 472.56

СОВРШЕН ШЕЌЕР ПРЕЛИВА ЗА ВАШИТЕ ТОПЛИ ПИЈАЛАЦИ : "Вашиот утрински кафе, чај, или топла чаша од овес заслу�

Sscon 5-Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Прав Шеќер Shaker со Капак парична Казна Мрежа Чоколадо и Шлаг Шеќер Какао Брашно Кафе Sifter
  • Обновено

Sscon 5-Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Прав Шеќер Shaker со Капак парична Казна Мрежа Чоколадо и Шлаг Шеќер Какао Брашно Кафе Sifter

DEN 225.12

Тенка Пакет Содржина : 5 Pcs x Нерѓосувачки Челик Прав Shaker.Опис на производот Храна одделение за безбеднос

Прав Сито од не ' Рѓосувачки Челик Прав Сито Канистер Пипер Може да Кујна Прав Сито Може да Шеќер Пиперка Канистер(мал)
  • Обновено

Прав Сито од не ' Рѓосувачки Челик Прав Сито Канистер Пипер Може да Кујна Прав Сито Може да Шеќер Пиперка Канистер(мал)

DEN 213.36

Прашинадоказ капак и може да се задржи во прав сува.Густа прави дупка во прав за да биде попрскана еднак�