• Обновено
Шминка Суета Огледало со Светла, 3 Боја на Осветлување 72 LED COSMIRROR Trifold Запалени Шминка Огледало, 1X/2X/3X/10X Зголемување и Екран на Допир, со Висока Дефиниција светне Огле?

Шминка Суета Огледало со Светла, 3 Боја на Осветлување 72 LED COSMIRROR Trifold Запалени Шминка Огледало, 1X/2X/3X/10X Зголемување

DEN 574.32
Достапно за вашата нарачка

Залиха

1.【Надгради Шминка Огледало со 3 Боја на Осветлување】COSMIRROR led шминка огледало доаѓаат со 3 боја на осветлување начини : бела, жолта, бела+жолта, одберете различни осветлување за да одбегнете шминка катастрофа и непријатна ситуација.Едноставно допре сензорот switch за да ги промените 3 светлина бои. 2.【72 КОМПЈУТЕРИ Светла Dimmable Светла】 Оваа шминка огледало е дизајниран специјално со 4 надгради LED лента, светлата кои изграден во 72 компјутери прилагодливи led светла ќе ви понуди мека природна светлина.Допре сензорот switch за неколку секунди, и ова ќе промена на осветленоста на светлината постепено. 3.【1 X/2 X/3 X/10 X Зголемување】 3 панели со 10 X/3 X/2 X/1 X зголемена и широк агол на гледање ви овозможи да се види јасно вашето лице и да се направи беспрекорна шминка.Тоа им помага да се направи-до совршенство со секој детаљ згрижени. 4.【180° Степен Слободни Ротација】 се Прилагоди и да ја поправите слободно trifold суета огледало на вашиот countertop да бидете сигурни дека се совршено и удобен агол на гледање.Три пати дизајн ви овозможува да го отворите или затворите во вашата волја и тоа е, исто така, dustproof, и анти-нула.Погоден за секојдневно одржување и носат на. 5.【Двојно Напојување и Идеален Подарок】Нашите запалени суета огледало се напојува со 4 AAA батерии (не се вклучени) или USB кабелот (вклучувајќи).Огледалото себе не може да ги чувате моќта.Тоа е идеален подарок за мајка, сестра, сопруга, пријателка, шминка уметник, итн за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, годишнини или други специјални прилики.Се најде на Вашата Убавина во COSMIRROR Trifold Шминка Огледало со 3 Бои LED Светло✔ Со 3 бои LED светло : бела, жолта, бела+жолт да те направи повеќе професионални шминка. ✔ Висока дефиниции јасно суета огледало со 72pcs светла led светла✔3 панели со 3 X/2 X/1 X зголемена за вас да се види јасно вашиот фацијални карактеристики и на најмалите детали.✔ Монтажни 10 X зголемување огледало за детали шминка ✔ Прилагодува осветленоста, задржете на сензорот вклучите повеќе не може да се направи светлина темен или светол нагоре.✔ 180 степен Ротација овозможува лесно прилагодување на огледалото е лице за полесно прикажување во секој агол. ✔ Двојно напојување преку 4 x AA батерии (не се вклучени) или USB кабел (вклучувајќи го и) што го прави пренослив, како и✔ Монтажни послужавник за складирање дека може да се чистат и се користи✔ Тоа е најдобар подарок за дамите и девојки во ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година, Valetine Ден, Денот на Мајката, Роденден, Забава, Перформанси, Специјални прилики, итн.Работата Совети : Чекор 1 : ставете ги 4pcs АА батерии во (не е вклучен) или приклучокот USB кабел цврсто во USB порта.Чекор 2 : Најпрво, допре сензорот прекинувач (големиот круг на огледало), со прстот, огледало ќе светне.Чекор 3 : Второ, ве молиме да ги допре сензорот switch за 3 секунди, со што ќе промена на осветленоста на светлината постепено.Го ослободите прстот до светлината на светлината е во право за вас.Она што е во пакет?1 X Trifold Шминка Mirror1 X 10 X Зголемена Шминка Mirror1 X 1.5 м USB Кабелот 1 X Прирачник за Корисникот ве Молиме Имајте во предвид : 1.Не моќ со USB полнењето на батеријата и во исто време.2. Кога не ви е потребна, ве молиме исклучете LED светло по шминка.3.Ве молиме проверете дали USB кабелот е 100% вклучен во портата за micro USB.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Eioflia Шминка Огледало Срце Облик Rotatable Двојно Двострано Десктоп Козметички Суета Огледало Гроздобер Мала Десктоп Огледало Срцето
 • Обновено

Eioflia Шминка Огледало Срце Облик Rotatable Двојно Двострано Десктоп Козметички Суета Огледало Гроздобер Мала Десктоп Огледало Срцето

DEN 323.28

Rotatable : Козметички огледало може да ротира 360 степени, лесно навалите секој агол и да се префрлате различ�

Шминка Огледало LED Осветлен Нормално + 3X Зголемување Двојно Двострано Бања Огледало Вртливата Продолжи Тркалезна Форма Виткање
 • Обновено

Шминка Огледало LED Осветлен Нормално + 3X Зголемување Двојно Двострано Бања Огледало Вртливата Продолжи Тркалезна Форма Виткање

DEN 2323.20

Најдобра технологија: Погоден за семејство бања, хотел, спа.Зголемена Запалени Суета Шминка Огледало е

LED Шминка Огледало, 3 Боја Режими на USB Полнење, 90° Ротирачки Самостојна Огледало за Шминка,Екран на Допир,Огледало за Шминка,
 • Обновено

LED Шминка Огледало, 3 Боја Режими на USB Полнење, 90° Ротирачки Самостојна Огледало за Шминка,Екран на Допир,Огледало за Шминка,

DEN 679.20

◎USB Полнење на батеријата : Вграденво 1200 m Ah литиум батерија , вклучува полнење кабел, Интегрирани 1200 m Ah л

DTKJ Суета Огледало, LED Светло 3X Единствен Една Страна Козметички Суета Огледало Протегала Виткање Плоштадот Убавина во Огледало
 • Обновено

DTKJ Суета Огледало, LED Светло 3X Единствен Една Страна Козметички Суета Огледало Протегала Виткање Плоштадот Убавина во Огледало

DEN 8175.60

360 ° Ротирате Scalable Дизајн : Оваа ламба во облик на козметички огледало дизајн има можност да биде продолж

Kcakek 8 Монтира на Ѕид Огледало со 3X Зголемување, ДОВЕДЕ до Зголемена Шминка Огледало 360 Вртливата Двојно Еднострано Проширување
 • Обновено

Kcakek 8 Монтира на Ѕид Огледало со 3X Зголемување, ДОВЕДЕ до Зголемена Шминка Огледало 360 Вртливата Двојно Еднострано Проширување

DEN 2268.00

★ Led светла за вклучување / исклучување на контролирани од страна на допир сензор switch.Ви овозможи шминка

Nhlzj Чиста и Светла LED Осветлен Вртливата 3X Зголемување Двојно Двострано Бања Огледало со можност да биде продолжен Тркалезна
 • Обновено

Nhlzj Чиста и Светла LED Осветлен Вртливата 3X Зголемување Двојно Двострано Бања Огледало со можност да биде продолжен Тркалезна

DEN 2032.80

360° ВРТЛИВАТА ОГЛЕДАЛО : Огледало Шминка може да се претвори во било кој агол ви се допаѓа,Шминка огледал

DCLINA Огледало Облекување HD Убавина во Огледало, Складирање Кутија Расклопна Козметички Огледало Мултифункционален Лесно да се
 • Обновено

DCLINA Огледало Облекување HD Убавина во Огледало, Складирање Кутија Расклопна Козметички Огледало Мултифункционален Лесно да се

DEN 1245.60

Ова огледало е врвот подароци за жените; совршен роденден подароци, Денот на Вљубените подароци, Ден на �

Nhlzj XIAOQIANG 8inch Ѕид Монтирани Огледала Шминка за Бричење Огледало за Хотел Суета со Прилагодливи Продолжи Круг 10x Зголемување
 • Обновено

Nhlzj XIAOQIANG 8inch Ѕид Монтирани Огледала Шминка за Бричење Огледало за Хотел Суета со Прилагодливи Продолжи Круг 10x Зголемување

DEN 8289.36

▲Најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа, Привлечни и елегантен дизајн со висок кв�

огледало Led Шминка, Анти-Магла Бања Ѕид-Монтирани, Интелигентни Допир, Два-Боја на Светлина, време и Температура на Екранот, Плоштадот,
 • Обновено

огледало Led Шминка, Анти-Магла Бања Ѕид-Монтирани, Интелигентни Допир, Два-Боја на Светлина, време и Температура на Екранот, Плоштадот,

DEN 374.16

Led шминка огледало, бања ѕидмонтирани огледало, 5mm еколошки бакарfree silver огледало, јасно огледало површин

YUESFZ Шминка Огледало Огледало, Бања, Ѕид-Монтирани, Облекување Маса ,Led Шминка Огледало со Сијалица Плоштадот Десктоп Преносни
 • Обновено

YUESFZ Шминка Огледало Огледало, Бања, Ѕид-Монтирани, Облекување Маса ,Led Шминка Огледало со Сијалица Плоштадот Десктоп Преносни

DEN 2282.40

Заврши штити од влага и кондензација ★Hd Огледало, да ги Задржи на Вистинска Слика, Мазна и НеDeformable, Водо�

LED Шминка Огледало, 3 Боја Режими на USB Полнење, 180° Ротирачки Самостојна Огледало за Шминка,Монтажни Countertop Тркалезна Форма
 • Обновено

LED Шминка Огледало, 3 Боја Режими на USB Полнење, 180° Ротирачки Самостојна Огледало за Шминка,Монтажни Countertop Тркалезна Форма

DEN 919.20

◎USB Полнење на батеријата : Вграденво 1200 m Ah литиум батерија , вклучува полнење кабел, Интегрирани 1200 m Ah л

DYNWAVE Виткање Компактен Патување Џеб Убавина Шминка Огледала, Двојно Страни Чанта Огледала за Жени, Девојки Патување Големина,
 • Обновено

DYNWAVE Виткање Компактен Патување Џеб Убавина Шминка Огледала, Двојно Страни Чанта Огледала за Жени, Девојки Патување Големина,

DEN 191.76

Двојно двострано со нормален и 2 X зголемена за различни потреби.Со сјајна тече песок ѕвездена надворешн

Сојузничките Месинг RDM-4/2X Ретро Точка Колекција Ѕид Монтирани Вртливата 8 Инчен Дијаметар со 2X Зголемување Make-Up Огледало,
 • Обновено

Сојузничките Месинг RDM-4/2X Ретро Точка Колекција Ѕид Монтирани Вртливата 8 Инчен Дијаметар со 2X Зголемување Make-Up Огледало,

DEN 5375.76

Направена од најдобрите солидна месинг материјали 8во дијаметар двојно се соочуваат огледало стакло...

KCRET 3 Начин Огледало, Trifold Суета Огледало 360°Trifold Огледало Hangable На Ѕид Или Tabletop Козметички & Огледало Шминка за
 • Обновено

KCRET 3 Начин Огледало, Trifold Суета Огледало 360°Trifold Огледало Hangable На Ѕид Или Tabletop Козметички & Огледало Шминка за

DEN 2056.80

【360° Trifold Огледало】Нашата 3 Начин Огледало за коса за сечење и обликување усвојува 360° поглед на дизајн.�

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Ѕид 7X Зголемена Козметички Огледало 360° Вртливата Продолжи Двете Еднострани Суета Огледало за Бања
 • Обновено

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Ѕид 7X Зголемена Козметички Огледало 360° Вртливата Продолжи Двете Еднострани Суета Огледало за Бања

DEN 5015.76

▲ Најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа, Привлечни и елегантен дизајн со висок кв

Шминка Огледало, Бања Суета Огледала 1x/2x/3x Зголемување Запалени Шминка Огледало, крупните Уникатен Три Пати Дизајн со Екран на
 • Обновено

Шминка Огледало, Бања Суета Огледала 1x/2x/3x Зголемување Запалени Шминка Огледало, крупните Уникатен Три Пати Дизајн со Екран на

DEN 479.76

♥ 1 X / 2 X / 3 X Зголемувачот : Ја осветлената огледало има 2 дополнителни magnifications за совршен пинцети, blackhead о�